Įkraunama...
Įkraunama...

Lipdukas "70" ant mašinos galo

Apklausa: Ką pagalvojate jį išvydę? (69 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Nu nežinau, nežinau. Aš jau gerą pusmetį važineju užsilipinus 70 ir nepastebėjau kad kas tyčia užkišinėtų ar aplenkinėtų g.gif Manau, kad tiems, kas užkišinėja ar laksto tarp juostų, vienodai rodo tu ten naujokas ar asas - jų tokia natūra tiesiog.
O kad atstumo pagarbaus laikosi tai pastebėjau - kartą netyčia prie sankryžos vos vos atleidau stabdį ir pariedėjau kelis cm atgal. Tai kai prilipusi mašina movė atgal - gražu buvo žiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
Gerai dar,kad turėjo kur mauti blink.gif Mieste retai šitaip būna g.gif
Papildyta:
QUOTE(soera @ 2007 01 29, 19:14)
Japt sn viena pesririkiavo net galvos nepasukama, o kai salia privaziavom, tai tik i prieki ir teziuri thumbup.gif Vargas, bet as naujoke, vairuoju labai panasiai ax.gif




Tai kad galvos sukti ir nereikia,tam yra veidrodėliai mirksiukas.gif Per juos puikiai viskas matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 01 30, 09:14)
as taip pat stengiuosi per daug galvos nesukineti ir nesizvalgyti i vairuotojus.. juk yra veidrodeliai. be to, tai blasko demesi ir galiu pridaryt nesamoniu... ax.gif


Niu bet kai persirikiuoji intensyviam eisme, tai galetum bent per peti zvigtelet kas vyksta doh.gif
Atsakyti
aš reaguoju kaip i paprasta eismo dalyvi, bet mane labai nervina, kai vairuotojas su tokiu lipduku vaziuoja 30 km/h greiciu ir taip trikdo eisma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasuole20 @ 2007 01 31, 21:42)
aš reaguoju kaip i paprasta eismo dalyvi, bet mane labai nervina, kai vairuotojas su tokiu lipduku vaziuoja 30 km/h greiciu ir taip trikdo eisma  doh.gif




Aha,ypač kai antra juosta važiuoja gun_bandana.gif
Atsakyti
Aš kartą užgesau dyyyyyyydelėj sankryžoj Vilniuje, Geležinio vilko kur, prieš kalną.. Stovėjau pirma.. Užgesau, iškart kūriaus ir pajudėjau. Aišku užlaikymas buvo šioks toks ir buvau baisiai nustebus, kad niekas nepypsėjo ir kitų ženklų nesulaukiau, nes paranoja jau tokiems dalykams.
Buvau be ženklo. Dabar jau turiu jį, bet bijau, kad užsikabinus būčiau sulaukus kitokios reakcijos smile.gif
Kad jau offtipic biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2007 01 31, 22:25)
Aš kartą užgesau dyyyyyyydelėj sankryžoj Vilniuje, Geležinio vilko kur, prieš kalną.. Stovėjau pirma.. Užgesau, iškart kūriaus ir pajudėjau. Aišku užlaikymas buvo šioks toks ir buvau baisiai nustebus, kad niekas nepypsėjo ir kitų ženklų nesulaukiau, nes paranoja jau tokiems dalykams.
Buvau be ženklo. Dabar jau turiu jį, bet bijau, kad užsikabinus būčiau sulaukus kitokios reakcijos  smile.gif
Kad jau offtipic biggrin.gif




Svarbiausia,kad nesimatytų iš galo,jog moteriška už vairo.Man nustojo pypinti iškart,kai langus užsitamsinau lotuliukas.gif
O gęsta ir profesionalai,pati mačiau,taip kad atsipalaiduok drinks_cheers.gif
aš čia kada su instrukt.važiuodama pagesau prie sankryžos(jau išlaikius buvau,tobulinausi,o pas jį benzininė),irgi pirma stovėjau,susinervinau,o jis sako-na ir kas?Užsivesi ir važiuosi lotuliukas.gif Taigi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2007 01 31, 21:35)
Svarbiausia,kad nesimatytų iš galo,jog moteriška už vairo.Man nustojo pypinti iškart,kai langus užsitamsinau lotuliukas.gif
O gęsta ir profesionalai,pati mačiau,taip kad atsipalaiduok drinks_cheers.gif
aš čia kada su instrukt.važiuodama pagesau prie sankryžos(jau išlaikius buvau,tobulinausi,o pas jį benzininė),irgi pirma stovėjau,susinervinau,o jis sako-na ir kas?Užsivesi ir važiuosi lotuliukas.gif Taigi... mirksiukas.gif

Pas mane irgi tamsinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš va ir stengiuos pozityviai mąstyt, tik va nevisada išeina taip. Ypač kai važiavimo pati pradžia smile.gif Kažkoks iškrypimas, bijai ne mašiniuką supilti, o kitų reakcijos į sukeliamus nepatogumus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2007 01 31, 22:25)
Aš kartą užgesau dyyyyyyydelėj sankryžoj Vilniuje, Geležinio vilko kur, prieš kalną.. Stovėjau pirma.. Užgesau, iškart kūriaus ir pajudėjau. Aišku užlaikymas buvo šioks toks ir buvau baisiai nustebus, kad niekas nepypsėjo ir kitų ženklų nesulaukiau, nes paranoja jau tokiems dalykams.
Buvau be ženklo. Dabar jau turiu jį, bet bijau, kad užsikabinus būčiau sulaukus kitokios reakcijos  smile.gif
Kad jau offtipic biggrin.gif


as kiek uzgesau (vairuoju pirma savaite), mumi irgi niekas nepypseno mirksiukas.gif zenklo 70 kol kas irgi nerasta, o langai tamsinti irgi drinks_cheers.gif man kolege irgi sake, kad liux uztamsinti langai, nes tik privaziave pamatys, kad blondine lotuliukas.gif
Atsakyti
Štai ir rastas raktas į ramesnį gyvenimą lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na bet uztamsinti langai nemanau kad labai gerai pradedanciajam g.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 02 01, 15:52)
Na bet uztamsinti langai nemanau kad labai gerai pradedanciajam  g.gif



negerai, bet apsaugo nuo pasaliniu trukdziu, o tas irgi yra gerai thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti