Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

maniskei jau 4 bet nemegsta sukuotis, o kai reikia nukirpti tai dar prasciau, i kirpykla neprikalbinam, tai vargais negalais abu su vyru nukerpam. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(auklėtoja @ 2006 06 06, 12:12)
o aš vieną kartą nuo direktorės beveik pylos gavau už tai kad mergaitėms po pietų miegelio šukuosenas darau...tokios ten ir šukuosenos...bet mėgstu ką nors "įmantresnio" nei uodegėlės, ar kaselės supinti...netiesiogiai barė, bet susirinkimo metu pareiškė...bet aš nei ginčijausi, nei ką pakeičiau...mielos mamos, pasakykite...negi tai yra blogai?  verysad.gif



doh.gif pati esu aukletoja,negaliu patiket,net minties niekad nekilo kad tai negerai....Juk ne chemini susukavima padarei biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mes ne tik plaukucius sukuojam,bet neseniai ir tikra sukuosenu sou surengem smile.gif Ir mums grazu,ir tevam .o svarbiausia kokia atrakcija mazom princesem! wub.gif
Atsakyti
Na aš ir nepykstu kai atgaunu gražiau nei mano pačios sušukuotus vaikus biggrin.gif
Atsakyti
kai aš dukrai buvau kirpčių nenukirpus, tai lindo į akis. o kad nelįstų aš segiojau su segtukais ir rišdavau dvi uodegytes. o iš daržo pasiimdavau su dviem "ragais". tai labiausiai siutindavo vyrą lotuliukas.gif
Atsakyti
O man du "ragai" gražiau nei dvi "uodegytės" irnesakyk.gif flirt.gif
Atsakyti
Man labai smagu, kai auklėtoja gražiai sušukuoja mano mergičką biggrin.gif Ryte suskaičiuota kiekviena minutė, todėl veiksmas vyksta greitai-2 kasytės, 2 uodegytės ar 1 kasytė , 1 uodegytė. Kai veda vyras, tai jis iš viso nepina.Duoda sagučius, o auklėtoja supina blush2.gif
Atsakyti
Keista, kad atsiranda prieštaraujančių dėl vaikų šukavimo. Matyt tos mamos pavydi, kad auklėtojos sugeba gražiau sušukuot nei jos pačios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(auklėtoja @ 2006 06 06, 21:12)
o aš vieną kartą nuo direktorės beveik pylos gavau už tai kad mergaitėms po pietų miegelio šukuosenas darau...tokios ten ir šukuosenos...bet mėgstu ką nors "įmantresnio" nei uodegėlės, ar kaselės supinti...netiesiogiai barė, bet susirinkimo metu pareiškė...bet aš nei ginčijausi, nei ką pakeičiau...mielos mamos, pasakykite...negi tai yra blogai?  verysad.gif

aš tai labai dėkinga aukletojoms kad sukuosenas daro thumbup.gif pasimokau is ju. Kažkokia nenormali direktorė fool.gif
O mūsų sventinė šukuosena:
surišu aukštai plaukus į arklio uodegą, tada po sruogą suku tarp pirštų ir delioju aplinkui uodegą.galim prisegt su žnyplytėm ar kuodinėm špilkom.
O nuo vėlimosi turim Avon purškiamą arbūzinį balzamą thumbup.gif kai šukuoju, paurškiu ir vsio
Atsakyti
Savo keturmetei garbanei as tik prieki susegu saguciu, kad plaukai nelystu. anksciau buvau nukirpusi grifka, tai dabar auginu. Nes susigarbanoja ir baisiai negraziai atrodo. Kai surisu dvi kasytes, tai visas plauku grozis dingsta. Ji tokia garbane... Suristais plaukais atrodo kaip sulaizyta. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mano didžiosios plaukučiai iki užpakalio. Nors man, kaip ir kitoms mamytėms, ypatingai laiko trūksta rytais, stengiamės vieną rytą pinti dvi kasytes, kitą - vieną viršugalvyje, trečią - supynus dvi kasytes surišti "baronkytes", įrišti gražesnį kaspiną ar segtuką ir t.t.
Tačiau turiu pasidžiaugti, kad auklėtojos darželyje padaro tokias šukuosenas, kad o-o-o... thumbup.gif bis.gif
O tėvelis irgi kartais rytais tingi šukuoti, tai auklėtojos tikrai pasistengia biggrin.gif
Atsakyti
Dar kol buvau neištekėjus vis svajojau kaip pinsiu savo dukrai plaukučius wub.gif Ir mano svajonė išsipildė biggrin.gif Mano dukrytės ilgi plaukučiai ir kas svarbiausia leidžia man šukuot - eksperimentuot su savo plaukučiais thumbup.gif Žino, kad jei nori būt gražiai supinta teks pasėdėt ir 20 ir 40 min. biggrin.gif O šukuosenos dažniausiai būna eglutės variacijos smile.gif Būna taip, kad naktį sugalvoju šukuoseną, o ryte išbandau mirksiukas.gif Reiks pafotkint mūsų šukuosenas ir čia įdėt tongue.gif
Papildyta:
Gyvatėlė biggrin.gif
user posted image
Ir dar biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 01 liepos 2006 - 20:44
QUOTE(Burtininke @ 2006 07 01, 22:23)
Dar kol buvau neištekėjus vis svajojau kaip pinsiu savo dukrai plaukučius  wub.gif Ir mano svajonė išsipildė  biggrin.gif Mano dukrytės ilgi plaukučiai ir kas svarbiausia leidžia man šukuot - eksperimentuot su savo plaukučiais  thumbup.gif Žino, kad jei nori būt gražiai supinta teks pasėdėt ir 20 ir 40 min.  biggrin.gif O šukuosenos dažniausiai būna eglutės variacijos  smile.gif Būna taip, kad naktį sugalvoju šukuoseną, o ryte išbandau  mirksiukas.gif Reiks pafotkint mūsų šukuosenas ir čia įdėt  tongue.gif
Papildyta:
Gyvatėlė  biggrin.gif
user posted image
Ir dar  biggrin.gif
user posted image
user posted image

KAIP grazu lotuliukas.gif smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti