Įkraunama...
Įkraunama...

Ar derinate vaiku vardus

Na štai mes jau irgi turim sesę ir varduką. Pirmoji dukrytė Austėja, o antrąją pavadinom Gabija.
Atsakyti
mirksiukas.gif Musu sūneliu vardai Laurynas ir Liutauras. Mes rinkome is tos pacios raides rolleyes.gif
Atsakyti
Labai gražu kai vardai derinami. smile.gif Pažįstu sesutes,bet ne dvynukes,kurių vardai Milita ir Evita:) Derinasi skambesiu:)
Atsakyti
Aš turbūt esu viena iš nedaugelio, kuriai panašūs vaikų vardai nekelia didelio susižavėjimo. Mano sūnų vardai absoliučiai nedera. Nemačiau prasmės juos derinti. Vaikai skirtingi, skirtingi jų charakteriai, įpročiai, išvaizda, tad ir vardai visai skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2011 04 28, 00:27)
Aš turbūt esu viena iš nedaugelio, kuriai panašūs vaikų vardai nekelia didelio susižavėjimo. Mano sūnų vardai absoliučiai nedera. Nemačiau prasmės juos derinti. Vaikai skirtingi, skirtingi jų charakteriai, įpročiai, išvaizda, tad ir vardai visai skirtingi.


pritariu 100 proc thumbup.gif
pasiderint galim sijona prie palaidines: tongue.gif
juk kiekvienas zmogus:-individualus:-su savo isvaizda, charakteriu:-

Vienintelis dalykas , i kuri, manau reikia, atsizvelgt< pavarde:- reikia, kad graziai skambetu vardo ir pavardes junginys:-
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lacham: 03 birželio 2011 - 18:34
QUOTE(Nireglina @ 2011 04 27, 22:27)
Aš turbūt esu viena iš nedaugelio, kuriai panašūs vaikų vardai nekelia didelio susižavėjimo. Mano sūnų vardai absoliučiai nedera. Nemačiau prasmės juos derinti. Vaikai skirtingi, skirtingi jų charakteriai, įpročiai, išvaizda, tad ir vardai visai skirtingi.


matai, dar kaip į tą derinimą žvelgssi. maniškių iš pirmo žvilgsnio vardai skirtingi - vieno superdažnas, kito superretas, trečio planuojame tokį nelabai dažną, bet lyg ir populiarėjantį. pirmos raidės skirtingos. galbūt į akis krinta trumpumas. bet aš esu juos suderinusi - jie visi hebrajiškos kilmės, su literatūros tradicija, labai seni lietuviški trumpiniai (na, pirmojo ne trumpinys, bet vis tiek labai seniai atėjęs į mūsų vardyną).
Atsakyti
Nederinom schmoll.gif sūnui rinkom vardą pagal reikšmę,norėjosi susieti vardą su Dievu ar panašiai ir norėjosi trumpo vardo,na su reikšme taip ir nuklydome į lankas,bet užtad radom gražų vardą Aldas,na o dukrai norėjom trumpo vardo (tik tuo vaikų vardai ir panašūs, sudaryti iš dviejų skiemenų) norėjom Guoda,kliuvo kažkuom mums šis vardas ir pavadinome Kela rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(... @ 2010 08 02, 15:27)
Manau, kad paderinti kazkiek reikia, na, kad nebutu Jonas ir Aironas.

O kuo blogai? biggrin.gif jei jau Jonas, tai antras irgi turi būti Petras arba Anzelmas? lotuliukas.gif Gal, pvz., Jonas pavadintas kokio brangaus žmogaus garbei, o antrasis jau koks šiuolaikiškesnis vardas, išvis nematau bėdos tame derinti, nederinti, kaip nori, taip darai ax.gif

O pasisakymai "reikia ir net būtina", tai ką aš žinau lotuliukas.gif Būtina nebent į tualetą nueiti, kai reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idole: 08 birželio 2011 - 16:05
QUOTE(Nireglina @ 2011 04 27, 21:27)
Aš turbūt esu viena iš nedaugelio, kuriai panašūs vaikų vardai nekelia didelio susižavėjimo. Mano sūnų vardai absoliučiai nedera. Nemačiau prasmės juos derinti. Vaikai skirtingi, skirtingi jų charakteriai, įpročiai, išvaizda, tad ir vardai visai skirtingi.

drinks_cheers.gif man irgi nelb skamba kaip skambesys vienodas,gaunais kaip zaidimas koks. Nzn,man ne pries sirdies mazdaug toks derinimas Nojus - Rojus. Ta prasme pats kirtis ten pat,tai man nelb. Mes nederom,abiem norejom trumpu vardu,kad tiktu prie pavardes ir tiek.
Atsakyti
Man gražu ,kai vardai prasideda iš tos pačios raidės. smile.gif Kartais gražu ir kai panašiai skamba. smile.gif
Atsakyti
Mes specialiai nederinom - bet netycia gavosi gana suderinta - as Julija, dukra Ieva (skamba gi kaip Je..va), sunus Joris. Vyras is A raides, prie musu gavosi nepriderintas. biggrin.gif
Atsakyti
Pirmasis sūnus pavadintas mano senelio vardu. Antrajam ieškojau vardo, kuris savo kilme ir skambesiu (o ir skiemenų skaičiumi - abu vardai ilgesni, triskiemeniai) derėtų su pirmuoju, manau pavyko thumbup.gif Justinas ir Martynas mirksiukas.gif
Atsakyti