Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčiam darbe

musu darbovieteje kaledinis balius visada vyksta su antrom pusem. wink.gif bet jei butu ir be antru pusiu, nemanau, kad labai pergyvenciau. g.gif
Atsakyti
Pas MANE darbe kaledinis balius kas kaip nori, bet tada uz antra puse moki dvigubai daugiau. Isbandziau abu variantus. Man, kaip moteriai, geriau buvo vienai, nes tada bendradarbiai sokdino, o kai vyras salia buvo- beveik ne. O cia tipo viena, jaucia pareiga uzimti laugh.gif Bet siaip is esmes, visi vyrai bendradarbiai stengiasi uzimti savo zmonas, nes tos nieko nepazista, tai vel ne kas.
Atsakyti
na pas mus irgi panasiai. ir man visai nepatinka.
na motyvuoja tuo, kad kazkada seniai (dar mano vyras nedirbo ten) per vakareli viena zmona susipyko su vyro bendradarbe, tai del to tipo, kad nebutu nesusipratimu ir barniu. nu nzn. kazkada ziurejau irasa is ju sventimo, tai buvau siek tiek sokiruota.gerai kad maniskis buvo ramus laugh.gif , o kiti ten tokius ciudus dare. siaip as nepavydi, bet kai svetima vyra pasigavusi ar jis ten pasigaves buciuoja ir gan ilgai nu tai kazkaip nelabai atrodo g.gif beje ju kolektyve dvi moteriskes ir tera g.gif
Atsakyti
nesamone del taupymo.. jei maza firmele tai suprantu, bet jau kai taip daro didele imone, kuri vakareli daro viename is brangiausiu viesbuciu tai jau atleiskit g.gif .... tuo labiau, galima butu pasiulyti alternatyva, jei jau taip taupo - tiesiog sumoketi jei nori antra puse vestis.. man rodos tikrai susimoketume... o cia paima ir nusprendzia kad be... kazkaip nerandu pagrindo ir pateisinimu tokiems sprendimams g.gif
Atsakyti
Šiemet šefai dar negalvoja g.gif apie naujųjų sutikimą dry.gif Turbūt darysim "suneštinį" balių tongue.gif darbe-pas mus ir pirtelė yra, ir banketinė salė su židiniu thumbup.gif .Tik labai sunku dieną išsirinkt g.gif -nes bet kuriuo atveju sekančią dieną teks "šliaužt" į darbą , o gal net neišeit po baliuškos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O gal truputį daugiau pasitikėjimo savo vyru ir tuo pačiu savimi? Nu rimtai, man taip juokingai atrodo moteriškės, kurios tuos savo vyrus nori laikyti ant tokio trumpo pavadėlio, kad doh.gif Suprantu vienintelį norą - ištrūkti pasižmonėti, bet pavydėti arba "neleisti" tai čia jau išvis nelabai normalu.
Mūsų firmoj kalėdinis ir visi kiti baliai vyksta be antrųjų pusių. Ir nors didžioji dalis yra vedę arba ištekėjusios, niekam net klausimas nekilo, kviesti antrąsias puses. Yra buvę keletą kartų, kai kai ką nors darbe švesdavom, ir prisijungdavo kokia viena kita antroji pusė. Tai sėdėdavo be žado, nes nelabai įkirsdavo mūsų bajerių, juokelių ir pan.

P.S. užtat moteros, paauginkit vaikus, ir marš į darbą. Kad per kitas kalėdas jau vyras parintųsi, kad išsiruošiat į balių be jo tongue.gif
Atsakyti
Pas mus antri metai, kalėdinis balius būna su tema. O šiemet dar ir keisimės teminėm "prikolnom" dovanėlėm thumbup.gif Jau pats pasiruošimas nuteikia smagiai rolleyes.gif
Atsakyti
Ir mano, ir vyro darbuose visi vakarėliai be antrų pusių, na pas jį laikas nuo laiko kas nors sugalvoja atsivest vyrą/žmoną, pas mane niekada. Na ir kas čia tokio???????Juk susirenka pabendrauti BENDRADARBIAI, tai ju DARBOVIETES vakarėlis. Su šeima galima varyt pas draugus, gimines, artimuosius, ar šiaip kur dviese ištrūkt. Ir ko čia pavydėti, pykti ar įsižeisti? Niekaip nesuprantu...
