Įkraunama...
Įkraunama...

Lytinių santykių metu skauda

Po kirpimo, siuvimo negalėjau 'to' daryti, kelis mėnesius, net ištirpus siūlams, buvo per siaura ir per didelė sausra. Pradžiai pradėjom nuo lubrikantų, malonu nebuvo, tarpais skaudėdavo, bet einant laikui praėjo. ax.gif
Atsakyti
Ar kam buvo, kad po pusmečio nuo gimdymo vis dar skauda mylintis? Ginekologė sako, kad viskas gerai sugiję.
Atsakyti
Mane sausumas vargino irgi prieš nėštumą, tačiau kažkaip nieko nedariau dėl to makšties sausumo, bet po gimdymo išvis blogai buvo. Mylėtis irgi bijojau kaip velnias kryžiaus. Ginekologė pasiūlė pabandyti makšties gleivinę drėkinančių priemonių. Nusipirkau vaistinėje Floragyn ir žinokit nebegaliu atsidžiaugti. dingo visi tie nemalonūs pojūčiai. Dabar prieš mylintis kaskart panaudoju kaip lubrikantą smile.gif
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo patirtimi. Po gimdymo kirpimas gijo labai sunkiai. Virš 2 mėn. kentėjau nežmoniškus skausmus, pūliavo, kai ginekologė ryžosi skirti antibiotikų ir traukė vis tirpstančius siūlus, pagaliau sugijo. Pirmas kartas po daugiau kaip poros mėnesių buvo, bet labai skausmingas. Skausmai tęsėsi labai ilgai. Po metų nuėjau pas savo ginekologę, ji sakė viskas gerai sugijo, nors sakiau, kad turbūt kažkas ne taip. Nurašė viską vaginizmui, na atseit psichologinės problemos. Tada laukiau dar metus. Perskaičiau daugybę literatūros rusų, anglų kalbomis. Na tikrai iš požymių ne vaginizmas, nes ir savo ginekologei sakiau, kad skauda tik 1 vietoj (kairėje ir apačioje). Vaginizmas pasireiškia kitaip, bet į tai nekreipė dėmesio.

Suėjus 2 metams ir toliau kenčiant tokius pačius skausmus santykių metu (tamponų, dviračio, ir pan. atsisakiau, kaip ir reguliaraus sekso), pradėjau ieškoti, kas galėtų padėti. Per rekomendaciją papuoliau konsultacijai į Mažylio gimdymo namus. Po skausmingos apžiūros gydytoja rado priežastį. Pasirodo randą skaudą... Blogai sugijo ir liko skausminga tarpvietės zona... Esu užrašyta tarpvietės plastinei operacijai. Sakė per praktiką aš 2 toks atvejis. Nieko nepažadėjo, bet sakė bent blogiau nebus ir bandom. 1 atvejis baigėsi labai sėkmingai, tikiuosi, kad ir man atstatys audinius, bei galėsiu gyventi pilnavertį gyvenimą.

Taigi, moterys, jei kenčiate ilgai skausmą, tai eikite ne pas paprastą poliklinikos ar klinikos ginekologę. Ieškokit priežasčių.
Atsakyti