Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Gandriukas"

QUOTE(knielita @ 2005 02 19, 21:22)
Pinigai yra mokami ne vien siekiant patekti i privacias grupeles, taciau ir i paprastas reikia sumoketi. Zinoma, kaina mazesne. taciau rinkliavos vargina visus tevus, aisku atitinkamai jos mazesnes paprastoms grupems. Bijau, kad ir kitose darzeliuose to paties nebutu  blink.gif


Taigi, kad ne visur reikia moketi. Juk rasiau, kad mums priemimas i grupe nekainavo ne lito... Kas kita yra rinkliavos: ugdymui, Kaledoms, vaises iv. sventems, spektakliukams, pan. bet tai tera smulkmena su 2000 lt "stojamuoju" mokesciu mirksiukas.gif
Atsakyti
NU NU. Kiek cia prirashet.
Ash jau asmenishkai puses metu vaika ejau prirashyt kad 2m ishleist. Labai jau baisus atsiliepimu cia prisiskaiciau.

O ash tik gerus girdejau.

Mano kaimyne veda nuo 2metu savo mergaite.
Aplinka man asmenishkai labai patinka. Daznai nueinam su zuikiu paziuret kaip vaikuciai begioja. Aukletojos tikrai priziuri juos, bent jau lauke.

Maistas labai liuks, kaimyne sake.

Del rinkliavu teisybe. Bet nieks nevercia vesti i privacias grupes. O kas turi pinigu, tas duoda.

Uzimtumas labai geras vaikiuku.
Atsakyti
BAIKIT MAMOS GASDINTIS!!!
As irgi saviski su didziuliu nerimu vedziau i "Gandriuka', prisiklausiusi ivairiausiu atsiliepimu. Jau rasiau temoje apie Eiguliu darzelius, tad labai nesikartosiu. Noriu tiesiog nuraminti mamas, kurioms patogu vaika leisti i Gandriuka. Jei vaikui patiks aplinka, aukletoja - o cia jau asmeniskas dalykas- viskas turetu buti gerai. Nebijokit per dideliu mokesciu paprastose grupese. Jie labiausiai priklauso nuo tevu. Jie sutaria, kiek rinkti sventems, kiek deti i fonda, ar nesti vaikams uzkandzių. Taip, mums, skirtingai nei kitu triju aplinkiniu darzeliu naujokams, reikejo savos patalynes, ranksluostuko. Bet juos mes iseidami ir issinesim. O daugiau mokam kaip kiti - 5 lt priemonems, metams pirkom po viena sanitarine priemone, tualetinio popieriaus, serveteliu. Flamasterius, spalvinimo knygeles nesames kiekvienas sau - vaikai turi savo stalciukus. Spektakliukai 2,5 lt, kaip ir kitur. Nori leidi vaika, nori ne. Nemanau, kad esam labiau greziami nei kitur.
Atsakyti
Sveiki teveliai ir mamytes smile.gif

Noriu nuraminti Jus, kad "Gandriukas" tai ne kazkoks siaubas...Atvirksciai thumbup.gif
Mano draugu vaikas lanko si darzeli ir tevai ir vaikas labai patenkinti.Tai yra labai aktyvus darzelis.Ten vyksta labai daug svenciu i kurias itraukiami aktyviai dalyvauti ir tevai.Taip pat vaikai dalyvauja mieste rengiamuose renginiuose, daug ir graziai dainuoja ir linksmai gyvena.
siulau nebijoti "Gandriuko".Tik geru atsiliepimu girdejau smile.gif
Atsakyti
Musiskis irgi eina i sito darzelio paprasta grupe. Aukletojos tiesiog nuostabios thumbup.gif , del vaiko ugdymo ir prieziuros neturime jokiu priekaistu. Maistas normalus, man atrodo, kad darzelyje jis daug geriau valgo nei namie - grupes itaka. Is tiesu, darzelyje vyksta daug ivairiu renginiu, kuriuose tenka sudalyvauti ir tevams. Ir visai smagu kartu su vaikuciu ruostis kokiai sventei, daryti meninius darbelius. Kai del rinkliavu, tai daug kas priklauso nuo paciu teveliu. Aisku, aukletojoms norisi, kad grupes butu isremontuotos, naujos, bet tevai patys sprendzia, ka ir uz kiek daryti. Na, del direktores, tai pritarciau, kad ji nesvyti simpatija g.gif . Bet mes ja tiek ir tematome. Pagrinde bendraujame su aukletojomis ir joms priekaistu tikrai neturime. O del tu vadinamu 'komerciniu' grupiu, tai tiek, kad aplinka ten gerokai skiriasi, bet ugdymas ir maistas tai tas pats. Zinoma, ten vaikai kitokie, nes ne bet kas isgaletu tiek susimoketi. Taciau mums svarbiau, kad vaikas bendrautu su panasaus 'sluoksnio' vaikais, kad aplinka nebutu dirbtina. Taigi, mums sitas darzelis visai patinka.
Atsakyti
Nors ir daug geru dalyku priraset, bet man vis tiek nepatinka tas "Gandriukas" g.gif Aisku, cia tik mano nuomone mirksiukas.gif Juo labiau, kad gerai pazistu dvi mamas, kurios vaikus veda i ta darzeli, beje, viena i paprasta, kita i privacia grupe, tai nuomones panasios, kad nieko ten ypatingo doh.gif O kita pazistama ten net dirba, tai jos nuomone pasilaikkysiu sau doh.gif Dar teko girdeti, kad nemaza aukletoju kaita, o ir grupeje dirba po kelias aukletojas, tai yra jos turi vos po 0.25 etato, tai nemanau, kad vaikams gerai, kai per diena kelios aukletojos keiciasi doh.gif Tikiuosi, kad ne visose grupese taip g.gif Na, sorry, jei ka ozeidziau savo pasisakymu mirksiukas.gif
Atsakyti
Daugiau apie l/d "Gandriukas" galite pasiskaityti čia:

