Įkraunama...
Įkraunama...

Lytinių santykių metu skauda

Man pirmi kartai irgi skausmingi, bet gal cia ne psichologijoj ir nusiteikime esme...Labai jautrus randas, dar nuo sunkesniu darbu pakraujuoja, nors kai lankiausi pas G, sake viskas normaliai doh.gif Tikiuos susitvarkys savaime.
Papildyta:
QUOTE(sabatini @ 2010 03 01, 13:42)
si problemele ir mus kamuoja iki siol, kaip dauguma as taip pat maniau, kad uzsiuvo gal per daug.... jausmas lyg tai butu pirmas kartas... bet tempimas ir skausmas jauciasi tik tol kol ieina, o veliau jau ne.... aisku as mazyli dar pati maitinu iki siol, na tikiuosi kad nustojus vel viskas susitvarkys ir bus gerai.... ax.gif

aha, as irgi galvojau, kad cia daktarelis vyrui paslauga padare - moteri i mergaite atverte...Bet jei rimtai, tai po pirmo gimdymo taip nebuvo, nors siule daug didesne ir komplikuotesne buvo... blink.gif
Atsakyti
jei ginekologiskai moteris sveika, sugijusi, jokio diskomforto lyt. santykiu metu neturetu buti.
jei yra skausmas, ar dar kazkas, beda gali slypeti galvoje... gal vyras nejautrus, gal santykiai prasti, gal dar kazkas neitinka...
Atsakyti
reik kreiptis i gina
Atsakyti
QUOTE(G.A.M.A. @ 2011 01 18, 23:17)
jei ginekologiskai moteris sveika, sugijusi, jokio diskomforto lyt. santykiu metu neturetu buti.
jei yra skausmas, ar dar kazkas, beda gali slypeti galvoje... gal vyras nejautrus, gal santykiai prasti, gal dar kazkas neitinka...


Nieko panašaus- esu sveika, santykiai su vyru puikūs, bet po visų trijų gimdymų (nors ir buvo darytas CP) kurį laiką skaudėjo- tiesiog dėl hormonų persitvarkymo atsiranda sausumas, kuris vėliau išnyksta ir nebeskauda.
Atsakyti
man irgi labai labai skaudejo is pradziu. net nezinau nuo kada praejo, bet gerai prisimenu, kad pirma karta pabandem po 2 menesiu po gimdymo ir apsipyliau asarom doh.gif paskui biski po biski apsipratau, bet nepamenu kada tiksliai jau buvau atsipalaidavus.
Atsakyti
Man neskaudejo, praejus 6sav po gimdymo buvo pirmas kartas ax.gif kaip tik atrode kad daug vietos ten blush2.gif tik va, kamavo issausejimas, bet lubrikantai padejo blush2.gif
Atsakyti
O as po antro cezario (praejo du menesiai),tai galiu pasakyt, kad net purto pagalvojus apie kokius santykius.Nepasakyciau ,kad skaudetu santykiaujant,bet toks jausmas kad uzsiuta per daug ,zodziu baisus diskonfortas.Po pirmo cezario viskas buvo gerai ,o po antro verysad.gif . Buvau pas gine, sake viskas tvarkoj.Dabar tyliai dziaugiuosi, kad vyras isvaziuoja pusei metu blush2.gif ax.gif Gal per ta laika susitvarkys pas mane viskas? g.gif
Atsakyti
Po 2 sav pasimylejom, ir skaudejo man, kazkoks bukas skausmas yra kai giliau ieina vyras ir aisku sausumas sad.gif bet tikiuos greit viskas susitvarkys, nes dar tik 4 sav po gimdymo esu..
Atsakyti
QUOTE(kkaktusiukas @ 2011 08 21, 13:55)
Po 2 sav pasimylejom, ir skaudejo man, kazkoks bukas skausmas yra kai giliau ieina vyras ir aisku sausumas sad.gif bet tikiuos greit viskas susitvarkys, nes dar tik 4 sav po gimdymo esu..


drinks_cheers.gif Man irgi panašiai, kai giliau įeina maudžia ir įeinant blush2.gif Bet dar tik 3 savaitės, tai tikiuosi, kad praeis.
Atsakyti
Laikui bėgant viskas susitvarko thumbup.gif
Atsakyti
man su pirmu labaiu skaudejo, o po antro gimdymo, nieko nepajutau, o labai bijojau
Atsakyti
pirmus kartus viskas buvo jautriau, bet viskas su laiku susitvarko 4u.gif
Atsakyti