Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas vemia

Man mažai būdavo problema važiuojant mašina dėl vėmimo, mama visada paimdavo maišelį su savimi. Po to išaugau, kai jau pradėjau eit į mokyklą. Be to, man mažai buvo acetoninis vėmimas.
Dar ir dabar, jei važiuoju mašinos gale, nelabai gerai jaučiuosi ir esu pripratus tik prie savos mašinos, kitų mašinomis važiuojant darosi negera, nors ir ne iki vėmimo.

O mano pačios vaikas nuo pusantrų - dvejų metukų irgi pradėjo dažnai vemti. Po to išėmėm iš apyvartos pieną, tai dabar rečiau pasikartoja tokie vėmimai. Bet būna taip, kad jis pamato mus ką nors valgant, ir pradeda žiaugčiot. Žodžiu, su valgymu pas mus prastai... verysad.gif
Atsakyti
Mano dukrai užeidavo vėmimai, kai su vyru išvažiuodavom ir palikdavom ją parai pas senelius. Galvojom, kad jai viskas užeina nerviniu pagrindu. Bet paskutinį kartą po tokio vėmimo atsidūrėm net reanimacijoj, ten ištyrė, kad dukra serga acetonlige, kurią dar labiau išprovokuoja labai stiprios emocijos. Dabar apribojom kai kurį maistą. Jei vėl vėmimas kartosis, vešiu iškart į ligoninę.
Atsakyti
Apie vėmimą ir jį sukeliančias priežastis radau info čia: http://www.sveikas.l...25&id2=&linkID=

o apie acetoneminį vėmimą - http://www.takas.lt/...gid=346&tipas=l

beje, nors pačiai, kai maža buvau, buvo acetonligė, niekad nemaniau, kad vemti ja sergant gali vaikai pradėti dėl streso. Maniškiui taip ir būna, todėl net nežinau, kaip čia reikės jį pripratinti prie darželio, nes vakar jį vemiantį iš darželio ir pasiėmėm, nors nuvedėm tai sveiką... blink.gif Tik ką tėtis išvažiavo kartu su mažuoju ligoninėn, nes praradom daug skysčių..
Atsakyti
Susiduriau su tokia problema. Neseniai vaika pradejau leisti į darželį. Pra dienu viskas buvo gerai, o trecią dieną paėmusi vaiką vos jį atpažinau. Pasikeiti 180 laipsnių kampu. Buvo visada linksmas, guvus, pats žaisdavo, o dabar nuo rankų nenulipa, verkia, bijo vandens(anksčiau niekada nebijodavo).Siaubas, o kita diena dar vemti pradėjo.Toks silpnutis pasidarė, mieguistas. Neatpažistu savo vaiko. Gal nereikėjo jį taip anksti leisti į darželį (jam 1,5 mėn).Bet tos pirmos dvi dienos buvo puikios. Ar cia as kazka ne taip padariau, ar cia darželyje kažkas ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Irvingiukomamytė @ 2005 10 07, 11:29)
Susiduriau su tokia problema. Neseniai vaika pradejau leisti į darželį. Pra dienu viskas buvo gerai, o trecią dieną paėmusi vaiką vos jį atpažinau. Pasikeiti 180 laipsnių kampu. Buvo visada linksmas, guvus, pats žaisdavo, o dabar nuo rankų nenulipa, verkia, bijo vandens(anksčiau niekada nebijodavo).Siaubas, o kita diena dar vemti pradėjo.Toks silpnutis pasidarė, mieguistas. Neatpažistu savo vaiko. Gal nereikėjo jį taip anksti leisti į darželį (jam 1,5 mėn).Bet tos pirmos dvi dienos buvo puikios. Ar cia as kazka ne taip padariau, ar cia darželyje kažkas ne taip?



Na, labai dar mažas vaikiukas. Gal pirmas dienas jis nelabai suvokė, kad pasilieka be mamos.. Bet jei pradėjo bijoti vandens, tai gal koks įvykis darželyje buvo g.gif , gal auklėtoja per griežta buvo. Aš Jūsų vietoj daryčiau pertrauką ir nevesčiau į darželį, kol jis vėl taps normalios nuotaikos. Tada vėl pabandyčiau. Jeigu ir vėl tas pats - matyt, per anksti.

Beje, psichologijos vadovėly skaičiau, kad vaikų nerimas dėl išsiskyrimo su tėvais didžiausias, kai vaikui maždaug apie 13 mėnesių.
Atsakyti
Labai ačiū ababa, tikriausiai taip ir darysiu. Jau siandien mažiukas visai neblogai atrodo. smile.gif Ir man net linksmiau.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvingiukomamytė @ 2005 10 08, 13:16)
Labai ačiū ababa, tikriausiai taip ir darysiu. Jau siandien mažiukas visai neblogai atrodo. smile.gif Ir man net linksmiau.smile.gif

unsure.gif Mano irgi vaikutis daznai vemia. Daktarai sako, kad nieko tokio bet nezinau. O masinoj visada. Musu vaistai Biodramina vadinasi yra ir zvakuciu, tai tikrai padeda. Tik nezinau ar yra Lietuvoje.
Atsakyti
turiu problemele, mano dukrytei 8 men. ir negalim vaziuoti masina, nes pykina verysad.gif
vazinejam neperdazniausiai, tai sakau tas pykinimas gal del to g.gif , paprasciausiai vaikui tai svetima
iki puses metuku buvo viskas gerai, staigiai uzmigdavo vaziuojant, uzlinguodavo masina, bet dabar........
neseniai vaziavom troleibusu, tai oi kaip nesmagu buvo, apsiveme mano mazute doh.gif , gerai kad zmones supratingi sedejo salia, padejo man apsitvarkyti doh.gif
atrodo vaiko nepersilati aprengiu......net nzn ka daryti g.gif
gal galetumet ka patarti, ar jum taip nebuna? sakau gal isaugs g.gif
Atsakyti
O ja pykina tik kai vaziouja visuomeniniu transportu, ar ir kai su lengvaja?

Man paciai (kai maza buvau)budavo negera ir vemdavau, toliau nei matydavau doh.gif , bet tik visuomeninem transporte g.gif Isaugau ir kazkaip dingo pykinimas. Mama sake stengdavosi nevazineti autobusais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 07 gegužės 2006 - 11:10
tai tame ir beda, kad ir masinoje, ir viesajame transporte. labiausiai nepatinka pristabdymai ir is vietos pajudejimai. O mieste sviesaforai ir visa kita verysad.gif
Atsakyti
mano draugės mergaitei ta pati problema, jai gydytoja sakė, kad kai buvo kūdikis ja mažai supo, dėlto ir važiuodama veme, jai patarė, kai tik pasitaikys proga kuo daugiau supti ant supyniu, kad priprastų prie supimo ir tt. nezinau kiek cia tiesos kiek ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(gytulka @ 2006 05 07, 14:51)
tai tame ir beda, kad ir masinoje, ir viesajame transporte. labiausiai nepatinka pristabdymai ir is vietos pajudejimai. O mieste sviesaforai ir visa kita  verysad.gif

Tai jau tikrai nepavydetina schmoll.gif Gal pabandyk doctor.gif pasiteirauti g.gif gal ka patars unsure.gif
Atsakyti