Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtys po gimdymo

QUOTE(pelyte mazyte @ 2007 11 17, 15:47)
mano krutine nezmoniskai padidejo,  verysad.gif tikiuosi, kai nustosiu maitinti ji sumazes ax.gif

Nenusigask. Krūtinė tikrai grįš į savo dydį, kuris buvo prieš pastojant. mirksiukas.gif


QUOTE(Justynka @ 2007 11 18, 01:51)
noris gi biskiuka SB pavilioti,kad ir su tokiais buldozeriais pasimajacint tongue.gif  lotuliukas.gif nors jis sake,kad tokie-jega blink.gif  blink.gif  blink.gif

bigsmile.gif lotuliukas.gif


QUOTE(gvineja @ 2007 11 19, 13:22)
Galima  tik sustiprinti raumenis, palaikančius krūtinę, o pačios krūtinės pratimai tikrai nesustangrina verysad.gif

Bet ir pastiprinti raumenukai jau yra gerai. tongue.gif O patogi liemenėlė krūtinės formą (tegul truputį ir pakitusią) labai gerai koreguoja. wub.gif
Atsakyti
as po cezario maitinau jau kita ryta.. 23.50 gime, o maitinau apie 7.00 val ryto, jei teisingai laika pamenu..
Su pientraukiais yra ta problema, kad nutraukiant nedirginamas spenelis taip specifiskai, kaip dirgina kudikis. Labai retais atvejais nusitraukinejant pieno uztenka ilgiau kaip 3 men. Pasiskaitykit, internete yra sociai informacijos situo klausimu..
Tiesa pasakius, neturiu ne vienos gyvos pazistamos, kuri maitino ilgiau kaip 3 men, nusitraukinedama.. Var per kokius 15-16 metu neteko gyvai tokio atvejo sutikti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 06 gruodžio 2007 - 13:40
Tikrai yra gyvų pavyzdžių. Aš maitinau labai sėkmingai 6-is mėn. Mano sesuo - 9 mėn. abu vaikus. bigsmile.gif Tai negi mes unikumai ir daugiau tai niekam nepavyko? smile.gif
Ne viena mano pažįstama, netgi maitindama natūraliai (iš krūties), nutraukinėdama (kai to reikėjo) pienuką ranka, pieno kiekio nesumažindavo ir pienas nedingo.
Kiekviena Mama ras savo būdą. smile.gif
Atsakyti
Tuomet aš taip pat būsiu pavyzdys, kaip ilgai galima maitinti vaiką nutrauktu pienu. Mano atveju tai truko iki dešimto mėnesio, ir būčiau dar ilgiau ištempus, bet
vaikinas ėmė vieną dieną ir atsisakė visai schmoll.gif Jeigu antrą kartą situacija susiklostytų taip pat, ir reiktų vėl nusitraukinėt, neabejočiau, kad reikia maitint vaiką savo pienuku, o ne kišt mišinukus, nuo kurių vaikui prasidėjo alergija verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merkuris: 06 gruodžio 2007 - 16:05
QUOTE(Merkuris @ 2007 12 06, 17:03)
Tuomet aš taip pat būsiu pavyzdys, kaip ilgai galima maitinti vaiką nutrauktu pienu. Mano atveju tai truko iki dešimto mėnesio, ir būčiau dar ilgiau ištempus, bet
vaikinas ėmė vieną dieną ir atsisakė visai  schmoll.gif  Jeigu antrą kartą situacija susiklostytų taip pat, ir reiktų vėl nusitraukinėt, neabejočiau, kad reikia maitint vaiką savo pienuku, o ne kišt mišinukus, nuo kurių vaikui prasidėjo alergija  verysad.gif

Sutinuku,jei tik pieno turi mamos,nera ko cia tu misinuku leliukams kysti.Taipjau gamtos yra sutverta,kad esamemeytes,kuriom sgimus elliukams atsiranda pienuko.Mumsbeveik 10men vis dar maitinu,patogu ir vargti nereikia
Atsakyti
Gal nutraukinejant rankom ir mazai duodant kruties vaikeliui matinimas ir bus trumpas. As naudojau AVENT, likau labai patenkinta, nes geriau ir negalima viso pieno istraukti. Maitinau 1m., po to pati nutraukiau maitinimus, nes norejosi poilsio bent nakti blink.gif , sunus po poros men iprato pagaliau visa nakti ismiegoti thumbup.gif o be pientraukio kazin ar 3 men buciau ismaitinus, nes buvo judrus, atsigerdavo ir dairydavosi arba uzmigdavo. Privalumas ir tas, kad savo pienely koseles virem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruslana @ 2007 12 07, 15:24)
As naudojau AVENT, likau labai patenkinta, nes geriau ir negalima viso pieno istraukti.

O kam tą visą pienuką ištraukti? smile.gif

Niekada "nenugrežinėjau" krūtų iki paskutinio lašo. Naujos metodikos dabar. Jos pataria, jei nenorit vargo su guzuotom krūtim ir nuolat "uždegančiomis", nenutraukinėkit pienuko iki tuštumo. Tai jau sovietinė atgyvena. Deja.
Atsakyti
Po gimdymo mano krūtinė padidėjo. Prieš nėštumą dydis buvo B, o po nėštumo C. Vis dar maitinu pati, kai reikia naudoju AVENT pientraukį, labai geras dalykas thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2007 12 05, 20:47)
as po cezario maitinau iki metu. Svarbiausia - ismesk pientrauki, jei jau nusipirkai wink.gif
Papildyta:
  visi stangrinantys kremai turi dvi savybes:
1. jie yra chemija. kol maitinsi - negi naudosi?
2. jie padeda tiek, kiek zvake numireliui.. Pratimai - irgi..



grieztai cia g.gif
Atsakyti
uoj, pas mane tai kaip balionai issipute doh.gif
ir labai ilgai nemazejo, i nieka 2men neitilpau vien del krutines, o nuo 2men pradejo mazeti, dabar jau normaliai (vaikui 7men)bet didesne nei anksciau smile.gif
Atsakyti
mano krutine padidejo, nezymiai, bet padidejo blush2.gif
Atsakyti
Man krutine po gimdymo dar ir kaip padidejo. Pirmas dienas atrodziau kaip Pamela lotuliukas.gif ir dar skaudejo krutis, o ypac pazasti, nes joje turiu "pasiklydusia" pieno liauka doh.gif Jau 5men maitinu ir krutine nebera tokia issiputusi kaip buvo pradzioj
Atsakyti