Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

QUOTE(rena @ 2008 06 19, 10:16)
bet kokia ziedu gausa bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif

Tai čia buvo palankiausiu joms metu, kai pernai visą vidurį vasaros Vilniuje lijo ir buvo nekaršta. Tik raudona viduryje buvo nulūžus, tai čia beveik jon nesimato.
O kai pasidarė karšta, jos apnyko. Nemėgsta saulėkaitos.
Šiemet išdygo tik raudonoji, tai vyras parvežė pas tėvus, kad namo šiaurinėj pusėj pakabintų. Dar nemačiau, kaip ten atrodo.
Atsakyti
Man irgi teko traukt nuo saules, nes viena nudege, tai dabar kazkur reik sumastyt jas pastatyt, tai ant balkono stovi pasleptos nuo saules doh.gif niekas grozio nemato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 19, 12:32)
Man irgi teko traukt nuo saules, nes viena nudege, tai dabar kazkur reik sumastyt jas pastatyt,  tai ant balkono stovi pasleptos nuo saules doh.gif niekas grozio nemato biggrin.gif

Maniškės auga pietiniame įstiklintame balkone,tiesiog saulės atokaitoj , kol kas žaliuoja ir tuo sužydėt ruošias(triskart beldžiu į medį). bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2008 06 19, 21:09)
Maniškės auga pietiniame įstiklintame balkone,tiesiog saulės atokaitoj , kol kas žaliuoja ir tuo sužydėt ruošias(triskart beldžiu į medį). bigsmile.gif

na stiklintas balkonas tai ne tiesioginė saulė rolleyes.gif Nelaistyk ant lapų, kai saulė šviečia ir turėtų augti ax.gif
Atsakyti
aš prie saviškių į vazonus lauke petunijų prisodinau smile.gif ir visai gerai atsigavo pradėjo žaliut ir jau žydi,o buvo jau beveik sudžiūvusios verysad.gif Matyt draugija patiko smile.gif
Atsakyti
user posted image

Noriu stai tokios begonijos, gal kas zino kiek ji kainuoja Lietuvoje ? Ir kaip ja reikia laikyti per ziema?
Atsakyti
Sudaiginta kainuoja gal 10-15 lt. Yra Maximoj, senukuose pirkti. Ziema gumbai iskasami ir laikomi vesiai kambaryje iki kito pavasario mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 19, 09:10)

Nesikuklink, labai puikios begonijos. thumbup.gif O ta geltona, tai neturiu žodžių....... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .........begonijų karalienė drinks_cheers.gif bigsmile.gif Pirmo žvilgsnio pagalvojau, kad jurginas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu tikrai............ thumbup.gif
Raudona irdi nuostabi. wub.gif

Nu dėl tavo to "ligoniuko", tai vistiek kažką reikia daryti išmesti visada spėsi, bandyk purkšti sisteminiais insekticidais. Gali būti kad gumbelis pūna........ g.gif Atskirk jį nuo kitų begonijų.
Papildyta:
QUOTE(linuke_ @ 2008 06 21, 17:04)
Sudaiginta kainuoja gal 10-15 lt. Yra Maximoj, senukuose pirkti. Ziema gumbai iskasami ir laikomi vesiai kambaryje iki kito pavasario mirksiukas.gif

Aš laikau sklepe per žiemą, kur +13C. bigsmile.gif O į kambarį atsinešu vasario-kovo mėn. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 21 birželio 2008 - 21:43
smile.gif As stai kokia begonija turiu, gavau dovanu ir ji man jau zydi astuonis menesius, as jos net ir nepersodinau, kaip gavau taip ir nelieciu, tik didesnius lapus nukarpiau

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šita man atrodo yra visažydė begonija. Ji regis žydi ištisai. Yra Sodo spalvose straipsnis šių ar praeitų metų žurnale.
Atsakyti
Ar gali begonija pakeisti spalva? g.gif Niekaip nesuprantu - turejo buti raudona,o prazydo baltai(bet spalva i zalsvuma labiau).Sitie gumbai buvo like nuo anu metu ax.gif .Nes siemet pirkau tik geltonos spalvos begonijas,kurios ir yra geltonos(tik panasu,kad nepilnavidures) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2008 06 27, 13:14)
Ar gali begonija pakeisti spalva?  g.gif Niekaip nesuprantu  - turejo buti raudona,o prazydo baltai(bet spalva i zalsvuma labiau).Sitie gumbai buvo like nuo anu metu  ax.gif .Nes siemet pirkau tik geltonos spalvos begonijas,kurios ir yra geltonos(tik panasu,kad nepilnavidures) 4u.gif

Ir aš šį pavasarį papirkau pilnavidurę, bet ko gero bus nepilnavidurė. doh.gif

O dėl spalvos, g.gif g.gif g.gif logiškai mastant taip neturėtų nutikti. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 28 birželio 2008 - 19:02