Įkraunama...
Įkraunama...

Eiguliai: l/d "Naminukas"

tai kad taip ir yra unsure.gif šiandien ta pati išgirdau dar iš dveju mamu baisi grupe tikrai sad.gif
Atsakyti
mes ejom i kiskucius, mum patiko, bet vienai mamai nepatinka ten. dabar einame i bezdzioniukus, labai aukletojos dirba su vaikuciais.
Atsakyti
QUOTE(Buratino motina @ 2008 03 23, 20:00)
mes ejom i kiskucius, mum patiko, bet vienai mamai nepatinka ten. dabar einame i bezdzioniukus, labai aukletojos dirba su vaikuciais.

matyt kiek mamu tiek nuomoniu bet aš žinau ne viena ir ne dvi kuri leido į ta grupė ir po daugiausiai dveju savaičių vistiek pervezdavo į kitą grupė unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
noriu užrašyti savo dukrytę į šitą darželį. Perskaičiau apie ta grupe "kiškučiai" na tikrai baisoka pasidarė g.gif na bet jeigu sakot galima į kitas grupes keliauti tai nieko baisaus, ar ne? Planuojam leisti ja nuo rudens, tikiuosi kad priims smile.gif
Atsakyti
Nezinau is kur cia jus zinot tuos pavadinimus tu grupiu smile.gif bet mano vaikas eina i PIrma lopselio grupe, kur aukletoja Vida dirba ir Ramute ar Rimute auklyte. Na as vedu ji nuo 1,8 men ir esu labai labai patenkinta.
Bent jau sita lospelinuku grupe tokia jauki, taip ten viskas grazu man. Ir kiek daug vietos jiem zaisti ( kituose darzeliuose to nera). Labai vaikas patobulejo, pradejo kalbeti, sokti dainuoti.
Matosi kad uzsiima su jais.
Jei vaikas ateina verkdamas, iskarto ramina, nepalieka verkti pasiima ant ranku. Matosi kad laukia tu vaiku, veda i sale dainuoti, ir tiap nuosirdziai su jais kartu ten rodo viska ir dainuoja ( teko pro plysi stebeti) Graziai visi susede valgo. Na tikrai liuks.

Tik kazkaip abejoju ar veda jos ten tuos vaikus laukan, kai vesesni orai. Nes bijau kad nelabai. Dar rudeni lyg eidavo. Norisi kad ir per vesesni ora isvestu, nors suprantu kad sunku tuos maziukus visus aprengti nurengti, bet juk tevai ne visad turi laiko laukan iseiti po darbu, tai taip gaunasi kad vaikas savaite laiko isvis laukan neiskisa nosies ? smile.gif


Na tai va tikiuosi kad nuo 3 metu, papulsim i gera grupe...bus gaila sita palikti
Atsakyti
QUOTE(amideja @ 2008 03 27, 19:51)
Sveikos mamytes,
noriu užrašyti savo dukrytę į šitą darželį. Perskaičiau apie ta grupe "kiškučiai" na tikrai baisoka pasidarė  g.gif  na bet jeigu sakot galima į kitas grupes keliauti tai nieko baisaus, ar ne?  Planuojam leisti ja nuo rudens, tikiuosi kad priims smile.gif

leisk drasiai darželis puikus tik tą grupė kažko nelabai visiems patinka schmoll.gif

QUOTE(Ornellitta @ 2008 03 29, 00:46)
Nezinau is kur cia jus zinot tuos pavadinimus tu grupiu smile.gif bet mano vaikas eina i PIrma lopselio grupe, kur aukletoja Vida dirba ir Ramute ar Rimute auklyte. Na as

keistoka kad nežinai kokia grupe lanko vaikas g.gif bet šeip pirma grupe ne kiškučiu antra jei neklystu kiškučiu, viena iš tu aukletoju yra musu kaiminka tikrai kai dar nežinojau kad ji dirba su vaikais ji man šiurpokai atrode o kai pamačiau ją darželi man buvo šokas kuris veliau tik pasitvirtino doh.gif
Atsakyti
tos mamos kur maziausiai augina vaikus ir iesko priekabiu is aukletoju, dziaukites kad is vis yra tokie kaip darzeliai, o tai moketumet 1000lt i menesi, pirma sugebet isauklet ir nereikes aukeltojom rekt ant ju. matai is zodzio gyvaciukai tragedija padare, kas cia baisaus, nematau.
Atsakyti
tai kad aš savo vaiko taip nevadinu ir nenorečiau kad kažkas augintu o tai kad daržiukas kainuoja ne 1000lt nereiškia kad gali vadint kaip nori reikt spiegt ir erzintis ant vaikų, jei jau užeina psihoze reiškia kesk darbą , čia mano nuomonė prašau ją gerbt.
Atsakyti
Esu labai geros nuomones apie si darzeli. Labai gera peledziuku grupe... Su vaikais uzsiima, padeda pavalgyti, viska paaiskina, tikrai labai geras darzelis, ir spektakliai atvaziuoja, ir pan.
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 05 16, 11:56)
Esu labai geros nuomones apie si darzeli. Labai gera peledziuku grupe... Su vaikais uzsiima, padeda pavalgyti, viska paaiskina, tikrai labai geras darzelis, ir spektakliai atvaziuoja, ir pan.

