Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

QUOTE(Dilma @ 2008 08 25, 15:50)
Visų pirma, kam stovėt prie veidroždio, jei tuo metu, kai šukuojama, galima žiūrėti multikus bigsmile.gif  biggrin.gif .
Visų antra, dėl pamokinimo, suvesk google hair braided instruction, gausi krūvą informacijos net su video medžiaga 4u.gif

Šiaip tai visada geriau kai matai ir mokais in real ax.gif tai į kursus taip ir nepriimsi blush2.gif Man kažkaip baisiai jau slysta gal per ilgi atrodo niu niekaip negaliu susitvarkyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2008 08 26, 17:14)
Šiaip tai visada geriau kai matai ir mokais in real ax.gif tai į kursus taip ir nepriimsi blush2.gif Man kažkaip baisiai jau slysta gal per ilgi atrodo niu niekaip negaliu susitvarkyt doh.gif

Kodėl nepriimsiu? Prašom, kada tik pageidaujat mirksiukas.gif .
Per ilgi, sakai? Maniškė plaukai juosmenį jau seniai siekia, tai man darosi problematiška paslėpt galus. Bet pynimui įtakos neturi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2008 08 26, 18:48)
Kodėl nepriimsiu? Prašom, kada tik pageidaujat mirksiukas.gif .
Per ilgi, sakai? Maniškė plaukai juosmenį jau seniai siekia, tai man darosi problematiška paslėpt galus. Bet pynimui įtakos neturi tongue.gif

Maniškei irgi siekia liemenį ale aš jau porą kartų jai trumpinau galus ax.gif Kažkaip labai jai pradėjo augt plaukai palei ausis ir priekį tai tokia pasišiaušus vaikšto žodžiu nevienodo ilgio o grifkos kirpt nenoriu g.gif be to kažkodėl labai slidus plaukai pasidarė nežinau net g.gif
Atsakyti
Maniske irgi ne kokie plaukuciai buvo, tai as jai pindavau eglute, (dar drakoniuku vadina kai kas) kai prie kiekvienos sruogos pindama, pridedi po kuoksteli plaukciu, tada ir grifka galima nesunkiai ataugint. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(12345678 @ 2004 11 09, 22:41)
Tai gal vis delto kas nors zino kokiu nors psl. internete kaip paneles sukuoti?

My Webpage
Yra tikrai neblogu kasyciu.
Sekmes pinant savo grazuoles 4u.gif
Atsakyti
Su rugsejo 1 4u.gif !
Tegu musu mergaites i darzelius ir i mokykleles tik su graziausiom kasytem keliauja bigsmile.gif .

Oi mamytes, noreciau patarimo gaut, kazkaip man tos kasytes nelabai tvarkyngos gaunasi g.gif . Kai gumutes rysu tai dar nieko, bet jei kaseles pinu doh.gif , plaukuciai i visas puses issidraksto. Nesuprantu, gal cia visai ant dregnu plaukuciu pint? Bet tuomet kaip i lauka isleist g.gif . Gal yra kokios priemones, kad plaukuciai butu paklusnesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2008 09 01, 12:19)
Su rugsejo 1  4u.gif !
Tegu musu mergaites i darzelius ir i mokykleles tik su graziausiom kasytem keliauja  bigsmile.gif .

Oi mamytes, noreciau patarimo gaut, kazkaip man tos kasytes nelabai tvarkyngos gaunasi  g.gif . Kai gumutes rysu tai dar nieko, bet jei kaseles pinu  doh.gif , plaukuciai i visas puses issidraksto. Nesuprantu, gal cia visai ant dregnu plaukuciu pint? Bet tuomet kaip i lauka isleist  g.gif . Gal yra kokios priemones, kad plaukuciai butu paklusnesni  ax.gif

Siaip tai galima padrekint pinanant
Atsakyti
bigsmile.gif Sveikutės,labai apsidžiaugiau radusi šią temelę,šaunuolės,tiek gražių šukuosenų padarot mergaitėms 4u.gif
ax.gif Būsiu dažnas svečias ,mokysiuos iš jūsų mirksiukas.gif
Atsakyti
Naujas mano ir dukters galvos skausmas biggrin.gif - virvutės ax.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 03 rugsėjo 2008 - 08:56
o kaip supint toki grozi g.gif wub.gif
Atsakyti
Va čia visa instrukcija biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai gražiai atrodo tos virvutės wub.gif
QUOTE(Dilma @ 2008 09 03, 13:16)

Kadangi nemoku angliškai, tai nelabai ką supratau blush2.gif Pradžia aiški, atskirti reikia tris sruogas, jas susukti, bet kaip prijungti kitus plaukus man nedaėjo doh.gif
Atsakyti
Net nežinau, kaip paaiškint unsure.gif . Nėra ten sudėtinga, tik taip atrodo. Pabandyk pirma paprastą visvutė susukt, kad suprastum, kaip sruogas dėliot, o tada jau turėtų pasidaryt aiškiau ir su pridedamom sruogom 4u.gif
Atsakyti