Gandriukas
Atsakyti
Mano drauge veda abu vaikus i si darzeli. Tai ji sake taip, kad ten yra kaip du darzeliai. Vienas paprastas, o kitas kur eina labai turtingu tevu vaikai, tai ji veda ten. Ji uz viena vaika kad priimtu sumokejo 3000litu. tipo ten tokia kaina. Ten tipo zaislai labai geri ir labai mazos grupes, o siaip menesinis mokestis yra kaip ir visur. Bet jinai taip pat sake kad jai ten nepatinka viena aukletoja nes ji jaucia kad ji jo vaiko nemegsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristiTal: 04 gegužės 2005 - 20:42
nesuprantu, 3k litu - uzh ka? vien uzh tai kad priimtu? o kiek po to kainuoja? nesu tarp turtinguju tevu, bet toky vienkartiny mokesty sumokechiau, jei mazhei tikrai butu geriau. nes dabar tai lb nusivylusi valdishku darzheliu verysad.gif bet pvz rinkliava lovytems keisti tai man nesuprantama. atrodo lyg butu rinkliava del rinkliavos, o ne del vaiko. ir shiaip ydomu, ar chia tik aplinkiniai skirsto y "ishrinktuosius" ir y paprastus, ar ir viduje darzhelio? nesinoretu kad ugdytu vaikams tokias nuostatas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 02 15, 11:28)
nesuprantu, 3k litu - uzh ka? vien uzh tai kad priimtu? o kiek po to kainuoja? nesu tarp turtinguju tevu, bet toky vienkartiny mokesty sumokechiau, jei mazhei tikrai butu geriau. nes dabar tai lb nusivylusi valdishku darzheliu  verysad.gif bet pvz rinkliava lovytems keisti tai man nesuprantama. atrodo lyg butu rinkliava del rinkliavos, o ne del vaiko. ir shiaip ydomu, ar chia tik aplinkiniai skirsto y "ishrinktuosius" ir y paprastus, ar ir viduje darzhelio? nesinoretu kad ugdytu vaikams tokias nuostatas. unsure.gif

Na as zinau apie ta drazeli , nes ten turiu pazystamu zmoniu. Taigi kas nori i tas vadinamas turciu grupes tai susimoka tuos tukstancius , kaip pradine imoka ir toliau moka kaip ir visuose darzeliuoseuz maista. Aplinka tose grupese puiki aukletojos taip pat. Vaikai labai daug turi zaislu ir visko ko jiems reikia.
Na vedeja , tai tikra despote bet vaiku tai neliecia . Cia vargas tik darbuotojams.
Atsakyti
Nors ir prirašiau apie šį darželį, bet mane įkalbėjo į jį lesiti savo mažiu. Eisim į paprastą grupę, kiek žinau bus įvairaus amžiau vaikų (grupė meškiukai ar kaip vadinasi g.gif ) Gal kas ją lankot? Girdėjau kad dirba čia thumbup.gif auklėtojos. Nes lankėm anksčiau kitą darželį, bet pasekmės :vaikas paniškai pradėjo bijoti darželio ir vaikų. Kaltos auklėtojos, konkrečiai viena. O darželis išgirtas, vedėja labai maloni verysad.gif Dar girdėjau šiame darželyje apie įvairius būrelius, jų gausą bigsmile.gif Tuo tarpu aplankytas šalia namų "Pagrandukas" mane labai nuvylė - jokių būrelių, vedėja nebendraujanti, nerodanti tau jokio dėmesio. Prašiau, kad leistų susipažinti su grupės auklėtooja, aprodytų grupes, tai sumurmėjo, kad negali, nerodo ir pan. blink.gif
Atsakyti
Daug nuomoniu apie Gandriuka. Vieniems patinka kietiems-ne. Bet argi ne tokia pati situacija bet kokiame kitame darzelyje? Kiekvienai mamai savas vaikas pats geriausias, bet butu naivu tiketis, kad kiekvienas vaikas bus toks pats svarbus ir mylimas ir aukletojoms. Gal tada geriau samdykite aukles ir mokekite privaciai...tuomet bus ir pigiau nei i darzeli leisti ir demesio daugiau vaikui skirs. Tik klausimas kur jis ismoks buti bendruomenej ir bendrauti su savo bendraamziais... Linkiu sekmes pasirenkant gera darzeli ir atitinkanti teveliu ir mamyciu luksecius rolleyes.gif
Atsakyti