Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: spec. l/d '' Pušaitė''

QUOTE(Ramsius @ 2008 05 13, 12:00)
Kiek žinau 7 grupėj šį rudenį bus mažiukai...Ten auklėtoja labai faina, mano sūnus į tą grupę ėjo thumbup.gif



taip taip . maniskis 7-oje grupėje, pas auklėtoja Kaminskienę berods ... ką apie ją žinot ? ax.gif
vakar buvo pirma diena, bet vedžiau tik pusei dienos, šiandien palikau pilnai dienai - truputelis pačiai jaudulys kabina širdį , bet turbūt ir mamoms prie to priprasti reikia , ar ne ? blush2.gif gal dar kas yra mūsų grupėje ?
Atsakyti
Labas, labai idomu atiliepimai apie 7 grupe. mes 10-oje. bet pagal amziu reiketu jaunesniu bendraamziu. Ziuresiu kaip seksis, nes pasikeite nuo siu metu musu grupes aukleoja. jei bus sunkiai priprasti vaikui, galvosim apie mazesniu -bendraamziu grupe.
Atsakyti
jau daugiau nei savaite einam i darzeli ( 7 grupe ) , esam tiek as , tiek sunus patenkinti. Aukletoja Elvyra - puikus zmogus, siandien grizo antroji pastovioji aukletoja VIrginija , irgi atrodo jog fainuole... kol kas viskas super thumbup.gif

mano sunus yra antras toks alergiskas vaikas darzely- prieziura -fantastiska. Bendravimas tuo reikalu su Tevais irgi be priekaistu... is tikro nieko blogo negaliu pasakyti , tik geri atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
Dziaugiuos kad atsiliepei 4u.gif , o kiek grupeje vaikų, mergaičių ir berniukų? maniskio grupeje vien bernuzai, ir tik 2 mergaiciukes o jis taip megsta mergaiciu draugija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoliute @ 2008 08 20, 12:02)
taip taip . maniskis 7-oje grupėje, pas auklėtoja Kaminskienę berods ... ką apie ją žinot ?  ax.gif
vakar buvo pirma diena, bet vedžiau tik pusei dienos, šiandien palikau pilnai dienai - truputelis pačiai jaudulys kabina širdį , bet turbūt ir mamoms prie to priprasti reikia , ar ne ?  blush2.gif  gal dar kas yra mūsų grupėje ?

QUOTE(rapoliute @ 2008 08 28, 12:19)
jau daugiau nei savaite einam i darzeli ( 7 grupe ) , esam tiek as , tiek sunus patenkinti. Aukletoja Elvyra - puikus zmogus, siandien grizo antroji pastovioji aukletoja VIrginija , irgi atrodo jog fainuole... kol kas viskas super  thumbup.gif

mano sunus yra antras toks alergiskas vaikas darzely- prieziura -fantastiska. Bendravimas tuo reikalu su Tevais irgi be priekaistu... is tikro nieko blogo negaliu pasakyti , tik geri atsiliepimai  4u.gif

Laba,
Tiek Virginija tiek Elvyra labai šaunuios abi thumbup.gif Tik Virginija truputį gal laisviau vaikus laiko o Elvyra griežtesnė...Ir auklytė faina thumbup.gif

Gerai papuolėt thumbup.gif Nors šiaip ten man rodos visose grupėse yra geros auklėtojos...Dukra buvo 8, o mažius kaip suprantu irgi į 8 paklius, mes nuo kito rudens eisim
Atsakyti
Na grizo mano bernuzelis is darzelio siandien patenkintas. Tik sake po miego kazko keistai ziurejo, matyt, nesuprato kur pabudo biggrin.gif . Ech tos atostogos visus is ritmo ir veziu ismusa. o naujoji aukletoja sake jam patiko. Kiek cia tiesos is vaiko suzinosi. Na svarbu viskas gerai. Gal neprireiks ir keisti grupes.
Tik va nezinau gal kuri susiduret su tokiu dalyku. Kadangi visi vaikai iseis i paruosiama klase apie 6 metu, maniskiui bus tik 5,4 m. tai dilema, ar ji palikt "antrus" metus toj pacioj grupej? vaikui irgi nekas, visi draugai iseis, liks vienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tori @ 2008 08 28, 06:20)
Dziaugiuos kad atsiliepei 4u.gif , o kiek grupeje vaikų, mergaičių ir berniukų? maniskio grupeje vien bernuzai, ir tik 2 mergaiciukes o jis taip megsta mergaiciu draugija blush2.gif



sunku pasakyti , nes tik dabar normalizuosim ( nuo kitos savaites ) vaiku skaicius , nes iki tol buvo "vasarines" grupes; sake apie 15 vaiku bus grupeje.....

iki siolei irgi buvo daugiau berniuku , gal tik dvi mergaites smile.gif


QUOTE(Ramsius @ 2008 08 28, 07:01)
Laba,
Tiek Virginija tiek Elvyra labai šaunuios abi thumbup.gif Tik Virginija truputį gal laisviau vaikus laiko o Elvyra griežtesnė...Ir auklytė faina thumbup.gif

