Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbūs patarimai "žalioms" mamytėms

QUOTE(Sandruliukas @ 2006 12 16, 12:41)
Labas.Geriausia yra mamos pienas.Bet jei nepadeda bandyk juros vandeni ir su specialia pompyte issiurbk gleives,turetu padeti.Jei nori daktaro konsultacijos adresiukas: semper.lt

kas tiesa,tas tiesa.mano mazius irgi turejo sloga,lasiukai nepadejo ,o mamos pieno uzteko ilasinti viena karta.
Atsakyti
labai aciu! notworthy.gif Pabandysiu.O tikrai nieko tokio, kad jau pati nebemaitinu ir tas pienukas prilygsta vandenukui? Jis labai liesas.
Atsakyti
gal jau toks nebetinka.Pabandyk juros vandeni ir istrauk gleivytes.Turetu padeti.
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2006 12 14, 16:59)
I vaikstyne galima sodinti ne kaip pradeda sedeti, o kai pradeda zinsgsniuoti isikibus. Aisku jau turi ir gerai sedeti.

tai dar priklauso ir nuo vaiko stiprumo, mano sunus jau 5.5 men begiojo vaikstyneje 8 menesiu pats vaiksciojo , o mazoji tai i broli nesilygiuoja yrea daug lepesne tingesne tai nezinau kada ja sodinsiu bet tikrai ne nuo 5 ar 6 menesiu
Atsakyti
QUOTE(eglius @ 2006 12 17, 10:50)
tai dar priklauso ir nuo vaiko stiprumo, mano sunus jau 5.5 men begiojo vaikstyneje 8 menesiu pats vaiksciojo , o mazoji tai i broli nesilygiuoja yrea daug lepesne tingesne  tai nezinau kada ja sodinsiu bet tikrai ne nuo 5 ar 6 menesiu


drinks_cheers.gif Mano lelyte irgi jau 5 men. lakste su vaikstyne 7men. pradejo vaikscioti pati i sienas isikibusi, o 8men. jau pasileido.... smile.gif taigi, cia turbut nuo kikevieno individualiai priklauso.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2006 12 16, 18:07)
labai aciu!  notworthy.gif  Pabandysiu.O tikrai nieko tokio, kad jau pati nebemaitinu ir tas pienukas prilygsta vandenukui? Jis labai liesas.


Iš pradžių reikia ištraukti snargliukus, geriausia tai daryti su specialiu aspiratonium (Rhenomer, vaistinėje apie 20 lt). Prieš tai įlašinat jūros vandens porą lašų (tik būtinai guldykit lelių ant šono tuo metu), o tada traukiat su aspiratorium. Pavalius nosytę, galima įlašinti mamos pieno arba homeopatinių lašų (vaistinėj taipogi turi patarti, aš pavadinimą u-miršau, berods Euphorum ar kažką tokio). Tie lašai tinka ir maitinančiai mamai, jeigu ką. Dar svarbu kuo dažniau vėdinti kambarį, nes nuo centrinio šildymo labai sausas oras. Galite ant radiatorių užmesti kokių šlapių skudurų, nes slogytė dažnai ir prasideda nuo per sauso oro.
Atsakyti
ir as pasidalinsiu:del pleiskanu-pirmasyk pati pabandziau jonsono aliejuka tai vaiko visa kakta isbere,tai nuo sesutes gavau velniu,nes tai reklama ir daugeliam vaiku alergija kyla,liepe pakaitinti paprasta alieju atvesint ir pries maudyma tepti.ilgai nedingo pas mus,jau norejau pirkt vaistuku specialu.bet vyras nuskuto 6men ir dingo savaime. biggrin.gif
del nosytes-geriausias mamos pienas poto didesniam biski naudojau aspiratoriu 20lt daba jau 18lt kainuoja,juros vandeni.gime buvom ziema tai nusipirkau drekintuva,nes daug namu sudeta gipsiniu ploksciu,centrinis sildymas sausina ora.
o del vaikstyniu esu pries,vaikas pats naturaliai turi ismokt vaiksciot.plius turejom maza tonusa tai gyd.uzraude sodint i vaikstyne,tai 9men pradejo pats vaiksciot biggrin.gif
Atsakyti
Na, aliejuką ir aš naudojau iš pradžių natūralų alyvuogių (reikia jį pakaitint, bet neužvirinti, atvėsinti ir naudoti). Bet po pirmo mėnesio naudojom Seba-Med vaikišką, irgi neblogas.
Tas Jonsons tik man tinka, mažylei irgi netiko.
Atsakyti
nors ir as dar 'zalia' mamyte , bet zinau , kad vaikstynes yra geras daiktas ne vaikams , o tevams - isodini ir vaikas uzsiemes ax.gif

del aliejuko - pabandykit balmandoli thumbup.gif
Atsakyti
Mes taip pat naudojame Balmandol aliejuka. Padeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(soleil @ 2006 12 12, 14:12)
o nuo keliu menesiu jau galima i ta vaikstyne sodinti?

ir dekui uz patarima mirksiukas.gif

i vaikstyne asmeniskai as pasodinau 7 men. ir jomis tikrai nepiknaudziavau schmoll.gif Mes jau menesi kaip vaikstom patys drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2006 12 17, 19:10)
i vaikstyne asmeniskai as pasodinau 7 men. ir jomis tikrai nepiknaudziavau schmoll.gif Mes jau menesi kaip vaikstom patys drinks_cheers.gif


mano maziukui dabar 4men. ir taip viena karta pabandziau ant kojyciu pastatyti, tai kad stovi kad stovi..ir gydytoja pastate sako, o ziurekit kaip graziai stovi ir nieko daugiau nepasake..
na ir su vyru vis taip pastatinejam ji, o jam tas labai patinka..nu taip palinguoja, sulinksta tos kojytes, bet nu isstovi kelias sekundes(aisku prilaikomas).
bet dabar galvoju ar ne per anksti as cia su juo taip zaidziu...gal kaip nors pakenkt jam galiu? juk dar nesedi net normaliai, nuo 6men tik sodinti galima..kaip manot? g.gif

Atsakyti