ane? bigsmile.gif įdomu kieno čia maytė rašo? biggrin.gif mano vaikas irgi peledžiukur lanko (superinė grupė) 4u.gif
Atsakyti
Matau vien tik geri atsiliepimai.
Mes lankome 01 grupe. Na ka as galiu per daug pasakyti. Kai lankome 4 dienas ir paskui 3 sav namie sergam, nelabai ir gali nuspresti ar cia teigiama ar neigiama g.gif
Ilgiausiai islankem 2sav , bet gale siu savaiciu mano vaikiukai verkdami ejo i darzeli, nes kai tik pasikeicia aukletojos, jauciasi vaiko emociju pasikeitimas. Aukletoja Vida, manau, tokios visos turetu buti aukletojos, svelnios nuosirdzios. Apie kitas, be komentaru...

Kaip Jums siam darzeli su ligom, nes mes gaunam visus virusus kokie tik atsiranda. Dabar niekaip neissikapstom is kosulio. Kazkoks bjaurus virusas, nuo kurio akytes supuliavo, ausyte skaudejo, sloga ir t.t. Antibiotikai neveikia. Zodziu...

Gaila, bet neturiu su kuo palyginti, ar sis darzelis geras ar ne doh.gif Bet jei pamatyciau kita blogesni vaizdeli, sakyciau, kad cia geras darzelis, kol kas manau kitaip... verysad.gif

Atsakyti
Serilina dėl ligu tikrai perdedi , nes darželis čia ne prie ko , čia jau tevėlių kalte veda visokius snargliotus, kosinčius ,vemenčius, vaikus į daržą o paskui stebisi o kodėl vaikai darželi taip dažnai serga ,kaip paaiškėjo pusei tėvu vaiko sloga išvis ne liga ir ką tu jiems įrodysi kad nuo to viskas prasideda doh.gif pirmiausia reikia pradėt nuo savęs nevest savo vaiko ligoto nes tada gaunasi užburtas ratas, aišku yra ir aukletoju kalte kad priima tokius bet jos teisinai va ateina tėvai porina kad neturiu kur vaiko palikt ir ttt , o koks man pvz reikalas kad jie neturi kur sergančio vaiko palikt??? jo ir nereikia palikt jo namie gydit reikia, o tai ne atves viena toki ir išguldys visa grupė, bet tokiems dažniausiai kiti būna dzin svarbiausia man gerai.

kitas dalykas visi vaikai darželį daugiau serga nes susiduria su aibe visokių virusu ir bakterijų kur augdamas namuose nepatiria, mano sūnus pradėjas lankyt darželį daugiausia eidavo 3 dienas vedant 3 diena ir grįždama pasiimt jo užeidavau į vaistinė vaistu nes žinojau kad tikrai pasiimsiu ligota , tai ir buvo, bet mes nepasigaudavom virusiuko kokio , mums viskas pasibaigdavo plaučių uždegimais laringitais, neaiškiom infekcijom doh.gif bet pirmus metus beveik visi vaikučiai daug serga tai vadinamas adaptacijos laikotarpis, nes kitais metai mes beveik nesirgom , tesiog vaiko imumine sistema jau negavo šoko nuo aibes aplink supančių bakterijų ir virusu . organizmas tapo atsparesnis. geriau lai vaikas daržiukė ta praeina ,nei mokykloj nes ten tektu praleist pamokas , o tai jau negerai nes toki dalyką pereit vistiek reikia.

kitas dalykas aš auklėtoju vardais nepažįstu kaip ir grupių sunumeravimu butu lengviau atpažint jei parašytum grupės pavadinimą, man pvz blogiausia grupė yra "kiškučiai" 2 ji man atrodo g.gif va ten man nepatinka niekas nei auklės nei šeimininkės schmoll.gif bet gal čia tik man taip nežinau. Yra ten dar keletas tik nežinau iš kokių grupių tai jos man irgi nlb nors nemačiau kad elgtųsi su vaikais blogai.

o šeip darželis tikrai puikus , puiki organizacija, aplinka ir pan. minusu visada visur atsiras. bet man ju čia mažiausiai rolleyes.gif

Atsakyti