Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Gandriukas"

Pritariu, kad mamytės aprašytų savo patirtį, kokia ji bebūtų. Tam ir yra šis skyrelis įvairioms nuomonėms, o ne reklamai.
tarp kitko kur dingo temos pradžia? kažkaip nepatinka man tie pratrynimai...
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2005 02 18, 13:56)
ten ne kysis, o su kvituku sumoketi pinigeliai. girdejau apie privacias grupelias tik pacius geriausius dalykelius vaiku atzvilgiu. taciau teveliams tenka itin gerai pakratyti kisenes, nes gana daznos rinkliavos- vaiku lovytes keicia, perka naujus zaisliukus ir pan.
Taciau aukletojos popina kiekviena maziu, lauke priziuri, auklyte i lauka arbatyciu ir pan. nesa. Maziesiems labai gerai, tik ar teveliams?

Kaip tai ne kyšis, jei mano draugei buvo pasakyta, jei noru pakliūti į tą grupę, susimoki tokią sumą ir vieta bus, nors prieš tai buvo pasakyta, kad vietų darželyje nėra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2007 01 18, 16:08)
Kaip tai ne kyšis, jei mano draugei buvo pasakyta, jei noru pakliūti į tą grupę, susimoki tokią sumą ir vieta bus, nors prieš tai buvo pasakyta, kad vietų darželyje nėra rolleyes.gif

tai vadinama ne kyšiu, o parėmimu darželio. 4u.gif kaip man paaiškino giminaitis dirbantis švietime,jog darželius mažai remia ir kaip moka taip ir sukasi ax.gif o tėvų reikalas,jei nenori gali pasiieškoti kito darželio.......beto rytais vesdama dukrytę ,matau daug žinomų veidų..........
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(Crazy @ 2007 01 18, 16:08)
Kaip tai ne kyšis, jei mano draugei buvo pasakyta, jei noru pakliūti į tą grupę, susimoki tokią sumą ir vieta bus, nors prieš tai buvo pasakyta, kad vietų darželyje nėra rolleyes.gif

dar...negirdėjau apie tokis stafkes 2000lt. ir taip toliau.pradėdamas lankyti darželį paremi darželį kiek gali:50 lt.,100 lt.pagal savo galimybes.konkreti suma nebuvo įvardinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2007 01 18, 16:08)
Kaip tai ne kyšis, jei mano draugei buvo pasakyta, jei noru pakliūti į tą grupę, susimoki tokią sumą ir vieta bus, nors prieš tai buvo pasakyta, kad vietų darželyje nėra rolleyes.gif


o kaip ten kitaip nori pakliut g.gif uz aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2007 01 19, 01:18)
o kaip ten kitaip nori pakliut  g.gif uz aciu  bigsmile.gif

Įprastai yra sudaromos eilės ir tiek smile.gif Aš savo konderiųį minėtą darželį ir nevedu ir nesiruošiu smile.gif

Vilmine, ar 2000 yra parama g.gif Čia kalba apie privačią grupę smile.gif Bet aišku, jei norisi mokėti tokius pinigus už tai, kad darželį lanko žymių žmonių vaikai, tai prašom, kiekvienam savo rolleyes.gif O dėl švietimo įstaigų tai pati labai puikiai žinau, kaip yra su parama, duoda, kas gali ir kiek gali, o tokias "stavkes" mini ir kai kurie darželio darbuotojai, tokia realybė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2007 01 29, 20:58)
Įprastai yra sudaromos eilės ir tiek smile.gif Aš savo konderiųį minėtą darželį ir nevedu ir nesiruošiu smile.gif

Vilmine, ar 2000 yra parama g.gif Čia kalba apie privačią grupę smile.gif Bet aišku, jei norisi mokėti tokius pinigus už tai, kad darželį lanko žymių žmonių vaikai, tai prašom, kiekvienam savo rolleyes.gif O dėl švietimo įstaigų tai pati labai puikiai žinau, kaip yra su parama, duoda, kas gali ir kiek gali, o tokias "stavkes" mini ir kai kurie darželio darbuotojai, tokia realybė mirksiukas.gif



