Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Naminukas"

del ligu tikrai ne darzelis kaltas, vaikai patenka is steriliu namu i tokia aplinka kaip ir sake pasnekove pries tai.

O siaip viskas tikrai ten gerai, dziaugiuosi aukletojomis. 4u.gif

Aisku visko ten jie ismoksta ko namie tikrai nera nei girdeje nei regeje. Tarkim jau lopselinuku grupeje . 1 grupe ateina man vaikas ir sako rodydamas i savo " pimpuka" kad ten B.B ir dar pasako varda kas sake smile.gif

Net ir cia ner ko stebetis nes tikrai sueina is visokiu seimu, kur turbut kalba teveliai prie vaiku nesusimastydami.

Tik galvoju kas bus toliau ? smile.gif kai eis jau ne i lopseli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ornellitta @ 2008 06 26, 21:29)
Tik galvoju kas bus toliau ? smile.gif kai eis jau ne i lopseli smile.gif

vat nežinau kaip kitur, aš pvz buvau pasiruošus kad vaikas visokių žodėlių prisigaudys bet per du metus nieko panašaus nesu girdėjus nors maniškiui kiti metai bus jau paskutiniai, nei jis keikesi nei kokių kitu "riebių" žodelių naudoja.

Dar kas liečia šita darželi tai ugdymas jam tikrai geras, vaikai visa laiką užimti ir ugdomi puikiai paruošiami mokyklai , jau nekalbu kiek spektaklių pamato ir cirkai net atvažiuoja šventės visokios , namie ir prie dideliausiu noru tėvai nelabai galėtu tai duoti.
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Pasiskaičiau įvairių nuomonių apie auklėtojas iš įvairių grupių rolleyes.gif bet labai norėčiau, kad kas parašytų savo įspūdžių apie kačiukų grupę rolleyes.gif (atrodo taip vadinasi blush2.gif ) Mes lankysim tik liepos mėnesį, nes mūsų daržiukas atostogaus. Labai norėtųsi daugiau žinoti atsiliepimų apie šią grupę, nes paliksiu čia didžiausią savo brangenybę pasaugoti wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2008 06 30, 14:35)
Labutis  4u.gif
Pasiskaičiau įvairių nuomonių apie auklėtojas iš įvairių grupių  rolleyes.gif  bet labai norėčiau, kad kas parašytų savo įspūdžių apie kačiukų grupę  rolleyes.gif  (atrodo taip vadinasi  blush2.gif ) Mes lankysim tik liepos mėnesį, nes mūsų daržiukas atostogaus. Labai norėtųsi daugiau žinoti atsiliepimų apie šią grupę, nes paliksiu čia didžiausią savo brangenybę pasaugoti  wub.gif  4u.gif

nežinau tiksliai bet mano kaimynės mergytė lanke grupė "baubą" kiškučiai per du metus vaikas užsidare taip kad reikėjo psichologu išsikišimo, o pervedus į grupė kačiukai vaikas pražydo ant akių, kaimynė giria ten dirbanti personalą. bet savo nuomonės neturiu neteko tos grupės stebėt , bet manau ten visos neblogos yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 06 30, 16:51)
nežinau tiksliai bet mano kaimynės mergytė lanke grupė "baubą" kiškučiai per du metus vaikas užsidare taip kad reikėjo psichologu išsikišimo, o pervedus į grupė kačiukai vaikas pražydo ant akių, kaimynė giria ten dirbanti personalą. bet savo nuomonės neturiu neteko tos grupės stebėt , bet manau ten visos neblogos yra  rolleyes.gif

unsure.gif Tai kas ten per personalas ir, kaži, kodėl nedaro direktorė jokių išvadų? Manau, kad paskaito čia komentarus mamyčių g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2008 06 30, 16:11)
unsure.gif Tai kas ten per personalas ir, kaži, kodėl nedaro direktorė jokių išvadų? Manau, kad paskaito čia komentarus mamyčių  g.gif

todėl kad trūksta dabar labai pedagogu ir ttt , ir tikrai nemanau kad paskaito čia schmoll.gif
Atsakyti
O kaip grupe Bezdzioniukai?

Mes nuo Rugsejo ten keliausim.
Atsakyti
QUOTE(Serilina @ 2008 07 15, 14:51)
O kaip grupe Bezdzioniukai?

Mes nuo Rugsejo ten keliausim.

kiek man žinoma beždžioniuku grupe visai gera mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Noriu pasidžiaugti, kad mano mergaitei labai patinka šiame darželyje thumbup.gif Labai bijojau palikti naujame daržiukyje su naujais žmonėmis, kol mūsiškis atostogauja, bet visai veltui mirksiukas.gif Eina į darželį su labai gera nuotaika ir labai labai patinka čiuožyklos biggrin.gif Mamai skalbimo daugiau, bet vaikui tikrai smagiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2008 07 22, 15:59)
Labutis  4u.gif
Noriu pasidžiaugti, kad mano mergaitei labai patinka šiame darželyje  thumbup.gif  Labai bijojau palikti naujame daržiukyje su naujais žmonėmis, kol mūsiškis atostogauja, bet visai veltui  mirksiukas.gif  Eina į darželį su labai gera nuotaika ir labai labai patinka čiuožyklos  biggrin.gif  Mamai skalbimo daugiau, bet vaikui tikrai smagiau  thumbup.gif

smagu girdėti tokias naujienas 4u.gif
Atsakyti
Labutis,

mes norim uzsirasyti i si darzeli, uztai ir ikisau cia nosi pasidometi mirksiukas.gif Smagu, kad yra visokiu nuomoniu apie ji, nes kaip jau cia kazkuri minejo, nebuna tobulu darzeliu, visi jie turi savo pliusu ir savo minusu mirksiukas.gif Man patinka darzelio aplinka, ji tikrai sutvarkyta, o sia vasara pastebejau, kad beveik visus langus pakeite, o tai didelis pliusas rolleyes.gif vaikuciam ziema bus silciau, gal sirgs maziau mirksiukas.gif

Sorry Lera tik nesupyk, bet kazkaip man tu cia idomiai vis giri, giri ta darza, bet beveik kiekvienam savo poste pavarai, ant tos "kiskuciu" grupes g.gif Tai ka jei jau mes papulsim ta grupe tai vsio, iskarto lekt is ten, negi nera daugiau mamyciu kuriu vaikuciai lanke ta grupe?
Atsakyti
QUOTE(Kulverstuke @ 2008 09 04, 12:34)
Sorry Lera tik nesupyk, bet kazkaip man tu cia idomiai vis giri, giri ta darza, bet beveik kiekvienam savo poste pavarai, ant tos "kiskuciu" grupes  g.gif Tai ka jei jau mes papulsim ta grupe tai vsio, iskarto lekt is ten, negi nera daugiau mamyciu kuriu vaikuciai lanke ta grupe?

ne o gal jums visai patiks kai neturėsit su kuo palygint mirksiukas.gif
Atsakyti