Įkraunama...
Įkraunama...

Matas

tikrai grazus vardas, bet ir tikrai daznas..
Atsakyti
Trumpas,grazus.
Atsakyti
grazus ,bet daznas
Atsakyti
Ir negrazus ir nuvalkiotas ax.gif
Atsakyti
Man labai gražus, bet kad tų Matų jau pilna doh.gif
Atsakyti
Tikrai pilna sutinku pas visus kaimynus ir ttttttt blush2.gif
Atsakyti
Turim giminaiti vardu Matas ir labai pasiutes lotuliukas.gif hyperaktyvus
Labai daznas vardas
Atsakyti
Musu sunus Matas.Pries 12 metu,renkant varda ,vadovavausi taisykle, kad nei vieno zmogaus nepazinociau tuo paciu vardu, net nezinau kodel tada buvo toks isitikinimas.Galiu drasiai pasakyti, kad "matu" tikrai nei vieno nepazinojau ir negirdejau,bet dabar kazkodel ju aplink apstu,jo bendraamziu ne tiek, bet jaunesniu, tai tikrai doh.gif .Pati nemegstu suteikti vaikui vardo, kuris kaip sakoma, buna ant bangos,bet mums kaip tik taip ir gavosi. unsure.gif
Atsakyti
Ir mano sunelis Matas. Kai pradejau lauktis ir nezinojom lyties, vyras pilvelio gyventoja vadino Teodoru (Dievo dovana), nes jis tikrai Dievo mums siustas vaikutis. O kai gime nuostabus berniukas ir rinkom varda, sis buvo tame sarase. Kazkaip tiko jam tas vardas! O po menesio suzinojau, kad jis irgi reiskia - Dievo dovana biggrin.gif Reiskiasi gera varda isrinkom smile.gif Ir sventas ir siaip stiprus! Mums ir labai grazus smile.gif Iki siol per visa savo gyvenima sutikau tik 1 Mata ir tas nuostabus smile.gif Tai nezinau kaip ten su tuo daznumu...
Atsakyti
QUOTE(oncee @ 2011 02 21, 20:20)
Tai nezinau kaip ten su tuo daznumu...

nu nebūkite naivi 4u.gif
jei statistika byloja, kad 4 metai iš eilės vardas pirmoje TOP vietoje ir daugiau nei 12 metų išvis TOP 10 - tai būtų naivoka svarstyt ar tai dažnas vardas.... kone 5 tūkstančiai berniukų užregistruota per 12 metų... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvena: 21 vasario 2011 - 23:58
QUOTE(oncee @ 2011 02 21, 20:20)
Ir mano sunelis Matas. Kai pradejau lauktis ir nezinojom lyties, vyras pilvelio gyventoja vadino Teodoru (Dievo dovana), nes jis tikrai Dievo mums siustas vaikutis. O kai gime nuostabus berniukas ir rinkom varda, sis buvo tame sarase. Kazkaip tiko jam tas vardas! O po menesio suzinojau, kad jis irgi reiskia - Dievo dovana  biggrin.gif  Reiskiasi gera varda isrinkom smile.gif Ir sventas ir siaip stiprus! Mums ir labai grazus smile.gif Iki siol per visa savo gyvenima sutikau tik 1 Mata ir tas nuostabus smile.gif Tai nezinau kaip ten su tuo daznumu...

pasisekė su aplinka, reiškia, nors koks pagaliau jums skirtumas, kad kažkur daug Matų bėgioja. Vardas - tik viena dalelytė to, ką turi vaikas.
Tarp kitko, aš irgi tik vieną Matą pažįstu, paauglį, ir tai devintas vanduo nuo kisieliaus. Nei mano sūnaus klasėj, nei būreliuose, nei dukros aplinkoj berniukų tokiu vardu nėra.
Man asmeniškai Mantas gražiau, bet čia jau skonių reikalas. Ir šių aplink mane gerokai daugiau sukasi, beje. Visokio amžiaus.
Atsakyti
Jei turėčiau berniuką, pavadinčiau Matu, man labai gražu. Trumpas, aiškus vardas, gražiai mažybinė forma skamba. O dažnas ar nedažnas man kažkaip jokio skirtumo. Aplinkoj nė vieno Mato nėra. smile.gif
Atsakyti