Crazy, bet juk jūs su Vilmine apie skirtingus dalykus kalbat doh.gif Kam labai reikia, tegu ir moka tuos 2000, bet nepainiokim tos privačios grupės su visu darželiu cool.gif Paprastam žmogui gali šoką įvaryt. Gal pasikartosiu, bet tokios kalbos "pinigų daug turit, kad ruošiatės į Gandriuką" mane labiausiai neramino prieš leidžiant vaiką . O pasirodo, kad dabar moku vos ne mažiausiai iš visų draugių, leidžiančių į aplinkinius darželius biggrin.gif

O dėl paramos g.gif Man toks variantas visai tinkamas, tikrai tinkamesnis nei kai kurių vedėjų "išsikalinėjimai". Tik persistengt pervedant sumą neverta, nes grupei tų pinigėlių mažai nubyra ir tenka dar patiems ją tvarkytis.
Atsakyti
QUOTE(miegelis @ 2007 01 30, 15:42)
Crazy, bet juk jūs su Vilmine apie skirtingus dalykus kalbat  doh.gif Kam labai reikia, tegu ir moka tuos 2000, bet nepainiokim tos privačios grupės su visu darželiu  cool.gif 


tai butent, kad ta privati grupe yra kaip atskira respublika. o jei nenori moket tu 2000lt, tai galima eiti i paprasta grupe smile.gif o toj privacioj grupej delto nieko ir netruksta, nes tevai gerai atbasliuoja... negi galvojat, kad remontai, naujausi zaislai, lovos, lavinimo priemones ir pan. ten uz valdiskus pinigus perkami g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 01 vasario 2007 - 01:24
Ak tos nuogirdos, pasake biggrin.gif , isgirdau bigsmile.gif , pasakojo lotuliukas.gif , tai parasykit kas vedat ten vaika ir bus aisku. Ir apie didesnes sumas girdejau, bet nelabai patikejau. nes man tai atrodo nerealu doh.gif .
Atsakyti
o man liepe perdazyt koridoriu sienas ir vaikas gales eit i darzeli..be jokiu papildomu mokesciu ir jokiu papildomu pinigu pervedimu bigsmile.gif blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2007 01 18, 15:08)
Kaip tai ne kyšis, jei mano draugei buvo pasakyta, jei noru pakliūti į tą grupę, susimoki tokią sumą ir vieta bus, nors prieš tai buvo pasakyta, kad vietų darželyje nėra rolleyes.gif


Na taip gali paprasyti kad paremtum darzeli. O mes atidavem savo 2 % su vyru ir viskas smile.gif

QUOTE(vilminė @ 2007 01 18, 17:34)
ax.gif
dar...negirdėjau apie tokis stafkes 2000lt. ir taip toliau.pradėdamas lankyti darželį paremi darželį kiek gali:50 lt.,100 lt.pagal savo galimybes.konkreti suma nebuvo įvardinta ax.gif


Tokios stafkes i privacia grupe yra, o i paprastas parama buna mazesne paprastai kiek kas gali smile.gif
O kas liecia kitus darzelius ir kiti ima ir ne tokias mazas sumas nors stovi eilej ir pan. bet paremti darzeli taip pat gali buti paprasyta biggrin.gif zinoma yra darzeliu kurie atsisako kazko prasyti, bet ar daug tokiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 28 kovo 2007 - 11:52
Na aš irgi labai noriu pasisakyti apie šitą darželį...
Savo dukrą užrašiau 1,5 metų. Dabar jai 5 metukai. Taigi, kiekvieną pavasarį einu pas vedėją pasiklausti ar eilė atėjo. O ji vis atsako, kad vietų nėra ir situacija vis nesikeičia, grupės perpildytos ir t.t. Nieko nedavė suprasti, kad nori kažko, ir neprašė paremti. Ir pati nesiruošiu siulyti tokiai mandrai..Turbūt mūsų biolaukai nesutapo.. g.gif
Nors pati buvau jame, ir jisai tikrai gražiai sutvarkytas, salė sporto apšiltintom grindim ir t.t
Bet dar vienas dalykas nepatiko, kad labai jau jaučiasi tas grupių, "turtingų " ir "paprastų ", suskirstymas. Lauke vaikai žaidžia šalia vieni kitų, bet žaidimo aikštelių skirtumas didžiulis blink.gif . Negi vaikučiams širdelės neskauda, kad ten jiems nevalia eiti?
Atsakyti