Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos kursai

mane irgi domina kursai klaipedos mieste ax.gif
Atsakyti
Paskaitykit ankstesnius postus, ten yra info apie KLP, kaip ir niekas nepasikeitė. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos, arteja pavasaris, tad vel apie geles vis pagalvoju...
Gal kuriai is anksciau cia pasisakiusiu/ieskojusiu kursu pavyko juos baigti? Kokie ispudziai? Atsiliepimai?
Mane domintu kursai Vilniuje... Butu l.saunu isgirsti pasisakymu smile.gif
Atsakyti
Hmm... Kaip tik radau, kad pats Kaminskas atvaziuoja i Vilniu smile.gif Girdėjau kad labai įdomūs kursai turi būti. Štai daugiau informacijos wink.gif
http://www.geliufabr....lt/news/a/147/
Atsakyti
QUOTE(vakareja @ 2010 05 19, 00:20)
Hmm... Kaip tik radau, kad pats Kaminskas atvaziuoja i Vilniu smile.gif Girdėjau kad  labai įdomūs kursai turi būti. Štai daugiau informacijos wink.gif
http://www.geliufabr....lt/news/a/147/


Iš savo liūdnos patirties su ponu Kaminsku siūlau viską gerai išsiaiškinti. Žmogus jis tikrai įdomus, miela su juo bendrauti, bet ne visada ištęsi ką pažadėjęs (mano atveju - mokymo tęstinumas) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 05 19, 13:42)
Iš savo liūdnos patirties su ponu Kaminsku siūlau viską gerai išsiaiškinti. Žmogus jis tikrai įdomus, miela su juo bendrauti, bet ne visada ištęsi ką pažadėjęs (mano atveju - mokymo tęstinumas) smile.gif



Na negaliu nieko sakyti, nes nežinau situacijos. Mano viena draugė mokėsi pas jį tai labai džiaugėsi, sakė jog negaili patarimų, puikiai viską parodo, išmoko ir maloniai i klausimus atsakinėja, neveltui žmogus profesionalas. O dėl pažadų tai iš mano skaudžios dukters patirties su Gvildžiu supratom, kad visi menininkai šiek tiek pažadukai, tiesiog jie menininkai ir juos reik suprasti. smile.gif
Atsakyti
Matyt, Jūs teisi, menininkai kartais leidžia sau tokius dalykus. smile.gif Aš irgi buvau sužavėta atsiliepimų iš buvusių mokinių. Gal būt dabartinė situacija kalta dėl neįvykusių mokymų.
Ir sutinku su Jūsų aprašytomis p.Sigito savybėmis ir nuoširdžiai linkiu gerų potyrių eisiantiems į mokymus.
Atsakyti
sveikutes,gal yra lankanciu floristikos kursus siuo metu ar nesenai lankete Kaune.Floravidoj ar Rigvedoj,kuri yra geresne,kiek skaiciau tai floravida. ir kokia kaina kursu? ir viena pakopa baigus gaunamas pazymejimas ar baigus visas pakopas? is anksto aciu uz atsakymus. 4u.gif o gal yra alytuje kursai floristikos? g.gif
Atsakyti
kaip matau nera lankanciu ir zinanciu apie kursus. 4u.gif
Atsakyti
Sako verta apsilankyti kursuose floristu, kurie atvaziuoja is uzsienio. Neseniai buvau vienuose, vede zymus jaunas floristas Aleksandr Bermyakov, buvo smagu ir naudinga smile.gif
Galeciau ikelti keleta nuotrauku idomumo delei, tik kaip tai padaryti...? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2010 06 02, 18:04)
sveikutes,gal yra lankanciu floristikos kursus siuo metu ar nesenai lankete Kaune.Floravidoj ar Rigvedoj,kuri yra geresne,kiek skaiciau tai floravida. ir kokia kaina kursu? ir viena pakopa baigus gaunamas pazymejimas ar baigus visas pakopas? is anksto aciu uz atsakymus. 4u.gif o gal yra alytuje kursai floristikos? g.gif

Labukas,
Pries pora metu as lankiau kursus floravidoj. Tikrai rekomenduoju! Destytoja tikrai ismano savo darba, turi patirties ir visuoment nauju ideju, apie kurias, atrodo, pats niekada nepagalvotum smile.gif Pazymejima isduoda po kiekvienos pakopos. Jei domina kursai Alytuje, tiesiog pasiskambinus pasiklausk destytojos ar ju ten neorganizuoja, nes kiek zinau, jinai vazineja po visa Lietuva. Labai siltas ir mielas zmogus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zylia @ 2010 06 16, 23:26)
Sako verta apsilankyti kursuose floristu, kurie atvaziuoja is uzsienio. Neseniai buvau vienuose, vede zymus jaunas floristas Aleksandr Bermyakov, buvo smagu ir naudinga smile.gif
Galeciau ikelti keleta nuotrauku idomumo delei, tik kaip tai padaryti...?  4u.gif


zylia, būtų įdomu pamatyti foto bigsmile.gif
atsiųskite man į emeilą, o aš įkelsiu čia bigsmile.gif
uzsakymai123@gmail.com
Atsakyti