Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas vemia

ax.gif Iskeliu tema i virsu 4u.gif
Atsakyti
labas, kaip gerai kad yra tokia tema. mano suneliui tik10 men ir jis vemia vaziuojant masina. nezinau kas jam nutiko. pries tai jokiu problemu, o dabar cry.gif , jis nesupranta dar kad reikia i maiseli,muistuosi cry.gif nuo ko cia gaoli taip buti g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dalita @ 2005 04 26, 11:48)
labas, kaip gerai kad yra tokia tema. mano suneliui tik10 men ir jis vemia vaziuojant masina. nezinau kas jam nutiko. pries tai jokiu problemu, o dabar cry.gif , jis nesupranta dar kad reikia i  maiseli,muistuosi cry.gif  nuo ko cia gaoli taip buti g.gif  verysad.gif


Tavo sunelio tokia pati problema kaip ir pas maniski verysad.gif Jei tai buvo ne vienkartinis atvejis. As savo vaikui pries ilgesne kelione duodu vaistu, tai tada viskas gerai, bet deja taviskiui dar jokiu vaistu nera schmoll.gif Cia problema del vestibiuliarinio aparato ir yra isaugama mirksiukas.gif Kantrybes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 04 26, 10:53)
Tavo sunelio tokia pati problema kaip ir pas maniski  verysad.gif Jei tai buvo ne vienkartinis atvejis. As savo vaikui pries ilgesne kelione duodu vaistu, tai tada viskas gerai, bet deja taviskiui dar jokiu vaistu nera  schmoll.gif Cia problema del vestibiuliarinio aparato ir yra isaugama  mirksiukas.gif  Kantrybes tau  4u.gif

ar tai buna paveldima nes as ir mano vyras vaikysteje taip pat nuo tuo kentejome g.gif cry.gif
teks maziau vazineti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dalita @ 2005 04 26, 15:03)
ar tai buna paveldima nes as ir mano vyras vaikysteje taip pat nuo tuo kentejome g.gif  cry.gif
teks maziau vazineti sad.gif



Nemanau, kad paveldima, nors gali buti, nes ir mano vyras nuo to kentejo g.gif Kiti siulo kaip tik daugiau vazinet doh.gif
Atsakyti
Turėjau ir aš vaikystėj šitą problemą. Stengdavaus važiuodama užmigt, bent jau nežiūrėt pro langą. Išaugau tik paauglystėj. Mano vaikai tokios problemos neturi.
Atsakyti
Dar duosiu viena patarima, kuris mums padeda. Kai vaziuojat vaiko kedute statykit per viduri ant sedynes, tada vaikiukas ziures daugiau i prieki, o ne i soninius langus 4u.gif
Atsakyti
Tabletikes Aviomarine smile.gif Jas galima vartoti nuo 2 metu, tikrai padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJ_Lt @ 2005 04 28, 11:07)
Tabletikes Aviomarine smile.gif Jas galima vartoti nuo 2 metu, tikrai padeda smile.gif


Mes sitas ir vartojam, bet tik ilgesnem kelionem, nes jei vaziuoji puse valandos, tai kam tada vaikui kisti ta bruda schmoll.gif O Dalitos atvejis sunkesnis, nes tokio amziaus vaikiukui dar negalima jokiu vaistu verysad.gif
Atsakyti
O del pasikartojancio vemimo namie, tai mus gelbsti tab. Motilium. 2 metuku vaikui duodu 1/4 tabletes, uzgerti keliais gurksniais vandens. Po to pusvalandi nieko neduoti. O toliau jau galim ir pagerti, ir pavalgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJ_Lt @ 2005 04 28, 10:10)
O del pasikartojancio vemimo namie, tai mus gelbsti tab. Motilium. 2 metuku vaikui duodu 1/4 tabletes, uzgerti keliais gurksniais vandens. Po to pusvalandi nieko neduoti.  O toliau jau galim ir pagerti, ir pavalgyti smile.gif

Mums irgi labai padejo miltukai Motilium thumbup.gif ,kuriuos pagamino vaistinej pagal vaiko amziu ir svori.
Atsakyti
hm...kokia aktuali tema verysad.gif musu maizukas kaip tik siandien nakti veme,nei is to ,nei is sio 3 val.nakties...tai per nakti 2 kartus ji supikino verysad.gif sakau, reikia tirti vaika, nes jau nebe pirmas kartas g.gif anksciau kai mazas buvo, na iki 1.8 metu smile.gif , tai kai tik susijaudindavo - viskas pro gerkle lisdavo, pvz.sakau jam,Tomai vaziuojam i parduotuve, vargselis is to dziaugsmo ir susijaudinimo ir apsivemdavo g.gif dabar kai paaugo truputi apsiramino, bet naktimis buna uzeina kazkoks vemimas vistiek.Sako gal kirmiliciu kur kokiu pagavo, nes kol jie auga,ju dar nesimato, o vaikas vemia.....
Atsakyti