Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras gyvenant santuokoje

Zinot maniau kad tai buvo jo romantikos apraiska kokiam penkmeciui... blush2.gif doh.gif Bet ne... pries pora savaiciu pranese kad kovo 18 skrendam i Dominykos Respublika... blink.gif clap.gif vacation1.gif vacation4.gif
Zinoma si karta su vaikais, bet taip dar fainiau!
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 03 02, 11:56)
Zinot maniau kad tai buvo jo romantikos apraiska kokiam penkmeciui...  blush2.gif  doh.gif  Bet ne... pries pora savaiciu pranese kad kovo 18 skrendam i Dominykos Respublika...  blink.gif  clap.gif  vacation1.gif  vacation4.gif
Zinoma si karta su vaikais, bet taip dar fainiau!


labai dziauguosi uz jus mirksiukas.gif ir mano palinkejmas tau, atsakyk jam tuo paciu, siurprizu mirksiukas.gif
Atsakyti
gal man per "netycia" linka saviskiui nusiust prie sios istorijos lotuliukas.gif
mums septinti metai, bet tokiu grozybiu nesitikiu verysad.gif
bet kaip smagu turetu buti 4u.gif
pavydziu juodai baltai wub.gif
Atsakyti
Na vyras tikras saunuolis, tikiuosi, jog ir musu santuokoj po sitiekos metu kas nors panaus bus.
saunuolis taviskis
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nuostabi istorija wub.gif
Saunuolis vyras, kad po tiek metu santuokos padare tokia staigmena. Ir as labai noreciau is savo vyro kazko panasaus... ax.gif
Atsakyti
sveikos, na paskaicius cia tokia istorija tai pavydas ima... mum balandzio 8d arteja tik 2metukai santuokoj.... ir siurpriza darau AS!!!! nes maniskis visai neromantikas schmoll.gif o as galiu pasipasakoti... nors gal deretu pasakoti po visko jau... g.gif
zodziu uzsakiau 4* Druskininku viesbutyje kambari parai... ten ir jakuzzi su pirtim ieina ir pusryciai, kuriuos ir i kambari galima uzsakyti. As priedo dar abiem uzsakiau atpalaiduojanti kuno masaza karstais akmenimis... vietoj ir restoranas yra... tai beabejo ir vakariene ten vyks. Taip pat administracija pasiule atnesti i kambari pries atvaziuojant atsaldyta sampana bei papuosti kambari akmenukais bei kriauklytemis... nusipirkau seksualius apatinius.... sampano.... na ir smulkmena po smulkmenos... tikiuosi viskas bus saunu, o svarbiausia jam netiketa! viska jau suderinau su savo mama, kad paziuretu suneli... tai dabar pati nekantrauju ir laukiu tos dienos ir jo reakcijos, kai ji uzristomis akimis atsivesiu iki viesbucio duru... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimonda20: 02 balandžio 2007 - 22:01
QUOTE(Raimonda20 @ 2007 04 02, 23:01)
sveikos, na  paskaicius cia tokia istorija tai pavydas ima... mum balandzio 8d arteja tik 2metukai santuokoj.... ir siurpriza darau AS!!!! nes maniskis visai neromantikas  schmoll.gif  o as galiu pasipasakoti... nors gal deretu pasakoti po visko jau... g.gif
zodziu uzsakiau 4* Druskininku viesbutyje kambari parai... ten ir jakuzzi su pirtim ieina ir pusryciai, kuriuos ir i kambari galima uzsakyti. As priedo dar abiem uzsakiau atpalaiduojanti kuno masaza karstais akmenimis... vietoj ir restoranas yra... tai beabejo ir vakariene ten vyks. Taip pat administracija pasiule atnesti i kambari pries atvaziuojant atsaldyta sampana bei papuosti kambari akmenukais bei kriauklytemis... nusipirkau seksualius apatinius.... sampano.... na ir smulkmena po smulkmenos... tikiuosi viskas bus saunu, o svarbiausia jam netiketa! viska jau suderinau su savo mama, kad paziuretu suneli... tai dabar pati nekantrauju ir laukiu tos dienos ir jo reakcijos, kai ji uzristomis akimis atsivesiu iki viesbucio duru...  ax.gif


Saunuole!!! drinks_cheers.gif
As "ant lauru" irgi neuzmigau ax.gif Siandien mano vyrui sueina 35, tai sia proga as jam irgi siuroriziuka organizuoju, sykart neromantiska, bet jam esu isitikinusi bus super malonu ( gossip.gif sukvieciau jo "jaunystes laiku" chebryte - kuria jis paskutiniu metu pradeda vis dazniau prisimint) bigsmile.gif
Atsakyti
Sauni istorija, o toki vyra tik myleti ir myleti wub.gif
Atsakyti
wow.. wub.gif wub.gif labai grazu 4u.gif tik kaip juos suprotint, kad mum tieknedaug reikia. Juk visi zinom, kad mazos dovaneles stiprina draugyste, tik kaip jie tuo nesinaudoja?..
Atsakyti
labai grazu,sekmes jums ir taip toliau 4u.gif
Atsakyti
tikrai kaip kokiam filme biggrin.gif as ir turejau pasakiska valentino diena biggrin.gif kazkaip po darbo buvau pavargus ir vyras pasisiule prileist i vonia vandens kad isimaudyciau ir atsipalaiduociau biggrin.gif kai jau nuejau nusimaudyt tai ir likau stovet be zado bigsmile.gif vonia pilna putu plaukioja sirdeles formos zvakutes aplink visur kur pasisuki ir pilna zvakeliu nu zodziu super thumbup.gif bet tai dar neviskas isejus is vonios radau zvakem nutiesta takeli iki miegamo o ten pilna roziu ziedlapiu zvakiu stovi vynas ir sirdeles formos tortas lotuliukas.gif wub.gif zodziu buvo tiesiog viskas fantastiskai grazu ir malonu tik gaila kad daugiau tai nesikartoja verysad.gif bet dziaugiuos kad bent turiu ka prisimint wub.gif
Atsakyti
Tai vat kaip ir sakiau, padariau savo brangiausiam siurpriza: sukvieciau musu jaunystes laiku ( g.gif ) draugus jam nezinant i kavine, vyreli paemiau is darbo ir uzristom akim atsiveziau... Nepamirsiu jo veido kai nuemiau akiu raisti niekad niekad... Taip godziai ir patenkintas i visus ziurejo... Ir pirmiausia ne ejo su visais sveikintis, o laaabai nuosirdziai man padekojo smile.gif Visa vakara jis man dekojo, tiek "tave labai myliu" dar nesu is jo lupu girdejusi lotuliukas.gif, o cia dar per viena vakara! Jauciausi laimingiausia pasaulyje, nes maciau koks laimingas jis!

PS o baliukas buvo isties super smagus! thumbup.gif
Atsakyti