Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubas "Tik Jums!"

QUOTE(eda9 @ 2006 12 28, 17:41)
Būtent šitame klube tai net nežinau, ar yra vienkartiniai apsilankymai.



Kiek esu girdejusi, tai yra vienkartiniai apsilankymai, bet kainos ju neatsimenu, tik zinau, kad tiems, kas perka vienkartinį ir iškarto isigyja menesio ar ilgesni abonementa, tai to vienkartinio kaina isskaiciuoja i abonemento kainą.
Atsakyti
Ka domina, galiu informuoti, kad Sporto klube "Tik jums" nuo sausio mėn pradedami vesti aerobikos, šokių ir jėgos ir ištvermės lavinimo užsiėmimai VAIKAMS!!


Be to atsirado akcija:

Specialus pasiūlymas šeimai:
MAMA + VAIKAS+ TĖTĖ
Vienu metu skirtinguose salėse vyks uzsiėmimai vaikams ir tėveliams!
Galima 3 kartus per savaite valksciuoti su vaiku tik už 249Lt/mėn.

antradieniais 19.00 – užsiėmimai vyrams ir vaikams;
ketvirtadieniais 19.00 - uzsiėmimai mamoms ir vaikams;
šeštadieniais 12.00 - užsiėmimai ir vyrams, ir moterims, ir vaikams.


Atsakyti
Jau atnaujintas Sporto klubo ”Tik Jums!” tinklalapis i www.klubastikjums.lt

Ten skelbiami tvarkarasciai, kainos ir tt ir pan.
Atsakyti
mes gyvename salia jusu, tai noretume suzinoti daugiau, noretume vaikscioti keturiese, po 18val. bet gi nezinome ar yra pitis ir baseinas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimatele @ 2007 01 09, 17:16)
Jau atnaujintas Sporto klubo ”Tik Jums!” tinklalapis  i  www.klubastikjums.lt 

Ten skelbiami tvarkarasciai, kainos ir tt ir pan.


Buvau užlėkus į šį klubą apsižiūrėti, kai jis tik atsidarė blush2.gif Nebuvo nei baseino, nei pirčių, nors sakė, kad ateityje bus..
Man asmeniškai ten nelabai patiko, kažkaip trūksta jaukumo, labai mažai erdvės..gal jau dabar jie pasitvarkę, nežinau..vienas dalykėlis, kas man ten nepatiko, kad pagrindinė aerobikos salė yra prie pat įėjimo, su didele stikline siena, taigi visi užėję spokso į besižargstančias sportininkes, taip pat priešais ta stiklinę sieną įsikūręs administratorių stalelis, taigi ten dirbantys administratoriai laisvu laiku tikrai turi kur akis paganyti biggrin.gif tačiau jeigu užmerkti akis į visus šiuos nedidelius nepatogumus, tai manau galima drąsiai sportuot, vien Irinos užsiėmimai ko verti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(migles @ 2007 01 11, 18:23)
mes gyvename salia jusu, tai noretume suzinoti daugiau, noretume vaikscioti keturiese, po 18val. bet gi nezinome ar yra pitis ir baseinas?  4u.gif




Galite ateiti siand ar kita diena 18 - 19 val, galesite apziureti sporto kluba, susipazinti su ten vedamom treniruotem:

klubo tinklalapis: www.klubastikjums.lt

Atsakyti
QUOTE(Majaa @ 2007 01 17, 07:22)
Buvau užlėkus į šį klubą apsižiūrėti, kai jis tik atsidarė  blush2.gif Nebuvo nei baseino, nei pirčių, nors sakė, kad ateityje bus..
Man asmeniškai ten nelabai patiko, kažkaip trūksta jaukumo, labai mažai erdvės..gal jau dabar jie pasitvarkę, nežinau..vienas dalykėlis, kas man ten nepatiko, kad pagrindinė aerobikos salė yra prie pat įėjimo, su didele stikline siena, taigi visi užėję spokso į besižargstančias sportininkes, taip pat priešais ta stiklinę sieną įsikūręs administratorių stalelis, taigi ten dirbantys administratoriai laisvu laiku tikrai turi kur akis paganyti  biggrin.gif  tačiau jeigu užmerkti akis į visus šiuos nedidelius nepatogumus, tai manau galima drąsiai sportuot, vien Irinos užsiėmimai ko verti  4u.gif



ha, o man kaip tik ta stikline siena prikolna visai bigsmile.gif galim matyt, kokios ir kaip treniruotes vyksta tongue.gif o kai esi viduj, visai apie ja pamirsti - juk ten veidrodziai thumbup.gif ir kazkaip nieks ten nei slepiasi nei kompleksuoja del tos sienos, puikus sumanymas, as sakyciau kaip tik yra stimulas pasitempti ir graziau atrodyti. Del erdves , tai viena sale dar didesne nei kitur, tai ko cia dar noret smile.gif del vieno su tavim 100 proc. sutinku - Butorinos uzsiemimai verti tikrai daug, ir tai ne mano vienos nuomone, bet ir kiti "TikJums'o" treneriai verti demesio !

