Įkraunama...
Įkraunama...

Lytinių santykių metu skauda

Man kirpta ir siūta tarpvietė buvo, po to buvo iširusios kelios siūlės, todėl gijo ilgiau. doh.gif Randas išorinis dėl siūlių iširimo platesnis ir aš jo nejaučiu beveik. Pirmą kartą mylėjausi po gimdymo praėjus apie 3,5 mėn. Labai bijojau anksčiau, vyras palaikė ir nereikalavo nieko (ačiū Dievui). ax.gif Šiaip aš rando vietoj beveik nieko nejaučiau, šiek tiek skaudėjo pradžioj. Ir lubrikantų nereikėjo, nes palaukėme. Pirmaisiais mėnesiais buvo labai sausa makštyje. rolleyes.gif Bet nepasakyčiau, kad viskas taip pat kaip prieš gimdymą, tikrai skiriasi.. bet laikui begant viskas susitvarkys thumbup.gif
Sėkmės, mergaitės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 02 04, 12:02)
Nieko panašaus- esu sveika, santykiai su vyru puikūs, bet po visų trijų gimdymų (nors ir buvo darytas CP) kurį laiką skaudėjo- tiesiog dėl hormonų persitvarkymo atsiranda sausumas, kuris vėliau išnyksta ir nebeskauda.

man atsirado ta pati problema, bet tik dabar (t.y. praejus 4 men po gimdymo). Atsoirado skausmas lyt santykiu metu, ir siaip niezulys ir diskomfortas "ten". Skaiciau, kad cia del hormonu persitvarkymo maitinant paciai savo pienu... g.gif
reiktu koki tepaliuka naudot..
Gal kas bande koki ir galetu parekomenduoti? ar siaip kokiu nors kitu gelbejimo budu zinote????? 4u.gif
Atsakyti
Man irgi po CP skaudėjo ilgai, ir lubrikantais vis dar iki šiol naudojamės. Pabandėme pirmą kartą 8 sav. po CP, ir noro pabaigti nebuvo rolleyes.gif Vos ne su ašaromis rolleyes.gif Su lubrikantais jau geriau, bet vis tiek kokybė ne tokia kaip iki nėštumo. Ir noras ilgam pradingęs buvo, tik dabar jau vėl pamažu atgimsta. Manau dėl to, kad ciklas pamažu susireguliuoja, hormonai susitvarko, tai ir noras jau yra. Reikės eiti vilioti vyrą biggrin.gif Ot tai nustebs, seniai jau buvau jį pati užsivertus biggrin.gif
Atsakyti
pirmus santykius turejom po 2 men.. tiesiog bijojau anksciau.. smile.gif skauda tik pacioj pradzioj, kol viskas isibegeja ir igaunam daugiau dregmes.. po to buna net geriau nei pries nestuma..
Atsakyti
O man ir po 5 menesiu ziauriai skauda, sake gine kad ten visi audiniai atrofavesi, del to skauda. Rekomendavo femigel, padejo.
Atsakyti
Mane per gimdymą irgi kirpo. Praėjo 8 mėnesiai. Rando beveik nejaučiu, nors kartais būna kai kažkaip nepatogiai atsisėdu jaučiu tokį lyg menkutį tempimą. Bet mylintis kita problema- toks jausmas, kad perdaug susiuvo, kiekvieną kartą bijau, nes jaučiu kaip plyšinėja viršutiniai audiniai... verysad.gif Vyras jau visai atsargiai bando, bet vistiek...
Atsakyti
kirppo daug, siuvo daug. Pirmas kartas ivyko po5 savaiciu ir 5 dienu, maniau bus blogiau, o buvo sakyciau labai gerai, skausmas jautesi, bet pakenciamas smile.gif
Atsakyti
Ką naudojate makšties sausumui sumažinti, panaikinti? Priemonių pasirinkimas didelis: kremai, geliai, ovulės, tabletės, žvakutės. Tik kaip išsirinkti?
Atsakyti
Pradziai bandyk krema.
Atsakyti
QUOTE(Sėlija @ 2015 08 23, 17:22)
Pradziai bandyk krema.

drinks_cheers.gif kremas arba gelis tinkamiausi
Atsakyti
O gal galite konkrečius nurodyti, kurie jums pagelbėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2015 08 25, 20:48)
O gal galite konkrečius nurodyti, kurie jums pagelbėjo smile.gif

Man tai geriausiai padeda kremas VAGISAN. thumbup.gif Aš jį naudoju pastoviai.
Atsakyti