Įkraunama...
Įkraunama...

Lytinių santykių metu skauda

o mane net daktare per apziura perspejo, kad pirmieji santykiai bus skausmingi, bet veliau praeis blink.gif tai dabar nezinau laukiu, tempiu vis blush2.gif
beje, man irgi buvo darytas cezaris.
Atsakyti
po gimdymo praejo jau kokie metai ir 4 men, tai tik dabar as imu gerai jaustis, nes nebevargina tas skausmas ir baime, tik dabar galiu jaustis normaliai, ka ten normaliai - puikiai thumbup.gif smile.gif aisku, gerai jeigu vyras kantrus ir supratingas papuola tongue.gif nes jeigu ne - sakes verysad.gif gali ir visokiu kompleksu isivaryti sau, tikrai gyvenimas pasidaro nemielas - man buvo taip, kad emiau galvoti esanti kazkokia nenormali verysad.gif bet uztat dabar viskas gerai thumbup.gif taigi kantrybes toms, kurios nuo to irgi kencia, manau, viskas praeis anksciau ar veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mila vanila @ 2007 10 18, 13:17)
o mane net  daktare per apziura perspejo, kad pirmieji santykiai bus skausmingi, bet veliau praeis  blink.gif  tai dabar nezinau laukiu, tempiu vis  blush2.gif
beje, man irgi buvo darytas cezaris.

na daugumai pirmi kartai yra nelabai malonus. mano vyras taip ir liko nieko nepeses per pirmus 2 kartus. bet reikia kantrumo abiem, svelnumo is vyro puses, nebijokit jiem tai sakyti ir liubrikantai, nes moteru gleivine kuri laika atsistato ir sekmes jum thumbup.gif
Atsakyti
Pirmi bandymai santykiauti buvo lyg isbandymas,skaudejo,pati dar visokiu baimiu turejau doh.gif ,bat po keliu kartu,tiksliau po 7,viskas susitvarke clap_1.gif
Atsakyti
na pirmas kartas ir skausmingas ir sausokas buvo ax.gif pirksim lubrikanta kaip tai nepamenu tokiu bedu po pirmo g.gif bet cia gal amzius savo daro o dar tai kad maitinu g.gif na nieko pakentesim tongue.gif
Atsakyti
man irgi skaudejo po gimdymo, vengiau santykiu. Siek tiek gelbejo lubrikantas. Dabar jau lyg ir nebeskauda, bet vistiek kazkaip nemalonu pradzioj, jauciu ta siule schmoll.gif
Atsakyti
kiek girdejau, jei nesiuvo,tai ssko neskauda,bet jei siuvo,kaip man,nes labai plysau, tai skaudejo pradzioje.
Atsakyti
Man nors ir nesiuvo ( dare cezario pjuvi), bet vistiek skaudejo koki menesi,
gal dar nuo to, kad negalejau atsipalaiduoti, buvau isitempusi.
Atsakyti
Pirmus kartus skaudejo labai. Net nesinoredavo myletis. O dabar jau nebeskauda.
Atsakyti
smile.gif Vakar buvo pirmas kartas po gimdymo ir.. thumbup.gif
Geriau nei kada nors tongue.gif

Mano gydytojas pasake, kad skausmas pirmus karus po gimdymo yra pshichologine kliutis, o ne fizine.

Atsakyti
as maniau,kad man negerai,bet pasirodo kad net blush2.gif Santykiaujant be proto skauda,makstis sausa kaip sahara biggrin.gif ir jokiu smileysex.gif nesinori.Mano vyras tolimu reisu vairuotojas,tai man lengviau issisukti nuo smileysex.gif .Mes pasitare nusprendem nusipirkti lubrikantu,ale abiem geda blush2.gif Bandysim kazka daryt,nes nesinori piktumu g.gif
Atsakyti
man po gimdymo visai nesinorejo myletis, tai patenkindavau vyra kitais budais mirksiukas.gif , bet kiek galima issisukineti... pameginom pasimyleti-skaudejo, nusipirkom lubrikanta, tai puse velnio, bet jauciamas diskomfortas blush2.gif
Atsakyti