P.S. o del baseino - tai jis yra ir pirtele yra, , kur visi tusinames per sventes gathering.gif . Na, dazniau ir nereikia, nes esam uzimti zmones , butent tokiems zmonems ir skirtas klubas, daugiau vertinu uzsiemimu kokybe, o ne gulejima jakuzeje su hamburgeriu rankose. vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(lotusea @ 2007 01 18, 01:16)
ha, o man kaip tik ta stikline  siena prikolna visai  bigsmile.gif  galim matyt, kokios ir kaip treniruotes vyksta tongue.gif o kai esi viduj, visai apie ja pamirsti - juk ten veidrodziai  thumbup.gif ir kazkaip nieks ten nei slepiasi nei kompleksuoja del tos sienos, puikus sumanymas, as sakyciau kaip tik yra stimulas  pasitempti ir graziau atrodyti. Del erdves , tai viena sale dar didesne nei kitur, tai ko cia dar noret  smile.gif  del vieno su tavim 100 proc. sutinku - Butorinos uzsiemimai verti tikrai daug, ir tai ne mano vienos nuomone, bet ir kiti "TikJums'o" treneriai verti demesio !

P.S. o del baseino - tai jis yra ir pirtele yra, , kur visi tusinames per sventes  gathering.gif . Na, dazniau ir nereikia, nes esam uzimti zmones , butent tokiems zmonems ir skirtas klubas, daugiau vertinu uzsiemimu kokybe, o ne gulejima jakuzeje su hamburgeriu rankose.    vacation4.gif



Jo, stikline siena - tikrai geras!!! bet man didziausias siurprizas buvo tai, kad ten vyrai i treniruotes eina! ir ne tik stangas kilnot showoff.gif net i sokius ateina! assa.gif vis smagiau smile.gif kazkaip kitur, kiek teko lankyt, nemaciau tiek vyruku:) papasakojau maniskiui, tai kaip ir susidomejo, gal greit kartu kokia latina ar strip dansa soksim sokiai.gif sokiai.gif
Atsakyti
O baseinas didelis? Kokios pirtys?
Galvoju ir as ten vaiksciuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatjana.S @ 2007 01 18, 15:06)
O baseinas didelis? Kokios pirtys?
Galvoju ir as ten vaiksciuoti g.gif



Labas, gal norite rytoj, šeštadienį, 2007.01.20 nuo 15val ateiti nemokamai i sporto kluba "Tik Jums!.." i supazindinanciasias treniruotes: turiu dar 2 laisvus pakvietimus?
Sakykite, kad iš supermamos forumo, įleis jus nemokamai pabandyti keleta treniruociu.

Placiau apie rengini cia: http://www_klubastikjums_lt/Deimis.htm
Atsakyti
QUOTE(lotusea @ 2007 01 19, 17:35)
Labas,  gal norite rytoj, šeštadienį, 2007.01.20  nuo 15val ateiti nemokamai i sporto kluba "Tik Jums!.." i supazindinanciasias treniruotes: turiu dar 2 laisvus pakvietimus?
Sakykite, kad iš supermamos forumo,  įleis jus nemokamai pabandyti keleta treniruociu.

Placiau apie rengini cia:  http://www_klubastikjums_lt/Deimis.htm

kaip gaila, kad tik dabar perskaiciau sia zinute. jei siek tiek veliau, tikrai galeciau, o 15 val. net nebusiu Vilniuje verysad.gif
eisiu pirmadieni ko gero... g.gif
tai kaip ten su baiseinu ir pirtim? mirksiukas.gif
Atsakyti
Maciau "Tik Jums!.." tinklalapyje reklama - NEMOKAMA SAVAITE. cool.gif

Ar kas zino kas cia per akcija?

Ar taip istikruju yra, ar tai turi isipareigoti pirkti kazkoki abonementa. g.gif
Atsakyti