Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl vyrai neužjaučia moterų virtuvėje

QUOTE(Medinis @ 2006 12 13, 13:07)
Įdomu, ar būtų galima pasakyti "ačiū" trisdešimt kartų iš eilės ir sutarti, kad tai jau bus mėnesiui į priekį. Po to dar 30 "ačiū" uz ką nors. Taip per vieną dieną padėkoji ir ramiai gyveni.

Taip sunku ačiū pasakyti.... Nors man šiaip ir nereikia biggrin.gif Bet va jeigu išgirščiau tokią frazę kaip Medinio g.gif Tai nuliūsčiau unsure.gif
Kartais pasakau- seniai valgėme tavo šedevrą bigsmile.gif Ir tą dieną gamina jis cool.gif Galėčiau jį užjausti, bet nea schmoll.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 12 13, 14:07)
Įdomu, ar būtų galima pasakyti "ačiū" trisdešimt kartų iš eilės ir sutarti, kad tai jau bus mėnesiui į priekį. Po to dar 30 "ačiū" uz ką nors. Taip per vieną dieną padėkoji ir ramiai gyveni.


Na,Medini, tu jau visai blush2.gif Dabar jau ir padėkoti sunku biggrin.gif Toks jausmas,kad liežuvį pametęs.
Įsivaizduok, išblizginai (nuplovei,išvalei) žmonai mašiną, išsiurbei kilimus, nuvalei langus, parnešei maisto produktų iš parduotuvės...O žmona tyli,kaip vandens į burną prisisėmusi, tipo, na...taip priklauso, padarei, dabar ilsėkis.
Įdomu, ar ilgai su dideliu užsidegimu taip uoliai atliksi šiuos darbus?
Sutik, daug maloniau, kai sulauki AČIŪ blush2.gif Tai lyg įvertinimas.

QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 12 13, 14:13)
Ne, taip negalima. Sakyti ''ačiū'' reikia kiekvieną kartą ir su malonia šypsena. Žinoma, jeigu yra už ką dėkoti.

Netgi jei ir nėra labai už ką:jei karbonadas truputį labiau pasvilęs,nei derėtų ir t.t. Juk žmona stengėsi, ne žalią mėsą ant stalo padėjo. Normalus vyras supras ir jei pats moka gaminti geriau nei moteris, dar ją ir pamokys,arba kartu gamins.O ne mėtysis frazėmis "koseliena",ar kaip ten biggrin.gif Kai vožčiau su keptuve, tai tą žodį pamirštų lotuliukas.gif

QUOTE(Medinis @ 2006 12 13, 14:23)
O jei jų nesimato, tai gal ir daryti jų nereikia? Bet jei klausia, vis dėlto manau galima tiesiog pasakyti. Na ne ekstrasensas jis, kad žinotų to, kas nesimato.

Na taip, nedarom tų darbų,kurių nesimato doh.gif Tai savaime viskas išsiblizgins, čia ne abra kadabra mirksiukas.gif
Jei neklausia,tai pati išvardink, kokie buities darbai padaryti.
Medini, čia vis apie tą buitį lotuliukas.gif Tu klausei, kas į ją įeina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aivaD @ 2006 12 13, 15:28)
Sutik, daug maloniau, kai sulauki AČIŪ blush2.gif Tai lyg įvertinimas.

Na nežinau... yra paprasti darbai, kurie yra tiesiog darbai. Čia tas pats, kad padėkoti, jog parėjęs namo nusiaviau batus. Pasidalini darbus ir juos darai. Jei manai, kad darai per daug - daliniesi darbus is naujo. Asmeniškai aš turiu labai daug laisvo laiko ir tikrai galėčiau daryti dar kokių nors namų darbų. Bet kai niekas nesako, tai negi dabar atimsiu iš kito ir pasiimsiu sau?

PS. jei čia buities darbai, kurie slegia - tuomet aš nesuprantu tų, kuriuos tai slegia.
Atsakyti
pas mano tevus taip buvo. mama stengiasi, gamina, o tevukas pavalgo, ir tada numeta replika: "o ana karta buvo skaniau", "o ko taip mazai pagaminai", "o va mano mociute kaime tai visai nerealiai gamino"
viena diena mamai truko kantrybe, sveite jinai visus puodus ir pasake "velniop!"
tevukas pasimete, pamane, kad mamelei nervai pakriko, bet nuo to laiko kiekvienas namie gamina atskirai. kas idomiausia, tevukas dabar sako, kad mama NIEKADA namie valgyt nera gaminus. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dios: 13 gruodžio 2006 - 15:54
QUOTE(Medinis @ 2006 12 13, 16:38)
Asmeniškai aš turiu labai daug laisvo laiko ir tikrai galėčiau daryti dar kokių nors namų darbų. Bet kai niekas nesako, tai negi dabar atimsiu iš kito ir pasiimsiu sau?
PS. jei čia buities darbai, kurie slegia - tuomet aš nesuprantu tų, kuriuos tai slegia.


