Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos kursai

Sveikos, mamytes!

Gal zinote, kur geriausiai lankyt kursus Vilniuje? Ne del velesnio isidarbinimo, del saves.

Aciu labai! thumbup.gif
Atsakyti
Sveika, kai ieskojau kursu sau Vilniuje, buvau issirinkusi Natalija Učvatova, manau, tikra profesionale ir gali buti naudinga pas ja, nors tiesioginiu jos mokiniu atsiliepimu negirdejau.
Atsakyti
Ačiū labai, zylia! O kur ji dėsto, gal prisimeni?
Atsakyti
http://www.facebook..../...sai&h=40fe0
Atsakyti
QUOTE(jipe @ 2011 01 31, 12:50)
sveikos.ieskojau informacijos del floristikos kursu.ir Klaipėdos darbo rinkos mokymo centro puslapyje radau info.taciau kilo toks klausimas.Kuo skiriasi Gėlių komponuotojo mokymo programa ir Floristo-gėlių pardavėjo mokymo programa? gal kuri susidurusi su situo ir zinote?

Laba,
nesiskiria niekuo. Svietimo skyrius net nepasistengia graziai suformuluoti specialybes apibudinima.Ir daznai pamirsta kas yra floristika ir floristas, o negiu pardavejas. Geliu pardavejas galit rasti turgeliuose, kurios "komponuoja" savo krepselius. Floristikka yraaugiau nei menas. Tai ir pagarba augalui, gelei, jos istorija, jos gyvavimas ir tt.
Kursu programa Klaipedoje:

http://www.vev.lt/me...ristikos-kursai
Atsakyti
Natalijos Učvatovos kontaktu reiktu internete pasiziureti, dabar nepamenu, kazkur telefona buvau jos gavusi...
O gal kuri zinote apie Gvildžio kursus Kaune, girdejau kad kazkokius organizuos apie Velykas, registravausi del informacijos, bet taip niekas man ir nepaskambino ir neparase sad.gif is tos mokyklos...
Atsakyti
Sveiki,

šiuo metu daug NEMOKAMŲ mokymo programų, kavalifikacijos kėlimo seminarų, individualių verslo konsultacijų, visiems Vilniaus rajono ir miesto gyventojams siūlo LR Žemės ūkio ministerijos projektas "Keičiu veiklą".
Daugiau apie projektą ir galmybę mokytis NEMOKAMAI rasite tinklapyje www.keiciuveikla.lt. Į visus mokymus reikalinga išankstinė registracija.
Kviečiame prisijungti prie jau dalyvaujančių projekte!
Atsakyti
Aciu uz informacija!

QUOTE(spalvos 11 @ 2011 04 10, 16:15)
Sveiki,

šiuo metu daug NEMOKAMŲ  mokymo programų, kavalifikacijos kėlimo seminarų, individualių verslo konsultacijų, visiems Vilniaus rajono ir miesto gyventojams siūlo LR Žemės ūkio ministerijos projektas "Keičiu veiklą".
Daugiau apie projektą ir galmybę mokytis NEMOKAMAI rasite tinklapyje www.keiciuveikla.lt. Į visus mokymus reikalinga išankstinė registracija.
Kviečiame prisijungti prie jau dalyvaujančių projekte!


Atsakyti
o sakykit floristikai irgi priskiriama , kaip cia issireiskus, ne parduotuviu vitrinu puosimas?
Atsakyti
nelabai supratau jusu klausimo... Ziurint tikriausiai kuo jus puosite...
Atsakyti
Gal kas galite pasiulyti floristikos kursus Vilniuje nerandu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tipitapu @ 2012 05 17, 20:34)
Gal kas galite pasiulyti floristikos kursus Vilniuje nerandu  4u.gif



as irgi info ieskau......radau kelis variantus, bet esu labai zalia, neisivaiduoju kuri rinktis doh.gif
Atsakyti