Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie jūsų hobi?

Tai bent pomegiu gausybe thumbup.gif Vadinasi yra apie ka bendrauti. As esu daug moteryciu sutikusi, kurios isskyru TV ir pliotkus, nieikuo nesidomi.
Na tai reikia ir mano hobius pamineti. architektura, namu ir sodu interjeras, Kinija ir zinoma Feng shui.
Atsakyti
Nezinau, gal tokia tema jau buvo, bet butu idomu suzinoti, ka labiausiai megstate veikti laisvalaikiu (aisku be supermamos forumo zinoma biggrin.gif )
As po darbo geriausiai atsipalaiduoju megzdama arba skaitydama knygas. Taip pat dievinu keliones. Savaitgalius su vyru retai kada praleidziame vien namie... O kai tik yra galimybe, pavaziuojame ir vasaros ieskoti rolleyes.gif .
Atsakyti
Mano hobis - pramoginiai sokiai. Domiuosi viskuo, kas vyksta sokiu pasaulyje, ir pati jais uzsiimineju.
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2004 10 21, 18:26)
Nezinau, gal tokia tema jau buvo, bet butu idomu suzinoti, ka labiausiai megstate veikti laisvalaikiu (aisku be supermamos forumo zinoma  biggrin.gif )
As po darbo geriausiai atsipalaiduoju megzdama arba skaitydama knygas. Taip pat dievinu keliones. Savaitgalius su vyru retai kada praleidziame vien namie... O kai tik yra galimybe, pavaziuojame ir vasaros ieskoti  rolleyes.gif .


Jėga thumbup.gif Aš taip pat kaifuoju nuo mezgimo, o dar labiau nuo kelionių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2004 09 28, 16:45)
Na, nezinau ar tai galima pavadinti hobiais, bet karts nuo karto labai pradedu gilintis i kokia srity, prisiperku literaturos, bandau kazka studijuoti, aptarineju su draugais..Tai visokiu "zaplyvu" yra buve: modernus menas, jazzas, pasaulio religijos, feng shui, interjero dizainas, medicina, civilinis kodeksas,net gi augalai ir kulinarija(retai  tongue.gif ), dar Fluxus judejimas, futbolo cempionatai, politika, globalizacija, reliatyvumo teorija ir kitokie vejai...ai, dar vaiku auklejimo teorijos laugh.gif
Kazkada buvo astronomija, burtai ir kortos, ir jau nepamenu.. tongue.gif
Tik nepagalvokit, kad esu labai visu galu spece-dazniausiai tai buna trumpalaikiai susidomejimai, pavirsutiniski wink.gif




Vat, mes su svetima draugės biggrin.gif . Dar- labai mėgstu keliauti (tik jokiu būdu ne su palapinėm ar pan., kai dantis kūdroj valytis reikia ohmy.gif ). Ir karts nuo karto subojoja potraukis pasiganyti po parduotuves- na, patinka žmonių makalynė, vitrinos, maivymasis prieš veidrodžius matavimosi kabinose. blush-anim-cl.gif Labai atpalaiduojantis užsiėmimas- grižti visiškai tuščia galva biggrin.gif . Ir gana pilna pinigine, nes išrankumas mano nesvietiškas... rolleyes.gif A, tiesa, aš dar ir siuvinėju. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 10 sausio 2005 - 19:34
Lietuvos dokumentinis kinas, teatras.
Dar labai patinka keliauti po Lietuvos kampelius ir rasti tokiu graziu vietikiu, apie kurias ne nenujautei... Nesvarbu, kad kokia nakti nakvoji palapinej i biggrin.gif Norge, nebutina kudroj dantis valytis valytis, galima nusivezti mineralinio vandens butylka megalol.gif
Atsakyti
Mano hobis yra vyrui nervus ėst megalol.gif megalol.gif Oi kaip man profesionaliai sekasi doh.gif Galiu duot patarimų knygelę rolleyes.gif
O jei iš sferos pasaulietinės- tai stilistės pradą turiu, bet dar neįgyvendinau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
laisvalaikiu megstu siuti smile.gif drabuzius sau ir vyrui, interjero elementus smile.gif megzti, skaityti knygas smile.gif
Atsakyti
Muzika, internetas, muzika+internetas thumbup.gif
Atsakyti
technologijos.. elektronika...
Atsakyti
standartiniai pomėgiai - filmai, knygos
nestandartiniai - kelionės, bet tokios, kur dantis kūdroj reik valytis smile.gif , ir kuo sunkiau, tuo fainiau (pvz., su 20 kg kuprine į kalnus), speleologija - kas nežino, tai turizmas susijęs su urvais, šaip jau ištisas mokslas, panašiai kaip alpinizmas tik lipti reikia į apačią, o ne į viršų wink.gif Dar bandžiau uolų laipiojimu užsiimti, na tik sienom laipiojau treniruočių salėse, bet kažkaip vis su pertraukom man gaudavosi, bet galvoju dabar atnaujinti kada prie progos, po daugiau nei metų pertraukos „nėštumas pristabdė šiuos hobius).
Atsakyti
QUOTE(pajūrys @ 2005 01 10, 21:44)
Mano hobis yra vyrui nervus ėst megalol.gif  megalol.gif Oi kaip man profesionaliai sekasi doh.gif Galiu duot patarimų knygelę rolleyes.gif


Na, neoriginaliai tu čia biggrin.gif . Tatai juk yra toks bendras moteriškių hobi, tik ne visos prisipažįsta megalol.gif
Atsakyti