Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose II

QUOTE(CrEL @ 2007 04 20, 00:25)
Kaip pries tris metus taiVCM klause ka rasyt : Vilniu ar Trakus, o su antraja pernai pacios irase Traia. Dabar abieju mergicu dokumentose parasyta gimimo vieta Trakai. Man patinka.
mirksiukas.gif


Man irgi faina, kad mano dukrytes gim. liudijime irasyta gimimo vieta Trakai, nes as pati nuo tu Traku visada svaigau thumbup.gif miestukas thumbup.gif grazioj vietoj... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Čia, aišku, ne vieta tokioms diskusijoms ax.gif , bet trumpai norisi pakomentuot... Ir daugiau taip nedarysiu. biggrin.gif blush2.gif

QUOTE(karosiukas @ 2007 04 18, 20:39)
<...>
2. Nemanau, kads jai jis rūpės ir ji jį skaitys. Nei vienas gimdymas pagal planą nepraėjo. O jei kas nutiks netikėto. Nieko tu jai nekaišiok, nes bus nesmagu nei jai nei tau. Viską aptarsit žodžiu ir tt. O ir tartis nieko nereikia, ten viskas paruošta ir taip geriausiai. O ir tau prasidėjus veiklai visi planai išgaruos. Ką turi daryt - tai išmokt kvėpuot ir klausyt akušerės nurodymų ir viskas.


Manau, būtent todėl ir reikia turėti apsirašius viską. Bent aš tikrai vyrui į kišenę įdėsiu visus savo/mūsų pageidavimus surašytus, kad, reikalui esant, būtų kaip prisimint. unsure.gif
Gimdymo planas - tai ne garantas, kad viskas vyks sklandžiai. O tiesiog GIMDYVĖS norų išankstinis aptarimas. Aš bent taip suprantu. g.gif Ir jeigu tie norai gimdymą priimančiai gydytojai visai neįdomūs... blink.gif verysad.gif

QUOTE(karosiukas @ 2007 04 18, 20:39)
Svarbiausia gimdymui: gera nuotaika, nusiteikimas kad viskas bus gerai, pasitikėjimas gydytoju, o visa kita tu ten gausi 4u.gif


Visgi norisi tikėti, kad gimdanti moteris, mažasis atkeliaujantis žmogus bei JŲDVIEJŲ bendradarbiavimas yra svarbiausia... Ne gydytojai gimdo gi....Pasitikėti gydytoju ir viską palikti jo valiai/sprendimams="nusiimti" visą atsakomybę nuo savęs... g.gif Taip ir gaunasi, kad gydytojai nusprendžia, kas "geriau", o ne pačios mamos jaučia ir drįsta tą pasakyti... savo ar artimųjų lūpomis.

Na, bala nematė. smile.gif Kiekviena čia turi ir turės SAVO naujųjų žmogiukų atėjimo istoriją... ir kiekviena jų bus pati gražiausia ir laimingiausia. 4u.gif
Atsakyti
Labai grazios Goyos mintys. Ir as keliavau su mini planeliu pagal Semeta, ji aptarem su Vilija labai mazai, bet ji suprato kad bent jau toks planas YRA biggrin.gif tongue.gif o man paciai ji buvo labai gerai turet kad butent - nepamesciau galvos, kad zinociau ko paprasyt, kaip paprasyt, ko neleist daryt. Tiesa sakant, nors nesu fanatike bet Semetos kursuose isgirsti zodziai man tiesiog aidejo ausyse biggrin.gif aisku, dekoju dievui kad gimdymas nors ir baisiai ilgas, buvo tarsi pagal ta plana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Goya- @ 2007 04 20, 10:42)
Gimdymo planas - tai ne garantas, kad viskas vyks sklandžiai. O tiesiog GIMDYVĖS norų išankstinis aptarimas. Aš bent taip suprantu. g.gif  Ir jeigu tie norai gimdymą priimančiai gydytojai visai neįdomūs...  blink.gif  verysad.gif


Visgi norisi tikėti, kad gimdanti moteris, mažasis atkeliaujantis žmogus bei JŲDVIEJŲ bendradarbiavimas yra svarbiausia... Ne gydytojai gimdo gi....Pasitikėti gydytoju ir viską palikti jo valiai/sprendimams="nusiimti" visą atsakomybę nuo savęs... g.gif  Taip ir gaunasi, kad gydytojai nusprendžia, kas "geriau", o ne pačios mamos jaučia ir drįsta tą pasakyti... savo ar artimųjų lūpomis.

