Įkraunama...
Įkraunama...

Lytinių santykių metu skauda

Na ir as buvau kirpta ir siuta.Siules gijo ilgokai.Po gimdymo praejo 2men.su biskiuku su vyru pabandem smileysex.gif ir nieko.truputi paskaudejo ir jautesi tempimo jausmas.Beja tas jausmas yra kai per greit bandau atsistoti.
Naudojau lubrikanta.
Beja pas gydytoja per apziura irgi skaudejo ir jautes tempimas.Manau kad nereiketu po gmdyno skubet ir bijot ir viskas bus ciki! thumbup.gif
Atsakyti
Mane taip pat ir kirpo ir siuvo ir vyro neprisileidai gal tris mėnesius. Ttik po apžiūros pas gydytoja, kai gavau leidima smileysex.gif pradėjom tuo užsiiminėti, bet jaučiu kiekvieną kartą skausmą ir tikrai jokio malonumo doh.gif Nors gydytoja tvirtina, kad viskas gerai ir gražiai sugijo
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2006 12 05, 19:28)
Sveikos mielosios  4u.gif Po gimdymo (tiesą tariant cezario operacijos) praėjo jau 8 mėn, o problema dėl lytinių santykių tik aštrėja g.gif .Kiekvieną kartą vos pagalvojus apie lovos reikalus nukrečia šiurpas, nes žinau kad labai skaudės  doh.gif

man irgi tas pats verysad.gif bet čia dar man ir psichologinė problema verysad.gif
nenoriu aš TO daryt... man TO visai nereikia verysad.gif ir be proto skauda verysad.gif atrodo, ten viskas taip susiaurėję doh.gif ir kai neatsipalaiduoju, labai sausa... paskutinį kartą net žvakutė užstrigo... kai kam tai juokingai nuskambės, bet man tai visai nebejuokinga... eisiu pas daktarą ir vien apie tai pagalvojus, šiurpas nukrečia, nes labai nenoriu, kad TEN kažkas tikrintų... naudojam lubrikantus, bet vistiek skauda...
QUOTE(REBECA @ 2006 12 07, 01:38)
Issisukinejimas,nuo tu reikalu man nepadejo  ,baisiai noras didelis buvo

o man atvirkščiai, jokio noro nėra verysad.gif
QUOTE(Indre_G. @ 2006 12 13, 20:47)
Sakykit, kaip cezario operacijos gali skaudeti maksti, juk makstis lieka nepazeista, daroma opercija,perpjaunama gimdos sienele ir isimamas kudikelis...

kai nešioji vaikelį, vistiek ten jis kažką spaudžia...
Atsakyti
Čia daugiau psochologinė baimė išgerkit vyno taurę žvakių šviesoje, atsipalaiduokit, pasikalbėkit ir negalvokit, kad va va jau ruoj reikės mylėtis ir man skaudės.Atpalaiduokit visą kūną ir leiskit vyrui jį visą išbučiuoti ir jei vieną kartą nepavyks nenuleiskit rankų meginkit kitą vakarą wub.gif jei pačios sau nepadėsit niekas jums nepadės.Kai leidžia vaistus į raumenis taip pat daug labiau skauda jei neatsipalaiduojat biggrin.gif
Atsakyti
As ir atsipalaiduoju, ir isgeriam vyno taure, bet visvien jauciu skausmeli plysimo vietoje, ir nebe taip greit susijaudinu...Atrodo jau jau...bet visvien sausa??? Kai buvau pas gydytoja sake, kad viskas gerai sugije, o apziuros metu oiii kaip skaudejo...
Atsakyti
man jau daugiau nei 3 mėn. po gimdymo, bet vistiek skauda, nors viskas sugiję kuo puikiausiai.
skaičiau vienos gydytojos komentarą, kad tai visiškai normalu, kadangi randas suminkštėja tik po kurio laiko... taip kad kantrybės, su viltimi, kad ateyje neskaudės cool.gif
Atsakyti
Po gimdymo keturi menesiai,ir plysau ir kirpo ir siuvo,o ir gimdos kaklelis plyso verysad.gif verysad.gif verysad.gif ir ko gero baime kad labai skaudes cia nei kiek nepadeda,toks jausmas kad per dauk susiuvo verysad.gif Labai gerai suprantu kad galbut labai reikia atsipalaiduoti,lubrikantus taip pat naudojam nu bet skauda ir nors tu ka doh.gif viliuosi kad po kiek laiko ir bandymu viskas stos i savo vietas g.gif
Atsakyti
Gimdymo metu nepatyriau nei kirpimu, nei plysimu. Taciau smileysex.gif metu skauda. Bandem su vyru jau 2 kartus, taciau abu kartus jutau skaums g.gif Gal cia baime ir itampa savo daro. rolleyes.gif
Atsakyti
Labai daug itakos turi baime, kad skaudes. galbut reiktu labiau pasitiket vyro svelnumu ir stengtis atsipalaiduot. be to, nera ko tiketis, kad po gimdymo atnaujinus lytinius santykius, iskart pajusit malonuma. Na, bent jau man taip tikrai nebuvo ax.gif
Atsakyti
Skaudejo pirmus 5 kartus,po to skausmai atslugo,bet nevisiskai.
Atsakyti
O man santykiu metu labai skauda desini sona, toks bukas, gal net duriantis skausmas viduje, ar niekam taip nebuvo? blink.gif Jau po gimdymo praejo 4 men...
Atsakyti
O man skaudejo kazkur puse metu, pradzioje net kelis kartus nutraukdavau santykius, nes negalejau istverti skausmo blush2.gif Paskui kelis menesius kentejau, taip atrode, kad viduje kazkas trukdo (man siuvo maksti, gal blogai susivo g.gif ) Kada skausmas pilnai praejo net neatsimenu, vis mazejo, mazejo ir praejo. Dabar mano suneliu greit 11 men, jau kuri laika nejauciu jokio skausmo. Tikriausiai cia visoms laikinas dalykas, tik reikia kantrybes ir viskas susitvarkys 4u.gif
Atsakyti