Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie jūsų hobi?

Aš domiuosi vienišais vyriškiais rolleyes.gif Norėčiau kolekcionuoti, bet labai jie daug dulkių pridaro ir prirenka wink.gif
Atsakyti
O as pamisus del lauko teniso.Zaidziau 12metu,meciau,o dabar gailiuosi,na gal vaikutis mano zais.Turiu daug tauriu,medaliu,diplomu,buvau Lietuvos rinktines nare.O dabar tai mano hobi.Sportuoju del saves,figuros.Dar mano hobi yra sunys.turiu tris juos.Labai domiuosi jorksyro terjerais.
Atsakyti
QUOTE (milabra @ 2004 09 28, 19:05)
Aš domiuosi vienišais vyriškiais rolleyes.gif Norėčiau kolekcionuoti, bet labai jie daug dulkių pridaro ir prirenka wink.gif

thumbup.gif pati originaliausia kolekcija ir gera mintis , o dulkes issiurbt galima biggrin.gif
Atsakyti
Mano hobis yra mano darbas!
Atsakyti
Kinas, dviračiai, pagonybė, senosios lietuvių tradicijos, dainelių kūrimas (nerimtoji muzika biggrin.gif ), knygos, dabar - dar ir viskas, kas susiję su namų statyba biggrin.gif ...
Atsakyti
Knygos, joms visada surandu laiko, kartais miego sąskaita.
Atsakyti
Psichologija,parapsichologija,astronomija,astrologija,visokie burimai,burtai ir ,aisku,medicina-pagrindiniai arkliukai. A,dar smarkiai prijauciu kabalistinei ideologijai rolleyes.gif
Taip pat labai myliu augalus ir gyvunus. Kartais pasidomiu ir vienisais vyriskiais g.gif biggrin.gif .
Tiesa,dar knygos.
Atsakyti
Mezgimas ir knygos apie likima, karma, minciu galia ir pan. thumbup.gif Tik, deja, daznai ir vienam, ir kitam malonumui pritruksta pinigu, t.y. siulams ir knygoms sad.gif Bet vistiek tai mano hobi.
Atsakyti
Mane labai domina magija ir mistika. Moku burti taro kortomis (TIK NEMOKAMAI). thumbup.gif Taip pat domina psichologija. smile.gif
Atsakyti
Prancuzu kultura, kalba, prancuzai - visa sita opera, bet tai jau gyvenimo budas, o ne hobis rolleyes.gif .

O hobiu ivairiu yra ivairiais etapais: kol kas dar nepamirsta geografija (visokie National Geographic ar kaip jie rolleyes.gif ), buvau uzsidegusi Afrikos tautu tauteliu etnografija.
Dar buvau "pasinesusi" literaturai, 3m. KIEKVIENA diena skaitydavau kritikas ir pan. blink.gif , o rezultatas - dar 4m. teko VU ta pati daryt (deja, malonumas skaityti dingo, tikiuosi, ne visam laikui sad.gif ). Dievinu haiku, daugiausia prancuziskai
wub.gif
Kazkada seniai laabai susidomejau religija, filosofija, vos i vienuolyna neisejau ohmy.gif unsure.gif
Hobis buvo stalo tenisas, buvo perspektyvu, bet tada buvau "susidvasinusi" ir pasisvenciau literaturai.
Dar Fengsui, budizmas unsure.gif
Dabar ziuriu, kiek tu idomumu buvo unsure.gif . Ir dar - internetas, internetas (pries kelerius metus buvo stipriai apsedes unsure.gif ).
Atsakyti
QUOTE (nikvik @ 2004 09 29, 03:27)
Mano hobis yra mano darbas!

nu faina thumbup.gif biggrin.gif , norėčiau pajust, ką tai reškia wink.gif
Aš irgi iš tiesų nežinau,ą k galima vadint hobiu, ką ne, o interesai nuolat kinta, pabandysiu vardyt, vaikystėj kolekcionavau pašto ženklus, domėjausi kinologija, akvariumistika, vėliau-psichologine, filosofine literatūra, dabar-literatūra apie nėštumą, vaikų auklėjimą, vaikų žaidimus ir pan., šventes, rankdarbius, itin domiuosi aplinkos ir interjero dizainu, įvairiomis detalėmis (namie nespėju keist kompozicijų, stengiuos maksimaliai išnaudot visas erdves, labiau kreipiu dėmesį į smulkmenas nei anksčiau, nespėju įgyvendint nuolat galvoj kirbančių idėjų biggrin.gif ), domiuosi gėlėmis, kaip hobis dar man straipsnių rašymas, jiems medžiagos rinkimas, bet tam irgi reikia tam tikro laiko, ne bet kada traukia wink.gif , hobis gal būtų ir internetas rolleyes.gif , be abejo-grybavimas,
hobi-naujų vietų aplankymas, gerų filmų žiūrėjimas...dar svajoju apie hobi-darbą, kaip citavau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 29 rugsėjo 2004 - 09:02
Kas yra Kabalistine ideologija ir Haiku?
Zvirbliuke, tai gal priklausai Romuvieciams?
Toms kas buriate kitiems. Veltui to daryti negalima, nors 1Lt imkite uz tai- mama kazkur skaite tongue.gif
Atsakyti