Įkraunama...
Įkraunama...

Insultas

QUOTE(Kristaline @ 2011 04 27, 10:17)
Man irgi įdomu, nes taip ir nepasirašo vietinis neurologas, kad skirtų kokią nors pašalpėlę ar priedą prie pensijos, pareiškė, kad vaikai yra tegu žiūri...
O mama pati viena negali pasirūpinti savimi, kaime gyvena, nei krosnies pati užsikurs, nei valgyti pasigamins, tiek, kad dar vaikšto ir kalba. Nežinau kaip priversti ar išprašyti tą gydytoją, nes kiek žinau komisijai nustačius nedarbingumo lygi (man atrodo, kad ir pensininkams tai galioja) gali būti pridėta pie pensijos ar už priežiūra kažkokia pašalpėlė turėtų būti skiriama. Gal kas žinote tiksliau, turite nuorodas į teisės aktus?


o mes taip ir nesulaukiam neurologo, nei seimos gydytojo vizito doh.gif . Neurologas tipo pradejo ringt kazkokius dokumentus, bet sunkiai man tuo patiket. Toks vaizdas, kad specialiai tempia laika, a vdrug zmogus greit numirs, taupo valstybes pinigus g.gif
Atsakyti
QUOTE(soalina @ 2011 04 28, 00:56)
o mes taip ir nesulaukiam neurologo, nei seimos gydytojo vizito  doh.gif . Neurologas tipo pradejo ringt kazkokius dokumentus, bet sunkiai man tuo patiket. Toks vaizdas, kad specialiai tempia laika, a vdrug zmogus greit numirs, taupo valstybes pinigus  g.gif

neuprantu kam Jums neurologas.
turite israsa is ligonines, einate tuomet pas seimos gydytoja issikvieciate ji i namus arba su ligoniuku pas ji nuvykstate, Gydytojas ( seimos) pateikia bartelio ivertinima ir bukles parasyma, su siuo israsu keliaujate i darbingumo lygio komisija ir ten nustato grupe( procentus darbingumo) tuomet su ta pazyma i sodra( del pasalpos kuria nustatys pagal darbingumo lygi) ir i seniunija del 150lt )( bent jau tiek vilniuje) del prieziuros pasalpos. jei jusu netenkina nustatytas darbingumo lygis keliaujate i teisma apskusti ir tuomet turi suteikti globa, jei labai sunkus ligonis, nevaiksto, pats nevalgo ir reikalinga pastovi prieziura) jei seimos gydytojas atsisako apziureti ligonin eikite i pas poliklinkos vedeja, kovokite del savo pinigu!!! ten nemazos sumos bent jau mums 1000lt per menesi tai dideli pinigai
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 04 28, 09:41)
neuprantu kam Jums neurologas.
turite israsa is ligonines, einate tuomet pas seimos gydytoja issikvieciate ji i namus arba su ligoniuku pas ji nuvykstate, Gydytojas ( seimos) pateikia bartelio ivertinima ir bukles parasyma, su siuo israsu keliaujate i darbingumo lygio komisija ir ten nustato grupe( procentus darbingumo) tuomet su ta pazyma i sodra( del pasalpos kuria nustatys pagal darbingumo lygi) ir i seniunija del 150lt )( bent jau tiek vilniuje) del prieziuros pasalpos. jei jusu netenkina nustatytas darbingumo lygis keliaujate i teisma apskusti ir tuomet turi suteikti globa, jei labai sunkus ligonis, nevaiksto, pats nevalgo ir reikalinga pastovi prieziura) jei seimos gydytojas atsisako  apziureti ligonin eikite i pas poliklinkos vedeja, kovokite del savo pinigu!!! ten nemazos sumos bent jau mums 1000lt per menesi tai dideli pinigai


Aciu uz issamu aprasyma, nes tikrai nezinojom kaip cia yra su tuo 4u.gif
Mociute buvo pas seimos daktaryte, tai ta tipo persiunte pas neurologas, kad jis renka dokus. Ir kiek mociute suprato is jo papkes (gan dideles), kad ji dslabai uzimtas, daug ligoniu turi. Bet pagal mane tai nonsensas, nes praejo jau beveik menuo, o is ju jokiu ziniu. Ryt mociute bandys eit pas seimos daktara, gal ka nors
issiaiskins.
Dar noreciau paklaust, o pas komisija eit su ligoniu ar galima paciam? ir kur ji randasi? tai yra Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba?
Atsakyti
QUOTE(soalina @ 2011 05 01, 23:29)
Aciu uz issamu aprasyma, nes tikrai nezinojom kaip cia yra su tuo  4u.gif
Mociute buvo pas seimos daktaryte, tai ta tipo persiunte pas neurologas, kad jis renka dokus. Ir kiek mociute suprato is jo papkes (gan dideles), kad ji dslabai uzimtas, daug ligoniu turi. Bet pagal mane tai nonsensas, nes praejo jau beveik menuo, o is ju jokiu ziniu. Ryt mociute bandys eit pas seimos daktara, gal ka nors
issiaiskins.
Dar noreciau paklaust, o pas komisija eit su ligoniu ar galima paciam? ir kur ji randasi? tai yra Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba?

mes einame be ligoniuko, nes man sunku mama transportuoti, jei turite galimybe tai galima ir su
vilniuje tai neigalumo ir darbingumo tarnyba centre, svitrigailos gatveje jei neklystu
Atsakyti
Ryt su mociute einu aiskintis pas seimos daktare. Nei aplanko nei ka.. norejau dar pas Jus pasiteiraut, jei zmogus po insulto, dalinai vaiksciuot gali - t.y. iki tuliko su vaikstyne su kieno nors dar pagalba, kas jam priklauso? ar priklauso pampersai, gal koks masazas , arba dar kas nors? tiesiog noriu apsiginkluot ir eit reikalaut doh.gif

QUOTE(lialiauskiene @ 2011 05 02, 08:11)
mes einame be ligoniuko, nes man sunku mama transportuoti,  jei turite galimybe tai galima ir su
vilniuje tai neigalumo ir darbingumo tarnyba centre, svitrigailos gatveje jei neklystu

Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 04 28, 08:41)
neuprantu kam Jums neurologas.
turite israsa is ligonines, einate tuomet pas seimos gydytoja issikvieciate ji i namus arba su ligoniuku pas ji nuvykstate, Gydytojas ( seimos) pateikia bartelio ivertinima ir bukles parasyma, su siuo israsu keliaujate i darbingumo lygio komisija ir ten nustato grupe( procentus darbingumo) tuomet su ta pazyma i sodra( del pasalpos kuria nustatys pagal darbingumo lygi) ir i seniunija del 150lt )( bent jau tiek vilniuje) del prieziuros pasalpos. jei jusu netenkina nustatytas darbingumo lygis keliaujate i teisma apskusti ir tuomet turi suteikti globa, jei labai sunkus ligonis, nevaiksto, pats nevalgo ir reikalinga pastovi prieziura) jei seimos gydytojas atsisako  apziureti ligonin eikite i pas poliklinkos vedeja, kovokite del savo pinigu!!! ten nemazos sumos bent jau mums 1000lt per menesi tai dideli pinigai

O pensininkams irgi darbingumą nustatinėja?
Molėtuose darbingumo lygio komisijos nėra, tiksliau reiktų eiti per tuos pačius gydytojus: neurologas ir kt., o pastarojo nuomone vaikai yra ir jie turi prižiūrėti...
Belieka kreiptis į vedėją, bet po to mamai teks su tais pačiais gydytojais bendrauti, pas juos gydytis, tai tas ir stabdo...
Atsakyti
QUOTE(soalina @ 2011 05 11, 00:33)
Ryt su mociute einu aiskintis pas seimos daktare. Nei aplanko nei ka.. norejau dar pas Jus pasiteiraut, jei zmogus po insulto, dalinai vaiksciuot gali - t.y. iki tuliko su vaikstyne su kieno nors dar pagalba, kas jam priklauso? ar priklauso pampersai, gal koks masazas , arba dar kas nors? tiesiog noriu apsiginkluot ir eit reikalaut doh.gif

viskas priklauso nuo bukles, mes gavome tik vezimuka.
papmersai priklauso tik gulintiems ligoniukams

Kristaline, jus prarandate didziulius pinigus bent po 1000lt per menesi, manau uz tokia suma galima ateityje pavazineti i i utena pas normalius gydytojus, jei nerasite kalbos... doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gyvenimas privertė apsilankyti ir šioje temoje verysad.gif

Ieškau paguodos...Mamai insultas...Pasekmės- dešinės pusės paralyžius, nekalba, labai prastai ryja maistą.

