Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 28, 20:00)
O dėl spalvos,  g.gif  g.gif  g.gif logiškai mastant taip neturėtų nutikti.  cool.gif


Man ir atrodo,kad taip neturetu buti doh.gif bet spalva paliko kita lotuliukas.gif Mistika lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2008 06 28, 21:13)
Man ir atrodo,kad taip neturetu buti  doh.gif bet spalva paliko kita lotuliukas.gif Mistika  lotuliukas.gif

Tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 21, 22:46)
Nu dėl tavo to "ligoniuko", tai vistiek kažką reikia daryti išmesti visada spėsi, bandyk purkšti sisteminiais insekticidais. Gali būti kad gumbelis pūna........ g.gif  Atskirk jį nuo kitų begonijų.

siaip ji viena ir auga, bet ziuriu augina kitus lapukus, bet ar jie bus sveiki ziuresim g.gif

QUOTE(simson @ 2008 06 22, 18:10)
smile.gif  As stai kokia begonija turiu, gavau dovanu ir ji man jau zydi astuonis menesius, as jos net ir nepersodinau, kaip gavau taip ir nelieciu, tik didesnius lapus nukarpiau

lb grazi wub.gif thumbup.gif


o vat kas liecia del tu pilnaviduriu, tai zinokit ir mano geltonos pilnavdures kai kurie ziedai buna tusciaviduriai, o del ko taip yra, tai ir neaisku g.gif
Atsakyti
mano anyta pirko maksimoj begonija geltona su pilnaviduriais ziedais ,bet ziuriu yra ir nepilnaviduriu.Neisivaizduoju kodel g.gif
Atsakyti
Mano pirkta begonija ant pakelio kaip atrodo.
user posted image

Rodau jau prasiskleidė žiedelis. g.gif
user posted image

Jei begonija pilnavidurė, tai visada pirmas žiedas turi būti pilnaviduris ir toliau vienas ar du žiedai paprasti. Ir vėl išleidžia šakutę kur pirmas žiedelis pilnaviduris....
O čia nesuprantu ką pardavinėja. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 02 liepos 2008 - 12:41
QUOTE(Boružėlė @ 2008 07 02, 13:40)
Mano pirkta begonija ant pakelio kaip atrodo.
Rodau jau prasiskleidė žiedelis. g.gif

Jei begonija pilnavidurė, tai visada pirmas žiedas  turi būti pilnaviduris ir toliau vienas ar du žiedai paprasti. Ir vėl išleidžia šakutę kur pirmas žiedelis pilnaviduris....
O čia nesuprantu ką pardavinėja. g.gif

znok maniske lygiai is tokio pat pakiuko, bet ziedai pilnaviduriai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 07 02, 13:43)
znok maniske lygiai is tokio pat pakiuko, bet ziedai pilnaviduriai ax.gif


Ir mano is tokio pakiuko,bet ziedai nepilnaviduriai verysad.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 07 02, 13:43)
znok maniske lygiai is tokio pat pakiuko, bet ziedai pilnaviduriai ax.gif

Džiaugiuosi, kad nors tau pasisekė. thumbup.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ina' @ 2008 07 02, 14:29)
Ir mano is tokio pakiuko,bet ziedai nepilnaviduriai  verysad.gif  ax.gif

Abi likom nuskriaustos, kaip friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 02 liepos 2008 - 22:17
QUOTE(Boružėlė @ 2008 07 02, 23:16)
Abi likom nuskriaustos, kaip friends.gif


Bet dabar as taip pagalvojau,jeigu man sugebejo begonija spalva pakeisti.Tai gal kitais metai is nepilnavidures ji pataps pilnavidure blush2.gif biggrin.gif Kaip jai ir priklauso wub.gif Butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2008 07 03, 11:18)
Bet dabar as taip pagalvojau,jeigu man sugebejo begonija spalva pakeisti.Tai gal kitais metai is nepilnavidures ji pataps pilnavidure  blush2.gif  biggrin.gif Kaip jai ir priklauso  wub.gif Butu  thumbup.gif

Gerai tu sakai thumbup.gif O aš jau galvojau, tegul šią vasarą pažydi, o daugiau lauk...................... lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
Iš krūvos nusipirktų begonijų vieną sugebėjau normaliai praaugint svyranti Florence. Kitos taip prastai auga doh.gif Kai kurias neiškentus šiandien persodinau. Gal padės.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 07 04, 23:05)
Iš krūvos nusipirktų begonijų vieną sugebėjau normaliai praaugint svyranti Florence.

Graži spalvytė. thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti