Įkraunama...
Įkraunama...

Šių Kalėdų dovanos

gavau aukštą vazą gėlėms, arbatos rinkinį, 2 vnt staltiesių, naminės duonos, eurų (nuo mb), kojines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamuke68: 30 gruodžio 2015 - 18:49
Visako gavau - ko tikėjaus, ir ko nesitikėjau, bet jau šiandien... blink.gif gavau... gabalą rūkyto lamos kumpio blink.gif Mano akys buvo 5Xdidesnės ir kvadratinės bigsmile.gif Sakė, kad labai brangus ir prabangus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2016 01 01, 18:51)
bet jau šiandien...  blink.gif  gavau... gabalą rūkyto lamos kumpio  blink.gif Mano akys buvo 5Xdidesnės ir kvadratinės  bigsmile.gif  Sakė, kad labai brangus ir prabangus  rolleyes.gif

Nieko sau delikatesas blink.gif blink.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaip skonis? bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
šiandien suskaičiavau ir išsigandau wink.gif
aštuonių pavadinimų arbatų gavau
realiai prisigersiu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daibava: 01 sausio 2016 - 21:17
Perlų vėrinys, plaukų putos profesionalios, šepetys su keramikinėmis plokštelėmis ir šerno šeriais plaukų tiesinimui, stiklinis arbatinukas arbatai užplikyti, šlepetės, 2 knygos, uriage purškiamas vanduo veidui ir kūnui, handmade pirštinės, kūno kremas.

gal nieko nepamiršau. dovanos puikios, labai viskas nudžiugino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2016 01 01, 16:51)
Visako gavau - ko tikėjaus, ir ko nesitikėjau, bet jau šiandien...  blink.gif  gavau... gabalą rūkyto lamos kumpio  blink.gif Mano akys buvo 5Xdidesnės ir kvadratinės  bigsmile.gif  Sakė, kad labai brangus ir prabangus  rolleyes.gif

Va cia tai super thumbup.gif
Atsakyti
O as gavau labai originalia dovana- lava lempa smile.gif labai labai patiko, sveciai per sventes negalejo akiu atitraukt biggrin.gif va taip atrodo:
http://api.ning.com/...tZV/copper3.jpg
Atsakyti
QUOTE(faraon @ 2016 01 01, 20:23)
Nieko sau delikatesas blink.gif  blink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Kaip skonis? bigsmile.gif  bigsmile.gif

Toks savotiškas, lyg saldumo kažkokią gaidelę turi. O dėl skanumo... kai toooks jau delikatesas, tai... sakykim, mano skonis neišlavintas blush2.gif biggrin.gif Bet man kaimiškas kiauliuko kumpis skaniau blush2.gif Gal kad įprastas rolleyes.gif
Atsakyti
Makiažo šepetėlis, darbo knyga, rėmelis
Papildyta:
Makiažo šepetėlis, darbo knyga, rėmelis
Atsakyti
papuosalai, kosmetikos rinkinukas, knyga + 20 euru.
Atsakyti
Labai daug gavau ir ivairiu- kosmetikos, kvepalu, knygu, vitaminu, ivairiu delikatesu, sokoladu, saldainiu, bilietus i koncerta, namu kvapu, du salikus, megztini...
Atsakyti
Piniginė, kepurė, vaisinė arbata, dragon pearl arbata, kremas veidui, kūno kremas, priemonė nagams, dušo gelis, po buteliuką viskio ir šokoladinio likerio kepiniams.
Atsakyti