Patikėk, norai tikrai įdomūs, tačiau ar užsiėmęs gydytojas turi laiko juos studijuot, čia jau kitas klausimas. Jei viskas gerai gali jai pasakyt, bet jei kas - niekas tavo plano nežiūrės, nes tu gi ne medikė kiek suprantu. Ir jei reikės, tai bus ir epidūras, ir cezaris ir dar gali būt velniai žino kas, taip kad geriau nusiteikti manau, kad viskas bus tik gerai ir per daug nevaidint su šemetos gimdymo planais.
Atsiprašau, gal per grubiai parašiau, bet taip yra. Tiesa yra tokia kokia ji yra.
Jei klausytų planų, ten būtų mirtingumas. Planas gali praverst jei viskas yra tik gerai, bet patikėk, negimdei - nežinai. Nei tau planai bus galvoj. ir jie taip ir pragulės vyro kišenėj.

Taip, gimdo ne gydytojas, bet viena irgi nepagimdytum.
jei gimdytum privačiai ir nieko kito nebūtų tik tu viena, tai gydytoja ramiai išsistudijuotų, bet Trakų ligoninėj yra kitaip. ir jei tariesi su Vilija privačiai o tavo gimdymas bus dieną, jos darbo metu ir tuo pat metu reikės skubaus sudėtingo cezario arba gimdys kita moteris su komplikacijom, čia kaip pavyzdžiui. Patikėk, tiek tu Viliją ir matysi. Juo labiau jei tau eisis viskas gerai.

Tikrai negąsdinu ir labai atsiprašau, kad prieštaurauju ir juo labiau jei įžeidžiau, bet yra taip kaip yra.
Kitas atvejas, jei tavo gimdymas bus naktį ir Vilija bus su tavimi, tada taip. Bet sakau, jei tik viskas bus gerai.

mano nuomone, kaip ir rašiau, moteris turi atvykti gimdyti su gera nuotaika ir mokėti kvėpuoti. Visa kita Trakuose ir taip bus viskas kas geriausia, taip pat jei kažko neturės ar negalės pritaikyt pagal gimdymo planą, to ir nebus.
O jei užtaikysi ant gimdymų bumo - tada bus viskas visiškai kitaip

Taip kad manau verta mastyt realiai, bet svajoti irgi gerai wub.gif
Nesupykit, bet tai yra mano nuomonė. O patirties ir virtuvės pažinimo turiu. Taip kad mažiau planuokit, kaip aš sakau, nes žmogus planuoja Dievas juokiasi. Tik apsvarstykit galimybes ir pasvajokit, kad viskas būtų tik gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 04 20, 14:10)
Patikėk, norai tikrai įdomūs, tačiau ar užsiėmęs gydytojas turi laiko juos studijuot, čia jau kitas klausimas. Jei viskas gerai gali jai pasakyt, bet jei kas - niekas tavo plano nežiūrės, nes tu gi ne medikė kiek suprantu. Ir jei reikės, tai bus ir epidūras, ir cezaris ir dar gali būt velniai žino kas, taip kad geriau nusiteikti manau, kad viskas bus tik gerai ir per daug nevaidint su šemetos gimdymo planais.
Atsiprašau, gal per grubiai parašiau, bet taip yra. Tiesa yra tokia kokia ji yra.
Jei klausytų planų, ten būtų mirtingumas. Planas gali praverst jei viskas yra tik gerai, bet patikėk, negimdei - nežinai. Nei tau planai bus galvoj. ir jie taip ir pragulės vyro kišenėj.
Taip, gimdo ne gydytojas, bet viena irgi nepagimdytum.
jei gimdytum privačiai ir nieko kito nebūtų tik tu viena, tai gydytoja ramiai išsistudijuotų, bet Trakų ligoninėj yra kitaip. ir jei tariesi su Vilija privačiai o tavo gimdymas bus dieną, jos darbo metu ir tuo pat metu reikės skubaus sudėtingo cezario arba gimdys kita moteris su komplikacijom, čia kaip pavyzdžiui. Patikėk, tiek tu Viliją ir matysi. Juo labiau jei tau eisis viskas gerai.
Tikrai negąsdinu ir labai atsiprašau, kad prieštaurauju ir juo labiau jei įžeidžiau, bet yra taip kaip yra.
Kitas atvejas, jei tavo gimdymas bus naktį ir Vilija bus su tavimi, tada taip. Bet sakau, jei tik viskas bus gerai.
mano nuomone, kaip ir rašiau, moteris turi atvykti gimdyti su gera nuotaika ir mokėti kvėpuoti. Visa kita Trakuose ir taip bus viskas kas geriausia, taip pat jei kažko neturės ar negalės pritaikyt pagal gimdymo planą, to ir nebus.
O jei užtaikysi ant gimdymų bumo - tada bus viskas visiškai kitaip
Taip kad manau verta mastyt realiai, bet svajoti irgi gerai wub.gif
Nesupykit, bet tai yra mano nuomonė. O patirties ir virtuvės pažinimo turiu. Taip kad mažiau planuokit, kaip aš sakau, nes žmogus planuoja Dievas juokiasi. Tik apsvarstykit galimybes ir pasvajokit, kad viskas būtų tik gražu 4u.gif


drinks_cheers.gif Visiskai sutinku drinks_cheers.gif
O pasitiket gydytoju labiau nei dabar pasitiki tikrai verta, nes bent jau Trakuose tai tikrai daro viska, kad tam mazajam ateinanciam zmogeliukui butu viskas gerai, kad gimtu sveikas ir nepriduses - o to juk ir turetu troksti visos mamos, ar ne? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tooraa: 20 balandžio 2007 - 17:01
nors mano pacios gimdymas buvo lengvas, sklandus ir greitas, bet as visiskai pritariu Karosiukui del gimdymo plano ir kitu jos taip graziai isdestytu minciu 4u.gif
Tiesa sakant, kai laukiausi skaitydavau ivairias knygas apie nestuma ir gimdyma, ir man tie gimdymo planai jau tada atrode juokingai lotuliukas.gif jie ypac popurialus Amerikoje.
Pas mus lyg ir Semeta rekomenduoja, bet tiksliai nezinau, nes jo kursu nelankiau (ir del to labai dziaugiuosi blush2.gif )
Tik galiu is savo patirties pasakyti, po bendravimo su daugeliu Traku akuseriu (nes ligonineje praleidome 4 dienas) ir gyd. Rogalskiu, supratau, kad bent jau Traku ligonines personalas siek tiek skeptiskai ziuri i tuos kursus. Na, man tiesiog sunku cia paprastai ir suprantamai parasyti, bet esme ta, kad nestuke.gif po tu kursu viska priima uz gryna piniga, "neatsirenka, kokia informacija joms is tikruju reikalinga" (cia akuseres citata). Aisku, pirmo vaikelio laukiantis nieko nezinai kas ir kaip, ieskai, klausai, skaitai, renki visokia informacija, o po to gimdymo metu bandai sau prisitaikyti lotuliukas.gif O to patariu geriau nedaryti, o klausyti ka sako gimdykloje esantys medikai thumbup.gif
Kiek zinau, per Semetos kursus yra mokoma kvepuoti ir skaiciuoti intervalus tarp saremiu ir ju ilguma. Tai galiu informuoti, kad bent jau mazojoje gimdykloje nera laikrodzio thumbup.gif
Atsakyti
Kiek zinau,nes pati lankiau Semetos kursus mirksiukas.gif ,Semeta rekomenduoja gimdyt Traku ligoninej ir gyd.Rogalski rolleyes.gif gimdziau lengvai ir jokie planai nerupejo biggrin.gif as ju ir neturejau blush2.gif is kursu atsirinkau tik tai kas man buvo reikalinga (kvepavimas ir.... g.gif turbut,kad ir viskas) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivune: 20 balandžio 2007 - 18:20
QUOTE(Tooraa @ 2007 04 20, 16:58)
drinks_cheers.gif  Visiskai sutinku  drinks_cheers.gif
O pasitiket gydytoju labiau nei dabar pasitiki tikrai verta, nes bent jau Trakuose tai tikrai daro viska, kad tam mazajam ateinanciam zmogeliukui butu viskas gerai, kad gimtu sveikas ir nepriduses - o to juk ir turetu troksti visos mamos, ar ne? wub.gif



QUOTE(Agnelė @ 2007 04 20, 17:07)
nors mano pacios gimdymas buvo lengvas, sklandus ir greitas, bet as visiskai pritariu Karosiukui del gimdymo plano ir kitu jos taip graziai isdestytu minciu  4u.gif



QUOTE(vaivune @ 2007 04 20, 18:20)
Kiek zinau,nes pati lankiau Semetos kursus mirksiukas.gif ,Semeta rekomenduoja gimdyt Traku ligoninej ir gyd.Rogalski rolleyes.gif gimdziau lengvai ir jokie planai  nerupejo biggrin.gif as ju ir neturejau blush2.gif is kursu atsirinkau tik tai kas man buvo reikalinga (kvepavimas ir.... g.gif turbut,kad ir viskas) 4u.gif

Ačiū, kad mane palaikote. Maniau, kad sulauksiu tik kritikos 4u.gif
Tikiuosi šios mano mintys teisingos ir galbūt kažkam padės.
Atsiprašau, kad nerišliai, tiesiog rašiau būdama darbe apsikrovus darbais.
Atsakyti
Na, aš jokių kursų nelankiau, ir pradėt jau nebežadu, matyt.... blush2.gif bet vis tiek planą norėsiu turėti. biggrin.gif Na, negalima gi važiuot tokio sunkaus darbo dirbt be aiškaus žinojimo, ko pati iš to nori. rolleyes.gif Tam gal jis labiausiai ir reikalingas - SAVO mintims ir norams sudėlioti, bei dėl to jaustis ramiau. smile.gif

Beje, ši mini-diskusijėlė man dar turėjo labai smagų "šalutinį efektą" biggrin.gif - galvoju, gal visgi neverta Trakuose su kuo nors konkrečiai tartis. Jei viskas eisis sklandžiai ir gražiai, tai ir to gydytojo nelabai reikės... ax.gif O jei kils nesklandumų (tfiu tfiu tfiu), tai irgi nepaliks bėdoje bet kokiu atveju... ax.gif

ai, žodžiu.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivune @ 2007 04 20, 19:20)
is Semetos  kursu atsirinkau tik tai kas man buvo reikalinga (kvepavimas ir.... g.gif turbut,kad ir viskas) 4u.gif


good.gif
man tai uzteko konsultaciju pas gyd. R.R., po kuriu as supratau, kad zinau tiek kiek reikia zinoti gimdysianciai moteriai biggrin.gif Ir galiu drasiai teigti, kad neapsirikau wub.gif


Kas atidarys nauja tema? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnelė: 20 balandžio 2007 - 19:33
QUOTE(Agnelė @ 2007 04 20, 20:32)
good.gif
man tai uzteko konsultaciju pas gyd. R.R., po kuriu as supratau, kad zinau tiek kiek reikia zinoti gimdysianciai moteriai  biggrin.gif Ir galiu drasiai teigti, kad neapsirikau  wub.gif

as tai turejau laaaaaaabai ilgas dekretines biggrin.gif tai nebuvo kas veikt ir nuejau ax.gif ,o dar pats gydytojas patare,kad galiu nueit, tik liepe ne viska imt i galva rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnelė @ 2007 04 20, 19:32)
Kas atidarys nauja tema?  g.gif

Agnelė tongue.gif
Atsakyti