Įkraunama...
Įkraunama...

Šių Kalėdų dovanos

QUOTE(Makalius @ 2007 12 25, 22:22)
Aš gavau dvi saldainių dėžutes  blush2.gif
Antonio banderas kvepalus  rolleyes.gif
Vitaminus paaugliams yess.gif
Šokoladą  rolleyes.gif
Riešutų  bigsmile.gif
Raffaelo dėžutę , kurios jau nebėr hihihi.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 12 26, 16:01)
surasysiu tai, ka gavau asmeniskai sau ir dovanas, kurias gavom bendrai su vyru:

1. kvepalus (pati geriausia dovana first.gif )
2. dezute papuosalams
3. bilietus i sventini koncerta kongresu rumuose, kuriuos teko grazint dovanotojams  hihihi.gif kadangi neiseis ten mums nueit sad.gif
4. bilietus i spektakli "*****"
5. kapsules hydrocontrol odos dregmes balansui palaikyti
6. inhaliacinius miltelius relenza, kurie iskart sunaikina virusa, vos tik pradedi sirgti. nesvarbu, ar tai gripas, ar kokia kita bacila.
7. leksciu serviza
8. daug sokolado

kol kas tiek. galbut bus dar pora smulkiu dovaneliu siek tiek veliau blush-anim-cl.gif

kaip aš norėčiau ax.gif gal galėtum parodyt, kaip atrodo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 26, 16:54)
kaip aš norėčiau  ax.gif  gal galėtum parodyt, kaip atrodo?  blush2.gif

deja, neturiu su kuo nufotkinti sad.gif pas mane tokia apvali nemaza, bet tik su vienu bendru skyrium. labai graziu yra teddy.lt su atskirais skyriais ir dar grojancia muzika:) va tokia man butu super
user posted image
bet ir kuria gavau neprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 12 26, 17:12)
deja, neturiu su kuo nufotkinti sad.gif pas mane tokia apvali nemaza, bet tik su vienu bendru skyrium. labai graziu yra teddy.lt su atskirais skyriais ir dar grojancia muzika:) va tokia man butu super
user posted image
bet ir kuria gavau neprasta smile.gif

merci 4u.gif
šita tai graži bigsmile.gif dar geriau būtų, kad žiedam būtų toks kaip paloronas, kad sukišt juos eitų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 12 28, 09:11)
Jūs jau nepykit, tūpas aš šitoj srityje. Klausimas:
O dabar jau tapo priimta per Kalėdas dovanoti vokelius su pinigais? Ar ten kokie nors čekiai apsipirkimui?

mano tevai taip daro.
Pries dviejus metus dovanojo saldytuva - tiksliau pasakius dovanojo pinigus su aisku pasakymu, ka uz juos issirinkti.
siemet tokia pacia tvarka indaploves sulaukeme... mama is anksto pasake, kokia suma skirs ir liepe patiems issirinkti. Dar siek tiek prisidejom ir dabar belieka laukti, kol brangiausiasis pajungs.
Atsakyti
ax.gif ax.gif ax.gif
žiūriu čia visi savo dovanėles aprašinėja...tai ir aš pasigirsiu blush2.gif
mano Kalėdų senelis man atnešė:

mahttp://www.samsung.com/lt/products/hhp/hhp/sgh_u300.aspn
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dream*: 26 gruodžio 2007 - 17:52
nėr nuotraukos 4u.gif
Atsakyti
o as gavau keleta smulkmeneliu:pagalvele ant lovos,lempa eteriniam aliejuj,kvepianciu dalykeliu i vonia,bei visokiu saldumynu,ir issvajota silta ir minksta chalata bei mielas slepetes,bet kaip manau dar laukia manes dovanele,kaip ir as dar neturejau progos visas isdalinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 26, 17:53)
nėr nuotraukos  4u.gif

http://www.samsung.c...hp/sgh_u300.asp

Čia matysis biggrin.gif
Atsakyti
Na man siais metais kaledu senelis buvo itin geras biggrin.gif

gavau MP3 playeri, auskarus, vokeli, saldumynu, ivairiu labai fainu rankdarbiu, kuriuos man drauges padare, kvepalu, knyga ir kitu ivairiu smulkmeneliu smile.gif
Atsakyti
Ir mano kaledu senelis buvo labai thumbup.gif thumbup.gif Dabar jau pasigirsiu smile.gif Gavau dvejus kvepalus, minksta pukuota balta chalata, slepetes, naktinius, silkine pizama, baltosios arbatos kuno krema, zvakiu, saldumynu ir daug bucinuku smile.gif ax.gif
Atsakyti
as gavau auskarus, zieda, kvepalus, pinigu, aisku daug saldainiu 4u.gif na dar tureciau gaut smulkmeneliu tongue.gif
Atsakyti