Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčiam darbe

Pernai darbe per kalėdinį balių turėjom visi būti persirengę, per naujus metus draugų kompanijoje irgi (tik dar turėjom kiekvienas pristatyti savo personažą smile.gif Šiemet yra minčių daryti viską pagal kažkokią temą. pvz. Rytai, kosmosas, hipiai ir pan. Va būtent tas pan. ir domina smile.gif Kokių turite minčių? Arba patirties? Pasidalinkite. Ačiū už nuomones.
Atsakyti
Darykit "Venecijos karnavalą" thumbup.gif -dabar "Maximkose"-tiek kaukių wink.gif , bus ir "popigiaja", ir visų veidai paslėpti..xi-xi..atpažint tik pagal figūras biggrin.gif O ir itališką maistą bei gėrimus, kad būtų į temą, priderint nesunku tongue.gif
P.S.čia pirma mintis šovus į galvą tongue.gif
Ėėėėė.., o kur dar itališkos dainos, griebiančios už širdies biggrin.gif , galima ir karaokė suorganizuot su prizais..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeina: 02 gruodžio 2004 - 12:46
siaip galima visokiausiu prigalvoti kad ir dryzuotos kaledos visi rengiasi gryzuotai taures dryzuotos ir t.t.
Atsakyti
Mano vyro ofisas visai kitam mieste nei mes gyvename, tiksliau Vilniuje. Ir jau kelinti metai firma rengia vakarelius be antru pusiu... bliamba kaip nervas ima... mad.gif
Jiems buna uzsakytas viesbutis, restoranas, vakarelis... huh.gif o as kaip kvaisa namuos sedziu... sad.gif Jei pati dirbciau ir tureciau darbovieteje vakareli, tai gal nervas neimtu, tongue.gif o dabar mad.gif


O kaip pas jus... g.gif
Atsakyti
lygiai lygiai tas pats mad.gif ir mane tas nervina mad.gif ir as nedirbu mad.gif ir mano vyro ofisas Vilniuje mad.gif ir bus kaledinis balius be antru pusiu nes mat dar ir darbiniu dalykeliu bus o tai mat jau yra konfidencialu mad.gif mad.gif mad.gif
Papildyta @ [mergetime]1102444472[/mergetime]
oi rolleyes.gif kokia pikta zinute gavosi, bet is tikruju pikta... norisi gi ir i zmones iseit.. o dar tokioj vietoj balius, kad gal gyvenime galiu ten ir nepabuvot...
Atsakyti
Likimo drauge wink.gif
Na mane tik guodzia, kad vyras i tuos vakarelius nesiverzia, aimanuoja kaip nenori... o gal tik del akiu unsure.gif Ale vistiek geriau, nei butu beprotiskai laimingas.
Kokios mes bjaurios rolleyes.gif

Is kitos puses suprantu ir firma - su antrom pusem, dvigubai brangiau. Ir gal ne taip linksma, kai prisirenka daug nepazystamu zmoniu...

Bet taip norisi kur iseit unsure.gif o jokiu progu...
Atsakyti
mano vyro darbovietė ruošia vakarėlius, į kuriuos galima ateiti su antrom pusėm, o pas mane vakarėliai be antrų pusių, manau kad firmos pataupo dėl to ir kuriami vakarėliai be antrų pusių, šiaip ir aš nervinčiausi, jeigu mano vyra švęstų vienas, turbūt neleisčiau mad.gif
Atsakyti
Nu man tai didziausias absurdas be antru pusiu.... Buvo vienais metais mus veze i Vilniu operos ir baleto teatra, tai antrai pusei tik uz bilieta sumoket reikejo jei norejo vaziuot, o po to i baliu visi ejom thumbup.gif
Atsakyti
Mano firmoje irgi Kaledinis vakarelos be antru pusiu... Tai maniskis siunta huh.gif dry.gif nenori vienos paleisti tongue.gif
Atsakyti
na pas mus visi darbo vakareliai ar vasaros stovyklos vyksta be antru pusiu, gal vien todel kad jei visi sueitu su antrom pusem nezinau kokio pastato reiketu.
Atsakyti
Mano darbe vakarelis vyko be antru pusiu- be rysio buvo. Ir jis nelabai norejo manes isleisti, ir man nelabai smagu be jo buvo.
O vat jo darbe budavo visada su antrom pusem, tai labai faina. Prisidukdavom, prisisokdavom, susipazindavom su kitais- o svarbiausia, tada jokiu nepasitenkinimu namuose...
Atsakyti
jo jo, va cia tai sena skaudi tema. mano vyro dabe - visi baliukai be natru pusiu. tai jau kai nusimato koks sventimas - namuose net sragsi nuo itampos... aciu dievui, siais metais vyro darbas jokio kaledinio baliaus nedarys clap.gif

o tiems, kurie masto, kad taip yra taupoma, tai labai priestarauju. normali firma, turetu pasiskaityti daygiau personalo skatinimo vadoveliu ir suzinoti, kad kai kada vakareliai su seimomis turi buti rengiami..
Atsakyti