Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Naminukas"

QUOTE(rutulia @ 2006 08 23, 10:40)
Smagu skaityt gerus atsiliepimus, nes nuo pavasario planuojam i si lopseli leisti davo mazaja.
Tik idomu, ar priims nuo pavasario, nes dabar, nuo rugsejo sudaryta pilnutele grupe g.gif Turbut per ta pusmeti kazkiek vaikiuku nubyra?  g.gif  Bet juk grupes formuojamos pries rudeni ar kaip?  g.gif Paaiskinkit man, neismanelei  rolleyes.gif



smile.gif Labukas, aš savo vaikiuką taip pat pradėjau vesti į darželį nuo pavasario ir buvo priimtas be jokių problemų. Tiesa aš jį jau buvau užregistravusi anksčiau - tipo į eilę. Šiaip siūlau nueiti į darželį ir pasikalbėti su vedėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korcula: 27 rugpjūčio 2006 - 23:07
Ir as vedu savo vaika i "Naminuka".jau trecia grupe pakeitem, kas met naujos aukletojos, bet patenkinta visom.svarbiausia gera pradzia buvo padaryta lopselyje. pinigu "nelupa".gal vaiku per daug grupeje, tas man nepatinka, bet todel ir daug kad kad darzelis populiarus.sakyciau veskite savo vaikucius cia, bet tikrai vietos mazai
Atsakyti
mes ejom i sita darzeli iki isvaziavimo is Lietuvos-labai patiko 4u.gif
Atsakyti
negi daugiau nera mamyciu,vedanciu i sita darzeli savo pupuliukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2007 06 22, 17:41)
negi daugiau nera mamyciu,vedanciu i sita darzeli savo pupuliukus? g.gif

4u.gif as vedu sunu i sita darzeli smile.gif kai busi pasijungus parasyk gal i az papasakosiu savo nuomuone apie ji,dabar jau einu miegucio smile.gif o kita diena galiu pamirst cia parasyt,jei priminsi,nepamirsiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi uzsirasem sianden i sita darzeli 4u.gif
Atsakyti
Mes tik pradejom lankyti si lopseli- darzeli. Dar kazkaip be nuomones, tikiuosi isgirsti daugiau atsiliepimu g.gif
Atsakyti
mamytukes,
a nuo keliu iki keliu dirba darzeliukas?... g.gif
nors pati ir lankiaus sita darzeliuka, bet tai buvo taip senai, kad tikrai nepamenu doh.gif blush2.gif a siaip darzelis kiek pamenu tai tikrai pasaka buvo - kad dabar sugrizus i tuos laikus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(a.aurute @ 2007 12 06, 10:27)
mamytukes,
a nuo keliu iki keliu dirba darzeliukas?... g.gif
nors pati ir lankiaus sita darzeliuka, bet tai buvo taip senai, kad tikrai nepamenu  doh.gif  blush2.gif a siaip darzelis kiek pamenu tai tikrai pasaka buvo - kad dabar sugrizus i tuos laikus... ax.gif

kai kurio grupes dirba nuo 8 iki puse7 bet yra ir nuo9 iki puse4 visokiu vrintu yra, smile.gif
Atsakyti
Jau praejo pusmetis, galiu papasakot pati, kaip man susidare ispudis. Labai rupestinga aukletoja Viktorija, vaikas su noru eina i darzeli, po menesio jau rode namie, ka ismoko, dainavo,soko,matosi,kad tikrai su vaikais uzsiimama.pati esu pedagoge, pagal vaiko nuotaikas matau,kad jam ten patinka, jis labai laukia, kada reiks eit vel i "ateli". Ir teatriukas atvaziuoja, ir sventes vaikams, ir zveriukai dresiruoti pakvieciami,zodziu, esu labai patenkinta, kad i si leidau ir kitiems drasiai rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
mano sūnus ši daržiuką lanko jau antrus metus esu tikrai labai patenkinta tiek aukletoja tiek auklyte tiek darželio direktore kuri atrodo tikrai malonus sažiningas žmogus, bet teko vasarą palankyt grupe "kiškučiai"kaip nuomone truputi pasikeite ten nepatiko viskas, aukletojos atrodo išvis psihiškai nestabilio grupei visa laiką haosas , ant vaiku rekiama, jei vaikas vasara pargriudavo ir keliuka nubrozdindavo auklė sake niu tik nepradek čia žliumbt nemanik kad kas tavę čia puls gailetis blink.gif eik pasedek ramiai blink.gif arba girdejau jas sakkant vaje kiek čia tu givačiuku daug tik ir lenda iš visu kampu šlikštines blink.gif ti po savaites mano vaikas jau atostogavo iki rugsejo namuose, nes nuvedus visada galvojau kad jam ko nenutiktu.ar dar kas nors....ir tai nebuvo vienos mano nuomone visos mamos kuriu vaikai šia grupe lanke per vasarą susidare apie šia grupe tokia pat nuomone, ai prisiminiau pirmą dieną kai atvedem vaikus i grupe auklė net neišejo susipažint su vaikais tai su keliom mamos ejom jos jieškot, ir pasakem kad va čia naujokai tokiais ir tokiais vardai, mano vaikas serga astmą visada naujai auklei turiu paaiškint ką r kaip daryt jei užeitu priepuolis ir kaip naudot vaistukus( juos visada nešioja su savim) ji net nesutiko pažiuret sako tai gerai....žodžiu jei ka ir girdejau negero tai tik apie šia grupe kitos aukletojos atrodo tikrai labai fainos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 02 15, 16:25)
mano sūnus ši daržiuką lanko jau antrus metus esu tikrai labai patenkinta tiek aukletoja tiek auklyte tiek darželio direktore kuri atrodo tikrai malonus sažiningas žmogus, bet teko vasarą palankyt grupe "kiškučiai"kaip nuomone truputi pasikeite ten nepatiko viskas, aukletojos atrodo išvis psihiškai nestabilio grupei visa laiką haosas , ant vaiku rekiama, jei vaikas vasara pargriudavo ir keliuka nubrozdindavo auklė sake niu tik nepradek čia žliumbt nemanik kad kas tavę čia puls gailetis blink.gif  eik pasedek ramiai blink.gif  arba girdejau jas sakkant vaje kiek čia tu givačiuku daug tik ir lenda iš visu kampu šlikštines blink.gif  ti po savaites mano vaikas jau atostogavo iki rugsejo namuose, nes nuvedus visada galvojau kad jam ko nenutiktu.ar dar kas nors....ir tai nebuvo vienos mano nuomone visos mamos kuriu vaikai šia grupe lanke per vasarą susidare apie šia grupe tokia pat nuomone, ai prisiminiau pirmą dieną kai atvedem vaikus i grupe auklė net neišejo susipažint su vaikais tai su keliom mamos ejom jos jieškot, ir pasakem kad va čia naujokai tokiais ir tokiais vardai, mano vaikas serga astmą visada naujai auklei turiu paaiškint ką r kaip daryt jei užeitu priepuolis ir kaip naudot vaistukus( juos visada nešioja su savim) ji net nesutiko pažiuret sako tai gerai....žodžiu jei ka ir girdejau negero tai tik apie šia grupe kitos aukletojos atrodo tikrai labai fainos 4u.gif


Skamba siaubiakiskai siek tiek
Atsakyti