Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas

Sveikutės begonijų karalienės biggrin.gif Aš taip pat šiemet nusipirkau smulkiažiedžių begonijų į balkoną, tačiau susidūriau su problemėle, jos ėmė nykti, žiedeliai ruduoti, o patys lapai ir stiebai baltuoja tarsi su miltais apipilti schmoll.gif Jau nežinau, kas tai, tikriausiai kažkokia liga, patarkit, gal kas žino kas tai ir kaip tą ligą išgydyti?
Atsakyti
Gali buti kokia miltlige, tik apie ligas as ieko neismanau g.gif

Kas nors auginant kambarines ilgametes begonijas? Kazkaip kiek matau, tai cia daugiau vienametes augina 4u.gif
Atsakyti
O gal kas turi patirties ir apie miltligę gali parašyt kaip su ja kovot ir nuo ko ji atsiranda... blink.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif mano begoniją tokios žalios kirmėlės puola, ką daryti??? Gėlių auginime esu visiška naujokė blush2.gif
Atsakyti
nezinau kas mano begonijai nutiko.. augo augo ir staiga eme nupuvo kotelis prie saknu... dabar liko tik viena sakele su vienu ziedeliu verysad.gif bet matau kad ir jai kazkas negerai.. kas mano gelytei galejo nutikti?
Atsakyti
QUOTE(Žaneta-mama @ 2008 07 18, 13:36)
Sveikutės begonijų karalienės biggrin.gif Aš taip pat šiemet nusipirkau smulkiažiedžių begonijų į balkoną, tačiau susidūriau su problemėle, jos ėmė nykti, žiedeliai ruduoti, o patys lapai ir stiebai baltuoja tarsi su miltais apipilti schmoll.gif Jau nežinau, kas tai, tikriausiai kažkokia liga, patarkit, gal kas žino kas tai ir kaip tą ligą išgydyti?

miltlige, gerai ispurksk (kad varvetu) Topazu cool.gif

QUOTE(-sofi- @ 2008 07 18, 16:23)
help.gif  help.gif  help.gif mano begoniją tokios žalios kirmėlės puola, ką daryti??? Gėlių auginime esu visiška naujokė blush2.gif

gal pabandyk actaru ispurksti g.gif 2g skiedziasi ant 5l vandens

QUOTE(drieze @ 2008 07 20, 11:18)
nezinau kas mano begonijai nutiko.. augo augo ir staiga eme nupuvo kotelis prie saknu... dabar liko tik viena sakele su vienu ziedeliu verysad.gif  bet matau kad ir jai kazkas negerai.. kas mano gelytei galejo nutikti?

gal puvinys isimete g.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš pasidalinti savo vargeliais-prisisodinau balkoną įvairiausių begonijų(kadangi geriausiai jos pas mane auga)bet kažko tai žiedai krenta neišsiskleidę,tik prisiliesk ir jau ant žemės,gerai dar kad tik viena gėlytė tokius šposus krečia.Prašau pagalbos ir patarimų
Atsakyti
Gal didelis skersvejis? arba temperaturu svyravimai dideli? g.gif Kas cia dar dar galetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikiukas @ 2008 07 24, 23:10)
Norėčiau ir aš pasidalinti savo vargeliais-prisisodinau balkoną įvairiausių begonijų(kadangi geriausiai jos pas mane auga)bet kažko tai žiedai krenta neišsiskleidę,tik prisiliesk ir jau ant žemės,gerai dar kad tik viena gėlytė tokius šposus krečia.Prašau pagalbos ir patarimų

maniske baltoji irgi taip pat daro doh.gif
gal anestute ir tesi, nes ten vejas toks uzpucia g.gif reiks patraukti nuo to laiptuko g.gif
Atsakyti
Dėl saviškės tai aš nesu garantuota ,kad vėjas pučia,nes auga balkone pirmame aukštd tai to vėjo kaip ir nelabai yra,bet pati gėlytė kažkokia keista ,žiedelis tik su 5 ištysusiais lapeliais kurie vis dar nukrenta(kartas nuo karto)
Atsakyti
na va radau priezasti kodel mano ziedai krito doh.gif
o gi mano mazius, vis su laistytuveliu pro begonija prasinesdavo doh.gif o cia ziuriu ziedukas prie kritimo ribos, tai maniau nuskinsiu, kai patempiau unsure.gif tai ir visas krumas nusiskyne doh.gif tai pasirodo, jau viskas link puvimo buvo, mazius perlaiste jas ax.gif
Atsakyti
Bijau net važiuoti į kapines unsure.gif kas ten dedasi po tokių lietų? gal visos nusiskins? unsure.gif ?
Atsakyti