Įkraunama...
Įkraunama...

JYSK

Mačiau batutui nuolaida nemaža, gal kuri žiūrėjote, čiupinėjote, pirkote?
Atsakyti
Nepatinka si parduotuve, kainos neatitinka kokybes. Net ten dirbanti pardaveja yra pasakius, kad prekiaujama kinietisku slamstu. Tik vienas dalykas yra geras, tai dideli maisai, tokiu niekur nesu macius, isskyrus Jysk.
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2010 06 17, 12:29)
Mačiau batutui nuolaida nemaža, gal kuri žiūrėjote, čiupinėjote, pirkote?

mes pries 2 metus pirkom sunui batuta, super daiktas laiko jau 2 metai o be sunaus dar viso kaimo vaikai sulekia sokineti, tikrai verta pirkti 4u.gif
Atsakyti
Pirkom komodą, buvo visokių ir "popierinių" ir "sunkių", radom su nuolaida kur protingas kainos ir kokybės santykis. Žiūrėsim kiek laikys, nors iki šiol į JYSK baldus žiūrėdavau kritiškai.
Atsakyti
Remeliu pasirinkimas nemazas ir kainos geros. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Štotkas @ 2010 11 08, 16:38)
Pirkom komodą, buvo visokių ir "popierinių" ir "sunkių", radom su nuolaida kur protingas kainos ir kokybės santykis. Žiūrėsim kiek laikys, nors iki šiol į JYSK baldus žiūrėdavau kritiškai.


Mes irgi per akcijas pirkome komodą smile.gif Tos kokybės ten tiek tėra...bet mes ir pirkome su mintim kad tai laikina. O kainos ir modeliukai neblogi pasitaikė smile.gif Na kol kas dar stovi ji pas mus...daiktai sudėti, viską atlaiko biggrin.gif Dar ir katinas storulis ant jos pašokinėja, bet nei susibraižė nei ką.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasasul @ 2010 11 08, 21:09)
Remeliu pasirinkimas nemazas ir kainos geros.  smile.gif


Man tai prastos kokybės tie rėmeliai pasirodė... g.gif
Atsakyti
Sveikos. Temos neskaiciau. Kas atsimenat, kiek JYSK'e kainuoja ranksluosciai. Seniai pirkau, neatsimenu. Dabar vokieciu kataloge du ranksluosciai 12,99 euru, 70/140 sm. Vienas iseina apie 23 lt. Ar JYSK pigiau tokio dydzio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 29 sausio 2011 - 16:13
As is tu, kuriems JYSK nepatinka. Jei apibudinti vienu zodziu - slamstas. Nebent ranksluosciai. Ir tai, pirkom viena raudona ir viena zydra. Zydras geras, o nuo raudono ant kuno lieka raudoni siulai. Gal reikia gerai isskalbti. Vien zodziu, uzsisakiau is katalogo, vokieciai yra vokieciai - kokybe thumbup.gif
Atsakyti
Kaži kokios kokybės ten nesitikiu, todėl ir nenusiviliu mirksiukas.gif
O patirties turiu su patalyne - per akciją papirkom pukų/plunksnų. Kažkur apie 90lt gavos antklodė. Bet kokybė thumbup.gif Jau du metai naudojam - nei pūkai lenda, nei kas daros. Šiltos ir malonios. Keisčiausia, kad net šią vasarą per baisiausius karščius irgi po ja miegojau - neperkaitau mastau.gif Natūralus daiktas, matyt subalansavo temperatūrų režimą mastau.gif
O va trikotažine paklode su guma esu vyyyyyysiškai nepatenkinta - tysalas kažkoks. Sukasi kartu, kai verties. Jausmas, lyg kokiam migy gulėtum o ne lovoj. Bet gi ko ir galima buvo tikėtis. Gi trikotažas. Ir dar reikėjo pasižiūrėt, kokio jis plonumo ir retumo doh.gif Tai čia jau pati kalta, kad nepasižiūrėjau atidžiau.
O smulkmenos visada praverčia, kai reikia daug ir nebrangių simbolinių dovanėlių menkai pažįstamiems žmonėms.
Atsakyti
Ne viena cia rase, kad perka ten dovaneles. Kaip reikia nemegti zmogaus, kad jam ten dovana pirkti. g.gif biggrin.gif Pvz ka jus dovanojat is ten?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 29 sausio 2011 - 19:02
QUOTE(Lyre @ 2011 01 29, 21:01)
Ne viena cia rase, kad perka ten dovaneles. Kaip reikia nemegti zmogaus, kad jam ten dovana pirkti.  g.gif  biggrin.gif Pvz ka jus dovanojat is ten?

taigis tiesa smile.gif. Akropoli priesais jysk yra rutos parduotuvele, tai jau ten dovaneliu galima rast nebrangiu, bet skaniu ir neprastu smile.gif
Atsakyti