Gerai papuolėt thumbup.gif Nors šiaip ten man rodos visose grupėse yra geros auklėtojos...Dukra buvo 8, o mažius kaip suprantu irgi į 8 paklius, mes nuo kito rudens eisim


tikria esu labai patenkinta ... thumbup.gif

QUOTE(tori @ 2008 08 28, 12:17)
Na grizo mano bernuzelis is darzelio siandien patenkintas. Tik sake po miego kazko keistai ziurejo, matyt, nesuprato kur pabudo biggrin.gif . Ech tos atostogos visus is ritmo ir veziu ismusa. o naujoji aukletoja sake jam patiko. Kiek cia tiesos is vaiko suzinosi. Na svarbu viskas gerai. Gal neprireiks ir keisti grupes.
Tik va nezinau gal kuri susiduret su tokiu dalyku. Kadangi visi vaikai iseis i paruosiama klase apie 6 metu, maniskiui bus tik 5,4 m. tai dilema, ar ji palikt "antrus" metus toj pacioj grupej? vaikui irgi nekas, visi draugai iseis, liks vienas doh.gif


ziuriu ,kad Jusu berniukas pusantro menesio jaunesnis uz manaji . o kodel jo neleido i 7 grupe ? kazko nesuprantu ... g.gif
o pasilikti vienam bus liudna manau ... bent jau man butu ax.gif
Atsakyti
Mes pradejoms si darzeli lankyti praejusiais metais. Tai buvo galimybe pasirinkt i lopseline ar darzeline grupe eiti. Tai kazkodel pamasciau kad vaikui gal geriau su vyresniais, daugiau ismoks. Jis ir pagal ugi uz kai kuriuos vyresnius didesnis. Bet is tikruju dabar galvoju kad klaida padariau.Dabar apjunge 10 grupe su kazkuria dar ir kartu eina didesni vaikai 5-metų. Tai man visai nebepatinka, o vaikui taip pat. Manau nueisiu dar su direktore pasneket, hgal apsispresim keisti kazka. Vaikas dabar kas ryta su asarom keliasi. Aukletojas jis labai myli, o vaiku ne. Ben taip pastaruoju metu pasakoja. schmoll.gif

Rapoliute minejai, kad jusu aukletojos saunios, ar dar tos pacios nuomones? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tori @ 2008 09 10, 07:26)
Mes pradejoms si darzeli lankyti praejusiais metais. Tai buvo galimybe pasirinkt i lopseline ar darzeline grupe eiti. Tai kazkodel pamasciau kad vaikui gal geriau su vyresniais, daugiau ismoks. Jis ir pagal ugi uz kai kuriuos vyresnius didesnis. Bet is tikruju dabar galvoju kad klaida padariau.Dabar apjunge 10 grupe su kazkuria dar ir kartu eina didesni vaikai 5-metų. Tai man visai nebepatinka, o vaikui taip pat. Manau nueisiu dar su direktore pasneket, hgal apsispresim keisti kazka. Vaikas dabar kas ryta su asarom keliasi. Aukletojas jis labai myli, o vaiku ne. Ben taip pastaruoju metu pasakoja. schmoll.gif

Rapoliute minejai, kad jusu aukletojos saunios, ar dar tos pacios nuomones? ax.gif

Buvo pas mano dukrą panašus variantas. Į lopšio grupę ėjo berniukas metais beveik jaunesnis. tai kai visi iš lopšio ėjo į daržą jį mama nusprendė palikti dar lopšy (beje, manoji irgi 2 metus lopšy buvo, nes pradėjo eiti 1,9 mėntik). Tai va po mėnesiuko tą berniuką iš lopšio visgi pervedė į darželio grupę, nes ten susirinko leliukai o jis per didelis jiems buvo..Esmė tame, kad galima viską išspręsti, reikia tik pakalbėt su auklėtojom, direktore.
Sėkmės 4u.gif
O aš bandysiu eiti"prazonduot", gal atsilaisvino vietelė kokia lopšy, būna juk kad atsisako, nusprendžia neiti dar, arba išsikrausto ar pan...
Atsakyti
QUOTE(tori @ 2008 09 09, 23:26)

Rapoliute minejai, kad jusu aukletojos saunios, ar dar tos pacios nuomones? ax.gif



tos pacios smile.gif ir tikrai gal dar geresnes... vaikas patenkintas eina i darza, o ko mamai daugiau bereikia ?
prasom i musu grupe smile.gif ax.gif
Atsakyti
Na va, ir mes keliausim, tik į lopšį 4u.gif Ketvirtadienį nuėjau pas vedėja "prazonduoti" padėties, ar yra vietų laisvų, sako tvarkykitės popierius ir ateikit thumbup.gif tai manau kad nuo spalio jau startuosim thumbup.gif
Atsakyti
labutis, aciu Rapoliute uz kvietima. As vis dar dvejonese. Buvo tevu susirinkimas. Tai aukletojos taip maloniai kalbejo, vis pasakojo kaip jie daug nuveiks, ismoks , padarys. is tevu jautesi toks neramumas, nes didziuju vaiku tevai nepatenkinti, kad yra aplink maziuku, o mazuju, kad per daug dideliu. doh.gif Vien zo visi kazko nepatenkinti, bet pagalvojau, kad visi vietos po saule randa, gal neverta tiek astrinti problema. Tikiuos kad pripras, o jei menesio kito neuzteks, teks kazka keisti. Beje man minejo , kad 7 grupeje , mano vaikas pagal metus butu vyriausias. Tai kazko nesupratau g.gif
Papildyta:
Ramsiau, jums irgi sekmes 4u.gif Trecia vaikiuka leidziant, tai gal kiek ramiau ir baimiu maziau. mirksiukas.gif Svarbiausia nesusirgti.
Atsakyti