Įkraunama...
Įkraunama...

Šių Kalėdų dovanos

QUOTE(lingucis @ 2014 12 28, 16:34)
Ir man nėra kuo girtis: dovanų gavau tik mobilų telefoną. Visai neatidus mano Kalėdų Senelis, tokios dovanos jokiame mano norų sąraše visai nebuvo mirksiukas.gif


QUOTE(daibava @ 2014 12 30, 15:31)
ir telefoną, o va jo visiškai nereikėjo, dabar galvoju, gal parduoti  g.gif

blink.gif Nu kas čia su tais telefonais g.gif Kai kokį niekutį gauni nereikalingą, tai ką dabar... O telefonas tai tik daugiau 20lt kainuoja. Ir žmonės perka neišsiaiškinę, ar reikia g.gif Keista g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 30 gruodžio 2014 - 19:40
Laikrodį, apyrankių, auskarų ( wub.gif ), saldumynų ( g.gif ), rankšluosčių ( thumbup.gif ).
Atsakyti
Dar gavau pavėluotų dovanų - saldainių dėžę, žvakę ir gražiai kalėdiškai supakuotų ... namie augintų (eko) česnakų thumbup.gif Man patiko. Ypač česnakai biggrin.gif
Atsakyti
tema sena, bet puikiai tinka ir siems metams 000059.gif 000054.gif
Tagi, giriamies dovanom 000552.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 12 27, 10:01)
tema sena, bet puikiai tinka ir siems metams 000059.gif  000054.gif
Tagi, giriamies dovanom   000552.gif

Gavau: vitaminus, tokį samtį, žiedą, auskarus, žvakę ir siklinę beždžionės statulėlę. Dar vieną dovaną rytoj turėčiau gauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 27 gruodžio 2015 - 12:58
Patalynes komplekta, Vichy vandens parko metini abonementa, arbatos, saldainiu, vonios putos ir dar daug mielu dalykeliu kuriuos galima bus sunaudoti, o ne gules be reikalo
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 12 27, 12:55)
Gavau: vitaminus, tokį samtį, žiedą, auskarus, žvakę ir siklinę beždžionės statulėlę. Dar vieną dovaną rytoj turėčiau gauti.

samtis tai net nuotaika pakele. nebuvau tokio macius thumbup.gif
Atsakyti
Patalynės komplektą.
Palaidinę.
Kosmetikos. Kosmetinių šepetėlių.
Tris poras auskarų.
Atsakyti
viską, ko norėjau, nes visos dovanos iš sąrašo thumbup.gif
plius sužadėtuvių žiedą wub.gif
Atsakyti
rankinukas, odiniai rudeniniai batai.
Atsakyti
kvepalus Lolita Lempicka EDP
Atsakyti
4u.gif
gavau įvairių dovanų (kūnui) blush2.gif labai malonaus kvapo monoi aliejaus - galima naudoti kūnui ir plaukams, nagų laką, žvakidę, arbatos, sūrio, labai idomų iš stiklinio butelio padėkliuką maistui rolleyes.gif užrašų knygutę "maža juoda knygutė" wub.gif
Atsakyti