Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras gyvenant santuokoje

Taip ir turi buti, meile neturi niekur dingti. Negalima leisti, kad rutina priverstu uzmirsti tai del ko nusprendet tuoktis. Su laiku meile tik bresta, darosi rimtesne, laikas inesa patirties, rimties, supratimo... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaulietuke: 27 balandžio 2008 - 08:10
pavydu man siek tiek blush2.gif as jau 8m,taip pat istekejus 2 draugavom,nera padares staigmenos,svenciu nepraleidzia,bet visada zinau mintinai ka gaisiu dovanu,tai vokas su pinigais geles ,sampanas ir sokoladas,taip kasmet.
Atsakyti
Kaip gražuuuu, net užpavydėjau tokio vyro wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif liuks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai gražu. Štai kur tikra meilė ir tikra šeima... thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jatau...kaip tau faina... mano vyras niekada nieko panašaus nesugalvotų,dėl to tik dar pavydžiau... blush2.gif nu jau tikrai šaunuolis tavo vyras. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(radena @ 2008 06 08, 20:02)
pavydu man siek tiek blush2.gif as jau 8m,taip pat istekejus 2 draugavom,nera padares staigmenos,svenciu nepraleidzia,bet visada zinau mintinai ka gaisiu dovanu,tai vokas su pinigais geles ,sampanas ir sokoladas,taip kasmet.


Dauguma ir to negauna ax.gif
Atsakyti
Kaip miela... wub.gif wub.gif wub.gif
Gal ir man kadanors pasiseks... ax.gif
Atsakyti
Labai romantiska dovana wub.gif thumbup.gif
O del romantikos pragyvenus 8 metus kartu, tai pastebejau viena dalyka ax.gif
Mano vyras tik su metais pradejo darytis romantiskas.. Esame taip pat 8 metai kartu.. Ir kuo toliau - tuo labiau jis mane stebina savo romantiskumu wub.gif blush2.gif
Aisku, pati kantriai rodydavau pavyzdi visus tuos metus.. Per visokias sventes ir vedybu metines pirma dovanodavau dovanas ivairias ir ruosdavau staigmenas, pagaliau jis pereme iniciatyva i savo rankas thumbup.gif Dabar tik as stebiuosi jo staigmenom smile.gif
Atsakyti
Nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 12 11, 12:41)
Nepradesiu pasakoti, kad maniskis nera romantikas, nors butent toks jis ir yra... Geriau iskart apie tai, kaip jis mane sokiravo... geraja prasme  wub.gif
Astuntieji musu santuokos metai... Arteja Valentino diena... Ka jam padovanoti? Kazkaip spontaniskai pradejau rasyti laiska, norejau tik labai trumpai parasyti koks jis man yra brangus, bet gavosi visas romanas... Bijodama, kad laisko nerastu, nesiojuosi ji su savimi.
Vasario 13 d. gryztu namo pas savo zuikiukus, o ten randu sese, kuri siap gyvena Kaune...  g.gif Sako nieko neklausk - taip turi buti...  g.gif Gryzta vyras is darbo, sako pasipuosk  blink.gif Sedam i automobili, vaziuojam... Klausiu kur? Sako: ryt Valentino diena, atsveskim ja siandien  blink.gif (del savaime suprantamu priezasciu sesuo dukryciu paziureti per pacia Valentino diena negaletu...) Nuvaziuojam i kavinuke, isgeriam sampano, deserto ("keista, kodel tik tiek? juk svenciam"-pagalvoju kad vakariene butu visai ne prosal...) Po to i kino teatra (sakysit kokia romantika kine?) - ziurejom "Keturios plunksnos" - ziauriai geras filmas!!! Po to ziurejau ji dar kelis kartus. Po kino padekoju uz smagu vakara, o jis man: "vakaras dar tik prasideda..." - ir daugiau nei zodzio nesako! Vaziuojam link senamiescio, sustojam prie filharmonijos, einam link Ausros vartu...  g.gif  Uzeinam i EUROPA ROYAL HOTEL... Net kojas pakirto... O mano brangiausias sako: sianakt noriu buti tik su tavim  wub.gif  Nepasikuklino zinoma ir uzsake geriausia kambari virsutiniame aukste, dideli dideli langai pro kuriuos matosi Vilniaus senamiescio apsnigti stogai... apvali lova... bet ji dar palauks, nes mes laukiam vakarienes kambary... po to burbuline vonia... Mano brangiausias sako: "zinai, siandien nutiko keistas dalykas... Einu as gatve, priena moteriske ir siulo papuosalus... zinau kad jie nevertingi, bet i viena paziurejus, pamaciau tave... tai menulio akmuo spindidntis ivairiausiomis spalvomis..." ir uzsega man ji ant kaklo...  wub.gif Po to musu sulauke lova...  wub.gif  cool.gif
ryte i kambari vel buvo atnesta vaisiu, kavos...
Tai buvo taip netiketa, kad iki siol negaliu sau atleisti, nes jauciausi kaip nesava... bet niekada to nepamirsiu. O svarbiausia dabar zinau - kad JIS gali buti romantiskas, netgi astuonerius metus pragyvenus kartu ir auginant dvi nuostabias dukrytes... Myliu ji be proto  wub.gif


Labai smagu kad po 8 metu meile neisbleso,sveikinu turi vyra deimanta thumbup.gif
Atsakyti
pritariu ir as,kad vyras superinis thumbup.gif ,pasistenge,kaip nustebinti zmona,
saunuolis,kad daugiau tokiu vyru,linkiu jums kuo grazesnio gyvenimo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti