Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

as tai dar prisimenu kaip mane mama sukuodavo, kai buvau maza. ji visada visko man prigalvodavo. tai daug ka prisimenu ir kai tik randu koki nesusukuota vaika, tai visada prasau suku, sepecio, gumyciu, segtuku. pasisodinu vaika ir darau. kaip ir daugumai labai patinka visokie egluciu eksperimentai thumbup.gif ir kas keisciausia dar nebuvo vaiko, kuris manes neprisileistu. mamu tai neprisileidzia, nes jos pesa, o mane prisileidzia ir gali sedet kiek reikia, net didziausios nenuoramos rolleyes.gif o smagiausia buvo, kai druages dukryte ruosiau pirmai klasei, rugsejo pirmos sventei. nu jau tas vaikas tai visada zviegdavo kai ja sukuodavo, tai as net neprasydavau, kad leistu ja susukuoti. o vat tada rugsejo pirmai, tai as jai net regi stiliaus (kaip eglute) kasyciu DAUG is vakaro pripyniau, kad graziai garbanotusi plaukai, o ryte per viduri keleta kasyciu isleidau tik iki puses ir kazkoki as jai ten kuoda padariau su DIDELIU kaspinu, o kitas kasytes isleidau. nu atrode, kaip angeliukas thumbup.gif
o puslapiu nebandet ieskoti per google?per vazdus uzrasyt galit ka nors "girls hear" ir fotkiu duos...nu bus ir didesniu merginu, bet ir vaiku duos....google yra gerai, per ten visokiu nesamoniu galima rasti thumbup.gif
Atsakyti
O gal esate radę kokių puslapiukų su instrukcijomis, kaip tas kasytes pinti? Moku tik paprastas. Dar labai gelbsti lankelis (ir lankelis, atrodantis kaip kasytė), prisegamos kasytės.
Šiandien karalaitė išėjo į darželį su "bumbuziukais" - sruoga surišama mazgeliu, ir jį prilaikant iš visų pusių apvyniojama gumytė, galvelė gaunasi lyg su daug kupstukų, kuriuos galima formuoti prisegant sruogeles visas į vieną pusę ar skirtingas. Tiesiog vakar lėlių žurnaliuke pamatė tokią "kreivą" šukuoseną ir pareikalavo padaryti g.gif
Labai visąlaik nori kuodo (nes sesė šokius lanko), tik tas kuodas gaunasi toks, kad spygliai į visas puses kyšantys matosi lotuliukas.gif Kaip keturmetei, plaukai neblogi, bet kaip "gimnastei" - daryti kuodo nėra iš ko. Nors imk ir pridėk į tą "kuodo sietelį" ko papildomai smile.gif
Atsakyti
o pas mus su plaukais tiiiiiikras siaubas,6metai musu gustei,plaukuciai plonyciai,veliasi,vis nukirpdavau nes nenori ristis,bed daba auginam nes i mokykla rudeni tai nors viena biza eis surist,kiek snekinu surisu jai ir gumyciu daug ir saguciu,jei netinka saukia noriu palaidais ir viskas,nezinau ka daryt doh.gif
Atsakyti
Mūsų šukuosenėlės irgi paprastos.. kasytės, uodegytės, sventinė eglutė... na kai didele proga buna sugofruoju su žnyplemis. bet gi nepiktnaudžiausi.. plaukui labai nesveika.. nors kai gofruoju, gali ir visa valanda ramiai sėdėti... žino kokia pati sau graži bus.. dabar tapati problema kaip daugumos cia mazu panelių.. norim atauginti kirpčiukus.. tik kad tie plaukai labai slidūs.. sagučių nelaiko.. tai sagutėms pirkti atskirą taupyklę jau turim.. bigsmile.gif
Atsakyti
Jei labai veliasi plaukučiai, pabandykite maudydami tik galiukus patepti balzamu. Mano vyresnioji (plaukai uzpakali dengia) turi purškiamą priemonę, kad plaukai nesiveltų. L'Oreal Kids balzamas nepaklusniems plaukams, padeda ir labai maloniai kvepia kriaušėmis. Tik mažoji užuodus irgi lekia sesės purškalo prašyti biggrin.gif
Atsakyti
O mano mergina visai neleidžia rišti plaukų verysad.gif
Nežinau kaip įkalbėt g.gif
Atsakyti
Musu merginai uztenka prisiliesti prie plauku ir iskart rekia PESAAAA doh.gif sukuotis irgi tragedija schmoll.gif bet kai kur nors einam tai sakau tave fotografuosiu ax.gif tai pasedi truputi ramei,bet man tai neuztenka to laiko lotuliukas.gif tai labai sunkiai tenka ikalbinet kad kazka padaryti grazaus su jos plaukais doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o aš vieną kartą nuo direktorės beveik pylos gavau už tai kad mergaitėms po pietų miegelio šukuosenas darau...tokios ten ir šukuosenos...bet mėgstu ką nors "įmantresnio" nei uodegėlės, ar kaselės supinti...netiesiogiai barė, bet susirinkimo metu pareiškė...bet aš nei ginčijausi, nei ką pakeičiau...mielos mamos, pasakykite...negi tai yra blogai? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(auklėtoja @ 2006 06 06, 20:12)
o aš vieną kartą nuo direktorės beveik pylos gavau už tai kad mergaitėms po pietų miegelio šukuosenas darau...tokios ten ir šukuosenos...bet mėgstu ką nors "įmantresnio" nei uodegėlės, ar kaselės supinti...netiesiogiai barė, bet susirinkimo metu pareiškė...bet aš nei ginčijausi, nei ką pakeičiau...mielos mamos, pasakykite...negi tai yra blogai?  verysad.gif

Ne, tikrai neblogai. Aš norėčiau kad mano mergaitę darželyje auklėtoja sušukuotų, surištų ar supintų plaukučius. Bet deja, taip nėra. Turbūt dėl to, kad pati Luka neleidžia jai plaukų rišti
Atsakyti
Mūsų mergytei niekas tokių gražių šukuosenų kaip auklėtojos ir nėra padarę 4u.gif Jau taip rankos "atkaltos" - gal kad po dešimt "ciopcių" kasdien tenka sušukuoti biggrin.gif
Atsakyti
Mano mažoji taippat sunkiai nusėdi ir vos leidžiasi šukuojama.Geriausiu atveju supinu į dvi kasytes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamsik @ 2006 06 16, 12:51)
Mano mažoji taippat sunkiai nusėdi ir vos leidžiasi šukuojama.Geriausiu atveju supinu į dvi kasytes. 4u.gif

mano dukrytė geriausiu atveju leidžiasi sušukuojama, o apie pynimus, šukuosenas tai tik mano vizijose visa tai. realybėje Ugnės pareiškimas: būsiu palaidais. doh.gif
Atsakyti