Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie jūsų hobi?

mano nerimas, mezgimas, siuvinejimas, knygos, deliones 4u.gif
Atsakyti
OO dėlionės ir man labai patinka thumbup.gif dabar mano pagrindiniai laisvalaikio pomėgiai tai piešimas, drabužių konstravimas ir įdėjų vestuvėms/namams rinkimas wub.gif
Atsakyti
as esu pamisusi del angeliuku, pakabinamu ypac, taip pat labai patinka gaminti medelius papuosalams.
Atsakyti
Interjerų ir eksterjerų kūryba. Info,foto,istorijos rinkimas apie dvarų,namų architektūrą, dizainą, naudojamas medžiagas, daiktus, baldus ir t.t.
Vairavimas. Kelionės automobiliu.
Ir mėgstu dirbti kieme,tiesiog ravėti,kasinėti,sodinti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 19 birželio 2013 - 13:45
Mano hobiai, kaip 20-ies metų merginai truputėlį keistoki, atsižvelgiant į daugumą kitų blush2.gif Labai mėgstu siuvinėti, YPAČ megzti ( wub.gif ) , skaityti ir...studijuoti lotuliukas.gif studijuoju lietuvių ir jaučiu tokiąąą didelę aistrą šiam dalykui! bigsmile.gif
Atsakyti
Geri, turiningi pomegiai tavo ax.gif as neturiu hobio, gal knygu skaitymas vienas didesniu pomegiu, bet nera labai dideles aistros tam ax.gif
Atsakyti
Šiuo metu palyginus nauja aistra bėgimas ir "senas" "hobis" psichologija. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetutte @ 2013 07 16, 12:06)
Mano hobiai, kaip 20-ies metų merginai truputėlį keistoki, atsižvelgiant į daugumą kitų  blush2.gif  Labai mėgstu siuvinėti, YPAČ megzti ( wub.gif ) ,

kodel keistoki, ntgi sakyciau super thumbup.gif ypac, jei turit tam talenta thumbup.gif


Atsakyti
turiu daug ir aktyviu, ekstremaliu pomegiu.. bet si pusmeti pasinesiau ant longbordu wink.gif ziema bus lengviau su snieglente..


Papildyta:
QUOTE(Adore @ 2013 01 24, 14:28)
mano keistas hobis, bet aš pametus galvą dėl jo - konsultuoju studentus dėl magistro rašymo. Dažniausiai tai darau nemokamai, laisvu nuo darbo laiku.
Pokalbiai su studentais išsirutulioja iki paryčių - dievinu šį užsiėmimą - patarti, sugalvoti, kaip ką pagerinti ir pan.

neitiketina, kokiu nuostabiu zmoniu yra!!!! 4u.gif
Atsakyti
Na, o mano uzsiemimas prasidejo visai neseniai smile.gif Pradejau gaminti papuosalus.. Ir kas keisciausia - man tai patinka smile.gif) Nedarau nieko stebuklingo kolkas.. Bet gera pradzia = puse darbo smile.gif) Jeigu ka domia, mano darbus galite pasiziureti:...

 ! 
Nuorodos į pardavimo tinklapius neleistinos. Su rankdarbiais galite kreiptis į tam skirtoje temoje moderatorius su prašymu patvirtinti asmeninę temą, jei atitiksite reikalavimus. Prašau susipažinti su Taisyklėmis ir jų laikytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muzika mano siela: 04 vasario 2014 - 11:02
QUOTE(Libra @ 2004 09 28, 08:31)
Butu įdomu sužinoti kuo domisi mamytes apart vaikų auklėjimo. Aš tai labai domiuosi astrologija, visokiai burimais, burtas, o dabar va susidomėjau fengšui  :

psichologija ir filosofija thumbup.gif
Atsakyti
O aš masažu,ir vyrui ir vaikui, draugams, malonus užsiėmimas biggrin.gif:D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markute55: 26 kovo 2014 - 15:58