Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems 2 dukreles ir kitiems...

As irgi turiu dvi paneles, ir trecia tureciau, jei zinociau kad bus mergyte. Vyras yra pasakes, kad kada nors noretu ir sunaus, bet dabar baisiausiai patenkintas, kad turi dukras. Ir kai su antra (kokiam 5men.) vaiksciojau, pasake, kad bus berniukas, as nusivyliau, vyras nelabai, bet irgi istare kad gal taip ir geriau. Nu bet va is uosviu tai uzuojautos sulaukiau. Kaip tik dar uosviai su mano tevais gere sampana kai vyras grizes pasake, kad turi antra mergaite, tai uosviene net samapano nenorejo gerti. Vyras uzpykes prizadejo, kad jau bernu musu seimoje pasistengs kad nebutu. Aisku, tai nereiskia, kad nenoretu sunaus, nors kiek kalba kad noretu trecio vaiko. Apie pirma tai net neiskilo klausimas, kad labai  gerai kad mergyte.
Atsakyti
na nesuprasiu as jusu, nes priklausau tiems, kurie porele augina, o pirmas buvo sunus ( seneliai turetu mane ant ranku nesioti, o anyta lyg isizeidusi vis megdavo pridurti - as ne mociute, as senelio zmona ). Bet negaliu suprasti jusu, kai jus kalbate, kad norite ir antro ar trecio vaiko tos pacios lyties. Kaip jus galite zinoti, kad nenorite kitos lyties vaiko, jei jus dar nzn ka reiskia ji auginti...

O i zmones ir ju nuomone siulyciau kreipti mazesni demesi. Koks skirtumas ka augini, svarbiausia kad vaikas yra mylimas ir suteikia tau dziaugsmo.
Atsakyti
Taigi, ir as turiu porele. Ir labai dziaugiuosi. Ir ne del visuomenes nuomones, kad porele - aukso viduriukas... Pirma turiu sunu, ir labai norejau dukrytes. Ir visi norejo, net sunus seses norejo. Galbut del to norejimo tas leliukas  ir tapo JA o ne JUO (juokauju  ;D)...Nors....Seneliai norejo anukeles, ramios, su lelytem zaidziancios mergytes, dideliu kaspinu papuostos, tevai (t.y. - mes)-meilios dukrytes, besiglaustancios aplink....O "gavosi", anot sunaus, "vyras moters kailyje" ;D ;D Na, kaip trys bernai i kruva sudejus....
O visi draugai aplink turi po pora berniuku, ir piktdziugiskai sake, nesigavo mums-nesigaus ir jums... ;D ;D
Tikrai, labai norejau dukrytes, netgi zinojau nuo pirmu minuciu, kad bus mergyte, jauciau, bet jei butu buves berniukas, negi ji maziau mylesi?!  ???Absurdas! ohmy.gif
Labai noreciau trecio vaiko, ir visai nesvarbu, berniuko ar mergytes...Bet ciau jau kita tema... wink.gif
Atsakyti
tarp kitko - ne vien dalis vyru labiau vertina berniukus nei mergaites. nemazai yra tokiu moteru, o ypac vyresnio amziaus.
viena bobute pamacius mane su suneliu (jam tuomet buvo kokie 2 men) priejo ir pasake - garbe visai giminei,  kad gime berniukas ???   o mano kalbos, kad svarbiausia sveikas vaikas, jai sukele tik sypsena.  netoli mano namu yra tokia nediduke parduotuvele. apsipirkau as viena kart ten. parduotuveles savininke padejo man - palaike klecka ant ranku, kol as pinigus traukiau. ir kaip tik tuomet atejo savininkes drauge. issisiepe ir sako - oooooo! vandute berniuka laiko. savininke patenkinta sako - taip, is kur zinai. o drauge - as gi tave pazistu, tu gi mergaites niekad ant ranku nepaimtum.  ir juokinga ir graudu.
Atsakyti
Man grazu berniukai, grazu mergaites, grazu berniukai ir mergaites, juk vaikuciai musu gyvenimo gelytes.  [smiley=754.gif] [smiley=755.gif]  visa kame reikia rasti teigiamas puses wink.gif  [smiley=flowerface.gif]
Atsakyti
kai mano sūnums buvo 10 ir 8 metai daugiau tverti negalėjau. Bijodama  rizikuoti, net norėjau mergytę paimti iš  kūdikių namų,tik susidūriau su nustebusia biurokratiška  kūdikių namų direktore.Tiosiog savo dukrą reikalaute išsireikalavau iš Dievo.Nuo pirmųjų nėštumo dienų buvau tikra kad tai  megytė, rašiau jai dar negimusiai dienoraštį. Vyras buvo strese -o jeigu nepasisekė. Bendradarbiai ir vyro draugai  finalo laukė su baime.Gimdžiau  be galo ramiai ir sąmoningai. Buvo gaila  kiekvienos  praeinančios dienos praleistos su Rugile.Dabar kai mano draugė auginanti 7 ir 5 metų sūnus tik man vienai tyliai pasako  ,kad ji nebegalinti ramiai žiūrėti į mažas mergaites nes jai važiuoja stogas, aš ją suprantu.O man jau mažai  Rugilės.Matomai turiu labai ryškiai išreikštą   pusiausvyros poreikį. Taigi žinau,kad gal po  poros metų, jeigu tiek ištversiu, Rugilė bei jos broliai turės dar vieną sesutę, tik šį kartą tikrai nepasiduosiu jokiems vaikų globos įstaigų biurokratams.
Atsakyti
jo istorijos ohmy.gif