Atsakyti
na turbut cia neissemiama diskusija rolleyes.gif kaip kam geriau tas i tuos vartus ir sneka smile.gif
del pavydo - jei nores vyrelis nueiti na lieva tai nueis bet kur rolleyes.gif aisku, aklokoholis ir aplinkybes daro savo, bet... bet kartais tas moteru pavydas yra pateisinamas - vienoje is buvusiu vyro darbovieciu vakarelio metu mane sokdines sefas taip kabinejosi ir siule visokias nesamones savo zmonos ir mano vyro akivaizdoje blink.gif kad kartais tikrai nejauku tie vakareliai be antru pusiu smile.gif bet kaip sakiau, jei nores - nueis jei ne cia tai kitur smile.gif
dar kas man labai keista, kad pvz vyro darbovietej tik 2 vyrai pasiule su antrom pusem, visi kiti ir visos moterys nenorejo g.gif isvada - arba gedinasi arba su antra puse elgiasi kitaip nei be jos rolleyes.gif man mano vyras siaip netrukdo linksmintis thumbup.gif
o del neturejimo nieko bendra su bendradarbiu antrom puses tai cia jau zmoniu problema - jei esi komunikabilus ir jei tavo antra puse supranta tuos juokelius ir pan tai nemanau kad nesupras kita puse... smartass.gif
Atsakyti
mano darbe visi kalediniai vakareliai su antrom pusem, (na gal ne kalediniai,o jau beveik naujametiniai , nes buna po kaledu,pries pat naujus smile.gif ) ir vasaros stovyklos buna su antrom pusem ir netgi su vaikais, sunimis ... wink.gif yra ir renginiu, kurie skirti tik kolektyvui. Dziaugiuosi tokiu vadovu sprendimu. vyro darbe kaledinis vakarelis be antru pusiu, o vasaros stovykla su antra puse,bet reikia susimoketi smile.gif)
Atsakyti
Mano darbovietieje jau antros kaledos su antrom pusem, tik dar neisiaikinom ar reiks moket. g.gif o del to taupumo, kad be antru pusiu, tai tikrai nesamone, buvo firmos desimtmetis be antru pusiu, tai vyrai prisiniojo iki tam tikru vietu, maisto liko tiek kad dar galejo kita tiek primaitint,namo nesemes, nemanau, kad su antom pusem brangiau. visgi kai kurie vyrai maziau gerai kai salia zmona yra, prilaiko truputi, aiku cia ne visi taip tik iskirtiniai atvejai, gali ir su zmona prisilakt iki zemes graibymo, bet vistiek linksmiau, tuo labaiu, kai pas mus kolektyve daugiau vyru ir kai reik su visais pasokt tai grizti istinusiom kojom, nors demesis aisku gerai smile.gif . as esu uz kad su antrom pusem. o brangiausio buvusioj darbovietej budavo visad su antrom pusem, netgi jei esi ne zmona o tik drauge irgi kviecia ir tikrai neikas nesimusdavo, o visi labai fainai bendraudavo. dabar darba pakeite tai is viso neaiku ar vakarelis bus sad.gif
Atsakyti
mes simet tai "Loky" svesim, bus teminis vakarelis "kaledos", tik nei vienas nedristam paklaust reik moket ar nereiks, visi kazkoki nedrasus sad.gif , o pernai tai "Zemaites" viestuty sventem ten pirtele, baseinas, beja kaip jau kuri ir minejo tai teko i darba atsliauzt, nu as tai normaliai, o kai kuriems sunki diena buvo.
Atsakyti