Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

Lele mano tai tarybine, tik kad plaukai ilgesni mirksiukas.gif
Va, idesiu sios dienos darba


user posted image
user posted image

beje, tai irgi pirmas toks blynas, todel centre idetas segtukas, nes ne ta gumyte isrisau lotuliukas.gif

Vakar buvau siulu , sagu ir t.t. parduotuvej, ten klausiau del tu besilankstanciu juosteliu, tai sake, kad kartais gauna bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivorykštė: 24 rugpjūčio 2008 - 12:01
thumbup.gif good.gif
Įdomu, ar įmanoma kur nors rasti pirkti tokią plastmasinę kilpą sruogoms perkišinėt g.gif
Atsakyti
Nu fainulkios jus mergaites! Tikros auksarankes 4u.gif
QUOTE(Dilma @ 2008 08 24, 13:16)
thumbup.gif good.gif
Įdomu, ar įmanoma kur nors rasti pirkti tokią plastmasinę kilpą sruogoms perkišinėt g.gif

Tikrai geras dalykas!
O gal kur buna spec. parduotuves su visokiais niekuciais plaukams? Pvz., Vilniui universaliniai maciau yra parduotuve kirpejoms. Tik tada ieskojau sau biguduku, tai i kitka net neziurejau blush2.gif . Gal ten kada reiktu uzsukt g.gif
Atsakyti
Aciu blush2.gif

Reikes zvilgtelti toj universalinej.Nors gana lengvai man perlenda tos uodegytes. ax.gif Gal ten ir tu lanksciu juosteliu plaukams rasim g.gif

Dabar as isprotejau del kaspinuku.Bijau , kad segtuku laikas eina i pabaiga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorykštė @ 2008 08 24, 15:03)

Dabar as isprotejau del kaspinuku.Bijau , kad segtuku laikas eina i pabaiga lotuliukas.gif

:hihih:.
Kaip mums gerai, kad kasdienai nenudojam jokių sagiukų, tik papuošimui biggrin.gif
Atsakyti
Vaivorykšte, nuostabi šukuosena mažosios panelės bigsmile.gif labai gražus rolleyes.gif aš net nesumaščiau, kad tokių grožių galima sukurt doh.gif
Atsakyti
Aciu ,JulieTa bigsmile.gif Tik ne as tai sugalvojau, o is duotu Oksytes nuorodu blush2.gif
Atsakyti
kaip grazu wub.gif as jau siandien isbandziau eglute ta X, nu kaip grazu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
musu palukuciai iki metuku beveik visai neaugo, visi galvojo kad berniukas doh.gif , dabar yra plaukuciu bet labai silpni, visada pakerpam, kad augtu stipresni verysad.gif , ir niekad nepatikdavo ristis plauku sakydavo kad pesa skauda, jei ir surisdavau tai tuoj ispesdavo visas gumutes rolleyes.gif . dabar jau po truputi risam plaukus, pati nori i kiema iseiti grazi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorykštė @ 2008 08 24, 19:08)
Aciu ,JulieTa bigsmile.gif Tik ne as tai sugalvojau, o is duotu Oksytes nuorodu  blush2.gif

Ka galiu pasakyt, mylu as ta interneta wub.gif , visokiu gerybiu gali atrast thumbup.gif .
Vaivorykštė, o kur Tu tuos kaspinelius perki? Treciadieni zadu mazaja i Vilniu vezt, tai tuo paciu ir po parduotuves pralekciau 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Vaivorykštė @ 2008 08 24, 12:55)
Lele mano tai tarybine, tik kad plaukai ilgesni mirksiukas.gif
Va, idesiu sios dienos darba
user posted image
user posted image

beje, tai irgi pirmas toks blynas, todel centre idetas segtukas, nes ne ta gumyte isrisau lotuliukas.gif

Vakar buvau siulu , sagu ir t.t. parduotuvej, ten klausiau del tu besilankstanciu juosteliu, tai sake, kad kartais gauna bigsmile.gif

na grazu thumbup.gif
Atsakyti
Oi, Jus tikros Supermamos!!! clap_1.gif
Kaip graziai mokat...
Mes irgi vargstam, nes plaukai ilgi, veliasi, o ilgai prie veidrodzio stovet nenorim, o kai pesa - zviegiam... nu zodziu...
Man labai grazu eglute supintos kasytes, kai ju buna kelios ir eina nuo kaktytes zemyn, arba ratu...
Bet as nemoku pint eglute blush2.gif
Gal galit pamokint?.. ax.gif
Atsakyti