Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras gyvenant santuokoje

wow kaip kokiam filme smile.gif
Atsakyti
Puiki istorija thumbup.gif .
Kažkaip prisiminiau ir savo brangiausio romantišką staigmeną 10 vedybinio gyvenimo proga....Reikia tik išlaukti -ir neromantikai kartais parodo savo sugebėjimus.
Atsakyti
Tikrai viskas labai grazu. Dziaugiuosi kartu su tavim. thumbup.gif
O kaip su tuo laisku vyrui baigesi? Ar jis ji gavo? Jauciuosi lyg neperskaicius knygos iki galo...
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2007 01 19, 21:46)
smile.gif Tau labai pasisekė su vyru!  smile.gif


ir as taip manau rolleyes.gif
Jam su manim tikuos ne maziau pasiseke... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Zangute @ 2007 01 21, 17:08)
Tikrai viskas labai grazu.  Dziaugiuosi kartu su tavim. thumbup.gif
O kaip su tuo laisku vyrui baigesi? Ar jis ji gavo? Jauciuosi lyg neperskaicius knygos iki galo...


jis buvo labai i tema ta vakara... kazkaip gavosi dviguba nauda, isliejau dushia, kur musu "+" ir "-", tai jis del savu "-" labai pasitaise lotuliukas.gif bigsmile.gif thumbup.gif
(Tfu tfu tfu... nesu prietaringa, bet apie laime bijau kalbeti... tik rodos prasiziok ir kas nuks butinai... blink.gif )
Atsakyti
kadangi mano vyrelis irgi su romantika visai nieko bendro neturi, tai suteikei ir man vilcių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 12 11, 13:41)
Nepradesiu pasakoti, kad maniskis nera romantikas, nors butent toks jis ir yra... Geriau iskart apie tai, kaip jis mane sokiravo... geraja prasme  wub.gif
Astuntieji musu santuokos metai... Arteja Valentino diena... Tai buvo taip netiketa, kad iki siol negaliu sau atleisti, nes jauciausi kaip nesava... bet niekada to nepamirsiu. O svarbiausia dabar zinau - kad JIS gali buti romantiskas, netgi astuonerius metus pragyvenus kartu ir auginant dvi nuostabias dukrytes... Myliu ji be proto  wub.gif


LABAI FAINAI, KAIP AS NORECIAU SITAIP ax.gif wub.gif , NU GAL PAAUGS DUKRYTE KAZKA IR MANASIS SUGALVOS
Atsakyti
Kaip gerai, kad romantika išlieka 4u.gif
Atsakyti
ECH, PAVYDZIU, tuom ir viska pasakyta drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Grazu... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveiki,

Kaip nustebinti zmona?

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spider @ 2007 02 27, 10:04)
Sveiki,

Kaip nustebinti zmona?

smile.gif


Tiesiog sugalvok ka nors nekasdieniska... ir viskas... tai labai paprasta...

Pvz man netiketa butu net eilini vakara jei vyras pasakytu, zinai, suradau kas priziures siandien vaikus, varom kur nors dviese - i kina, ar tiesiog isgerti kavos... wub.gif Esme DEMESYS mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai labai gražu thumbup.gif
Atsakyti