Šiandien jau penkta para. Gyvybinės funkcijos atsistatė (spaudimas, širdies ritmas), bet kas liečia paralyžių-tai schmoll.gif
Kiek domėjausi, kad dažnai jau apie 3 parą jau būna pagerėjimas, o mamai dar nieko-neišleidžia nė garso, visiškai nejautri dešinė pusė...
Gal kas pasidalins patirtimi- kada pamatėte, kad nors per plauką ligoniui gerėja?
Atsakyti
QUOTE(vildar @ 2011 06 30, 14:51)
Sveiki,

Gyvenimas privertė apsilankyti ir šioje temoje verysad.gif

Ieškau paguodos...Mamai insultas...Pasekmės- dešinės pusės paralyžius, nekalba, labai prastai ryja maistą.

Šiandien jau penkta para. Gyvybinės funkcijos atsistatė (spaudimas, širdies ritmas), bet kas liečia paralyžių-tai schmoll.gif
Kiek domėjausi, kad dažnai jau apie 3 parą jau būna pagerėjimas, o mamai dar nieko-neišleidžia nė garso, visiškai nejautri dešinė pusė...
Gal kas pasidalins patirtimi- kada pamatėte, kad nors per plauką ligoniui gerėja?

Laikykites!!!
mano mamai pagerejimas buvo tik reabilitacijojje kokia antra savaite, pradejo judinti kojyte. pasibaigus reabilitacijai su ramentu vaiksto. kaip bebutu gaila bet praejus metams kalba neatsistate, kalba kaip 3 metu vaikiukas, savo kalba sad.gif
svarbiausia prasykite reabilitacijos iskart po ligonines!!
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 06 30, 18:29)
Laikykites!!!
mano mamai pagerejimas buvo tik reabilitacijojje kokia antra savaite, pradejo judinti kojyte. pasibaigus reabilitacijai su ramentu vaiksto. kaip bebutu gaila bet praejus metams kalba neatsistate, kalba kaip 3 metu vaikiukas, savo kalba sad.gif
svarbiausia prasykite reabilitacijos iskart po ligonines!!


Dėkui 4u.gif Ir jūsų Mamai sveikatos 4u.gif

O gal žinot, pirkot, kokius vaistus, gal papildus apmažinti paralyžiui?
Mano mamai ligoninėje leido magneziją (plečiančius)
aspiriną (kraują skystinantys)
ir liepė nupirkt Piracetamą (po insulto tinka)
Ateina masažistė...

Kaip ir viskas...Na ir mes vis pripuldami ją visaip šnekinam, krutinam. Vieną vakarą jau pasirodė, kad sukoncentravo žvilgsnį į mus, lyg ir šyptelėjo pusę lūpų, ranką spustelėjo...dabar vėl nieko

Atsakyti
QUOTE(vildar @ 2011 07 01, 10:18)
Dėkui 4u.gif Ir jūsų Mamai sveikatos 4u.gif

O gal žinot, pirkot, kokius vaistus, gal papildus apmažinti paralyžiui?
Mano mamai ligoninėje leido magneziją (plečiančius)
aspiriną (kraują skystinantys)
ir liepė nupirkt Piracetamą (po insulto tinka)
Ateina masažistė...

Kaip ir viskas...Na ir mes vis pripuldami ją visaip šnekinam, krutinam. Vieną vakarą jau pasirodė, kad sukoncentravo žvilgsnį į mus, lyg ir šyptelėjo pusę lūpų, ranką spustelėjo...dabar vėl nieko

mums buvo paskirtas, plavexas ( skystinantis)
ir pramistaras ( gerinantis smegenu veikla)
nu oparalyziaus nieko negaudavome.
dabar reikia laiko ir kantrybes, mazais zingsniukais linkiu kad judetumete i prieki!
Atsakyti
Sveiki,
mano tėvelį ištiko insultas, kraujas išsiliejo kairėje smegenų pusėje, jau 4 dienos praėjo po operacijos, bet nieko gero, tik tiek kad būklė kol kas stabili. jis nejudina dešinės kūno pusės, nieko nesupranta ir apskritai atrodo kad kontakto su aplinka nėra... labai neramus, vis nerimsta, tai gydytojai duoda raminamųjų ir laiko pririšę rankas ir kojas....
Gal kas žino iš patirties ar ilgai tokia būsena tęsiasi, ar dar gali pagerėti ar jau taip ir bus. ar jo protas dar gali atsistatyti...?
Atsakyti