Turint laisvo laiko,sutinku,galima prie TV kojas ištiesus ir laikraščius pasklaidyti,bet jei vienas (taip pat niekieno neprašytas) kuopia namus,kad švaru ir malonu būtų gyventi,tai kitas (neprašomas)gali retkarčiais ir "nestumdomas"ką pagebėti.Tada sulauktų AČIŪ ir šypsenos laugh.gif

P.S.manęs buitis neslegia,jei pavargstu,tai nieko nenutiks,jei kurią dieną beveik NIEKO buityje nenuveiksiu tongue.gif Vyras skandalų nekelia, esu Dangui už tokią likimo dovaną dėkinga blush2.gif
Buitis TEN prislėgė vieną forumietę,kuri labai daug pareigų turi... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aivaD: 13 gruodžio 2006 - 15:53
QUOTE(Medinis @ 2006 12 13, 15:38)
Na nežinau... yra paprasti darbai, kurie yra tiesiog darbai. Čia tas pats, kad padėkoti, jog parėjęs namo nusiaviau batus. Pasidalini darbus ir juos darai. Jei manai, kad darai per daug - daliniesi darbus is naujo. Asmeniškai aš turiu labai daug laisvo laiko ir tikrai galėčiau daryti dar kokių nors namų darbų. Bet kai niekas nesako, tai negi dabar atimsiu iš kito ir pasiimsiu sau?

PS. jei čia buities darbai, kurie slegia - tuomet aš nesuprantu tų, kuriuos tai slegia.


Kodėl dalinamasi kai kažkam per daug darbo? Juk galima pasidalinti nes tau per mažai tongue.gif Bet tau reikia pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 12 13, 16:28)
Kodėl dalinamasi kai kažkam per daug darbo? Juk galima pasidalinti nes tau per mažai  tongue.gif Bet tau reikia pasakyti...

Esu labai geras žmogus. Negaliu atimti iš žmogaus to, ko pačiam trūksta. Juk jam tikriausiai nuo to bus blogai? Čia tas pats, kaip atvirasis plėšimas būtų...
Atsakyti
Vėl offtopikai prasidėjo...
Ai, esiu iškepsiu višta ir reikalausiu, kad vyras mane užjaustų.
essen.gif
Atsakyti
Kaime, kuriame praleidau savo vaikystę, sklandė pasakojimas apie vieną moteriškę, kuri iš savo vyro į klausimą "ką pagaminti pietums" nuolat sulaukdavo pikto atsako "arklio šūdo". Atseit, boba, ko tu manęs tokių niekų klausinėji, pati nesugalvoji? Vieną kartą ji taip ir padarė - paėmė seną puodą, prikrovė arklio mėšlo ir užkėlė ant viryklės. tongue.gif
Atsakyti
o ka ten uzjaust g.gif as tai juk gaminu savo noru,neverciama...jei nejauciu noro-net nelendu i virtuve... schmoll.gif ....o ir vyras visada po pavalgymo aciu pasako..subuciuoja blush2.gif ..taciau nei as to laukiu nei reikalauju...tai vaikui irgi gaminu,tai ka ji irgi turi uzjausti mama tongue.gif

nereik laukti kazkokios uzuojautos niekada..jei jauti kad riba-pati save ziurek,uzjausk ir mylek....tik pati pati... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 12 13, 14:19)
Tai gal tų darbų nesimato?

Tai jeigu vyro supratimas, kad darbai namuose butinai "turi matytis", tai ir padaryciau, kad matytusi - koki menesi nieko namu ukiui neveikciau. O kai paklaustu "ka veikiau" atsakyciau aiskiai ir paprastai: visa diena nosi krapsciau, tai dabar ranka skauda - teks vakariene paciam pasidaryt. Beje, taip ir pasakau. Paskui pora menesiu uzristom akim "mato", veikiau as ka ar ne? Gi nebuvau diena i menuli nuskridus, ar i Australija. Laiko per mazai, o ir zinotu, jeigu kelione vyko.Taigi kartu gyvenam...
O jei pavalges nei aciu, nei kitaip padekot nesugeba, tai nors pirsteltu - vis aiskiau, kad kazkaip sureagavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beigbeder: 13 gruodžio 2006 - 18:16
QUOTE(Beigbeder @ 2006 12 13, 18:15)
O jei pavalges nei aciu, nei kitaip padekot nesugeba, tai nors pirsteltu - vis aiskiau, kad kazkaip sureagavo.



oooooo lotuliukas.gif cia aiskiau nei aisku butu kad pietus sotus buvo lotuliukas.gif .....
Atsakyti