Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyrai neužjaučia moterų virtuvėje

QUOTE(Afroditte @ 2006 12 13, 19:02)
nereik laukti kazkokios uzuojautos niekada..jei jauti kad riba-pati save ziurek,uzjausk ir mylek....tik pati pati... wub.gif

Kai save myli - tai ir vyras myli, o kai aukojiesi, tai vyras tik dar didesnes aukos reikalauja, o jei nustoji aukotis - jam revoliucija namie vaidenasi !!
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2006 12 13, 18:18)
Kai save myli - tai ir vyras myli, o kai aukojiesi, tai vyras tik dar didesnes aukos reikalauja, o jei nustoji aukotis - jam revoliucija namie vaidenasi !!



nu jo..aukotis as galiu tik del savo vaiko...o tas,kuris su manim gyvena yra suauges,savarankiskas,protaujantis zmogus,kuris viska gali ir moka....dar geriau nei as....oij jis man ruos kaledine vakariene,oij ruos... biggrin.gif..o as eglute papuosiu,nosi pakrapstysiu,sausainius paesiu lotuliukas.gif ...gal dar nusnausiu g.gif biggrin.gif vienzo svesiu alc.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 12 13, 17:29)
Esu labai geras žmogus. Negaliu atimti iš žmogaus to, ko pačiam trūksta. Juk jam tikriausiai nuo to bus blogai? Čia tas pats, kaip atvirasis plėšimas būtų...

Va toki "atvira plesika" idarbinciau trim pamainom kliju fabrike. Gal prisiuoscius smegenys prasviesetu ir dalybos veiksmo namu darbuose ismoktu?
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2006 12 13, 18:26)
Va toki "atvira plesika" idarbinciau trim pamainom kliju fabrike. Gal prisiuoscius smegenys prasviesetu ir dalybos veiksmo namu darbuose ismoktu?



mediniui negalima i kliju fabrika... blink.gif ..savsiem susiklijuos smegenys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2006 12 13, 19:24)
nu jo..aukotis  g.gif  biggrin.gif
vienzo svesiu alc.gif

Nu tai Medino galva cia malonumas, cia ne auka vyro pančekas skalbti, kilimus purtyt ir puodus maisyt....ir ziuret kaip diedas istieses kojas TV pulteli minko... doh.gif
Matote "vyras isrado" automatini skalbimo aparata, ta dabar buities jau nebeliko. Daznas vyras ijungti tos skalbiankes, atsiprasant nemoka... o ir kojines paskui triusikus ten patys nesulenda

Ir as svesiu alc.gif
Smirdincias silkes ne mano manikiuram pjaustyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aivaD @ 2006 12 13, 14:01)
Man atrodo, kad ji net AČIŪ neišgirsta. Sutikit, tai skaudintų kiekvieną.
Bet tavo frazės Azalija, keliančios nuotaiką lotuliukas.gif  thumbup.gif



blink.gif A kap jos diedas cvekų ing sienų inkala a skylį išgręžia, a bulbų maišų partysia, ana kožną rozą jam padėkavoja?
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2006 12 13, 18:32)

Smirdincias silkes ne mano manikiuram pjaustyt  tongue.gif



taigi dabar jau iki reklamuoja silkes uz pusantro lito biggrin.gif sako ruoskites kaledom lotuliukas.gif sakau gal uzpirkti,ant svenciu kaip tik..sviezios sventes lotuliukas.gif

offtopinau biski,nepykit..ner kam issakyt dziaugsma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2006 12 13, 18:32)
Smirdincias silkes ne mano manikiuram pjaustyt  tongue.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Puikiai pasakyta. Reiks pritaikyt realybėj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2006 12 13, 19:39)
blink.gif A kap jos diedas cvekų ing sienų inkala a skylį išgręžia, a bulbų maišų partysia, ana kožną rozą jam padėkavoja?

Yra skirtumas, kai siurbi kilima ant kurio visi vaiksto, tempi tas bulbas - kur visi valgys, ir paslauga asmeniskai zmogui padaryta.
Pagaminta, i bliuda ideta - tik valgyk. Ir vaikai dekoja. A tai nuo to durnesni pasidarys, jei mandagumo ismoks?
Ar Liezuvis nukris, jei padekos?

Beje, kai vyras pirkinius namo is masinos partempia, kai rubus man paduoda ir dar daug daug visko - visada padekoju. Galybe dalykeliu yra namuose ir ne namuose, kur dekoji .
Nenubiednejau del to. Ir vyras ne kvailesnis tapo, aciu sakydamas
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2006 12 13, 18:46)

Nenubiednejau del to. Ir vyras ne kvailesnis tapo, aciu sakydamas



jo..ir po to visko sakau jam: ka reik sakyt???? mad.gif sako: ACIU.. biggrin.gif vo taip..ner cia ko..tegu dekoja...ka cia jau apie pietus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beigbeder @ 2006 12 13, 19:46)
Yra skirtumas, kai siurbi kilima ant kurio visi vaiksto, tempi tas bulbas - kur visi valgys, ir paslauga asmeniskai zmogui padaryta.
Pagaminta, i bliuda ideta - tik valgyk. Ir vaikai dekoja. A tai nuo to durnesni pasidarys, jei mandagumo ismoks?
Ar Liezuvis nukris, jei padekos?

Beje, kai vyras pirkinius namo is masinos partempia, kai rubus man paduoda ir dar daug daug visko - visada padekoju. Galybe dalykeliu yra namuose ir ne namuose, kur dekoji .
Nenubiednejau del to. Ir vyras ne kvailesnis tapo, aciu sakydamas


Aš ne prieš dėkavojimą. Ale dėkavoju tada, kai darbas padarytas gerai. A šičia jai raša, kad diedas anos marmalienį vadina "košeliena", tai, mislyju, kad ana nieka gera nepadara i net nesistengia. I da mislyja, kad anų užjaust raikia. A va šita tai aš nesuprantu nikap - dėl ko užjaust. jai nori diedų prieg savy turėti, turi atminti du punktus - kad būt sieksas i paėst. Viskas. Jai diedas pagal šitus punktus užganėdytas yr, tai anas nigdy nesikabinės, kad grindys nevalytos a voratinkliai kur ty kaba a dar kas ne tep. Pats da viskų padarys i sutvarkys, tik pasakyk. Raikia gi mažuma gudruma turėt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2006 12 13, 19:49)
jo..ir po to visko sakau jam: ka reik sakyt???? mad.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu's sianakt reiks padresiruot..... thumbup.gif
Atsakyti