Turiu viena pana ir dar vienos norisi, arba dvieju wink.gif arba  ;) oi gal uzteks

neisivaizdiuju kaip cia reiketu berniukus augint wink.gif
Atsakyti
QUOTE
jo istorijos ohmy.gif

Turiu viena pana ir dar vienos norisi, arba dvieju wink.gif arba  wink.gif oi gal uzteks

neisivaizdiuju kaip cia reiketu berniukus augint wink.gif


va butent, kad neisivaizduoju, kol neturi - o gal net labiau nei paneles patikts auginti. Kol Migle maza nelabai galiu pasakyti koks jos bus charakteris veliau - bet su Emiu galiu ir grozio proceduras atlikti, ir po parduotuves pereiti, ir buti labai svelniai apkabintai ir pabuciuotai  :smile.gif Mergaitiskas mano berniukas  ;D
Atsakyti
O maniskis baisiausiai patenkintas, kad turi tik panas, nes kartais i krepsini ir viena isleidziam. O sake butu bernas tai niekad negaleciau pratesimu daryti.
Atsakyti
QUOTE (erika @ Pirmadienis, 27 Spalio 2003, 0:41)
Idealiausia man būtų vienas berniukas ir 2 mergaitės.

Mano tėvai taip ir turi 2 suaugusias merginas ir pagranduką sūnelį. Tikrai neblogas šeimos modelis: Buvo kam padėti užaugint sūnelį: ir skalbėm, ir vystėm, ir visai šeimai valgyt darėm, prižiūrėjom, kai tėvai dirbo, ar norėjo kur nors išeit, plovėm, siurbliavom ir t.t. Bet kartais vyresnis sūnelis dar labiau prižiūri sesutę (saugo, žaidžia, moko) nei vyresnioji sesuo.

O be to kiekvienas šeimos modelis turi savų privalumų, neabejoju, gyvenime galime rasti daugybę pavyzdžių.
Atsakyti
Tikrai dabar manau kad labiausiai džiūgauja tie kas turi du pirmuosius vienos lyties vaikus ir po kurio laiko,pailsėję turi trečiajį kitos lyties vaikelį. Va tada tai būna subrandintas jausmelis. Bent man taip ir buvo. Aš tikrai diaugiausi pirmagimiu sūnumu. Po 2 metų jau prieš gimimą žimojau kad ir antrasis bus berniukas .Labai nenusiminiau, nors norėjau dukros,Tačiau po 8 metų pertraukos būtų stogas pavažiavęs jei nebūčiau pagimdžiusi mergaitės. Ji visus suvienija, tiesiog santykius sustato į savo vietas. Vyresnėlis ją nešioja ant rankų ir sako jog pratinasi kaip žmoną nešios.Antrasis sūnus labiausiai tinkamas šunybėms pakrėsti. O apie tėtį ir mamą net nekalbu. Būtinai turim būti draugiški vienas kitam, ji viską pastebi.
Atsakyti
QUOTE (Ruso @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 19:42)
Tikrai dabar manau kad labiausiai džiūgauja tie kas turi du pirmuosius vienos lyties vaikus ir po kurio laiko,pailsėję turi trečiajį kitos lyties vaikelį. Va tada tai būna subrandintas jausmelis. Bent man taip ir buvo. Aš tikrai diaugiausi pirmagimiu sūnumu. Po 2 metų jau prieš gimimą žimojau kad ir antrasis bus berniukas .Labai nenusiminiau, nors norėjau dukros,Tačiau po 8 metų pertraukos būtų stogas pavažiavęs jei nebūčiau pagimdžiusi mergaitės. Ji visus suvienija, tiesiog santykius sustato į savo vietas. Vyresnėlis ją nešioja ant rankų ir sako jog pratinasi kaip žmoną nešios.Antrasis sūnus labiausiai tinkamas šunybėms pakrėsti. O apie tėtį ir mamą net nekalbu. Būtinai turim būti draugiški vienas kitam, ji viską pastebi.

jei ne paslaptis , gal pasakytum ar naudojai kokius ,,metodus" ,kad susilauktum dukros ar tik paprasčiausiai tikėjai, kad ją turėsi, o jei būtų gimęs sūnus???
Atsakyti