Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Norėčiau gerai apsikirpti ir nusidažyti plaukus, bet GERAI. Vasara artėja mano vestuvės wub.gif tad nenoriu kad kas sugadintų visą reikalą, o tuo labiau noriu patikėt savo galva profesionalams. Tad klausiu patarimo pas tas kurios lankosi Sarma style(ar kaip ten), kokie atsiliepimai apie stilistes ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2006 12 30, 16:20)
Ta kirpykla yra barsausko 80. Ten moteru - vyru kirpykla ir soliariumas 4u.gif


maniau iš pradžių kad apie salona Jurgita kalbi, bet tai klydau, nea. as tam Jurgitos salone kazkadsa esu lankiusis tai dieve dieve schmoll.gif nepaiko... o barsausko 80 net nzn koia kirpykla yra... wub.gif
gynce, paskaityk ankstesne tema, ten panikes rase (kiek atsimenu tai visos liko patenkintos ir nesigailejo mirksiukas.gif )

gal kuri lankotes salone TIGRINĖ LELIJA? cia laisvej rolleyes.gif mane labai domina rezultatai ir kainos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupute: 06 sausio 2007 - 15:43
Laba diena visoms, mirksiukas.gif

Galiu parekomenduoti tikrai negloga, daug pasiekusia kirpeja Kaune:Petrašiūnuose prie "Šilo" Otilija..Siaip turi daug klientu, be darbo nesedi, dalyvauja visokiose veiklose.

Jei ka sudomino, rasykit i az, parasysiu nr
Atsakyti
Nu gi atsiliepkit kas lankoties sarma style salonuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 01 08, 20:02)
Nu gi atsiliepkit kas lankoties sarma style salonuose 4u.gif

Lankiausi, ir ne pas vieną kirpėją, niekada nenusivyliau, jokių kriminalų nepatyriau. Būna net geriau, nei tikiuosi. Manau, drąsiai galima eiti pas bet kurią kirpėją.
Atsakyti
nezinau ar cia jau buvo kalbeta,bet man tai labai gera kirpeja Gabriele,kuri dirba Gordijos grozio salone.labai sauni kirpeja.dziaugiuosi neatsidziaugiu thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif Asmenishkai ash pas ja nesilankiau, bet girdejau daug...
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 01 08, 20:30)
Lankiausi, ir ne pas vieną kirpėją, niekada nenusivyliau, jokių kriminalų nepatyriau. Būna net geriau, nei tikiuosi. Manau, drąsiai galima eiti pas bet kurią kirpėją.


O pas kurią tu lankaisi? Kuriame salone?
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 01 08, 21:49)
O pas kurią tu lankaisi? Kuriame salone?

Pastaruoju metu pas Eglę arba pas Gintarę J.Gruodžio g. Abi kerpa panašiai. Ir niekad nepadaro to, ko aš nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2007 01 08, 21:52)
Pastaruoju metu pas Eglę arba pas Gintarę J.Gruodžio g. Abi kerpa panašiai. Ir niekad nepadaro to, ko aš nenoriu.


O jos stilistės ar meistrės?
Atsakyti
ir kokios kainos mazdaug? blush2.gif ax.gif
as jauciau man ant pavasario reiks y sarma style eiti, nes nieko gero ir kad netoli butu neradusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 01 09, 09:32)
O jos stilistės ar meistrės?

Manau, kad meistrės. Pagal jų kainininką pas stilistę mokėčiau brangiau.
QUOTE(pupute @ 2007 01 09, 09:36)
ir kokios kainos mazdaug?  blush2.gif  ax.gif
as jauciau man ant pavasario reiks y sarma style eiti, nes nieko gero ir kad netoli butu neradusi  4u.gif


Kirpimas 50 lt. Dažymas priklauso nuo plaukų ilgio. Visos kainos yra jų interneto puslapyje. mirksiukas.gif
http://www_sarmastyl....php/pageid/311
Atsakyti