Įkraunama...
Įkraunama...

Ar derinate vaiku vardus

QUOTE(Levander @ 2007 01 02, 16:56)
ai, taigi pažįstu broliuką ir sesutę, kurių vardai Šarūnas ir Šarūnė  doh.gif  bet ten laabai asociali šeima unsure.gif


lotuliukas.gif tai tokios dabar daznai pavadina kokiais serialiniais vardais. sitiems vaikuciams, manau, dar pasiseke biggrin.gif
Atsakyti
Toks suderinimas kaip Šarūnas ir Šarūnė arba Saulė ir Saulius man tai labai nepatinka. O šiaip tai gražu kai vardai dera Gabija ir Gytis, Ieva ir Eglė, ir pan...
Pas mano draugę, vaikų vardai prasideda iš tos pačios raidės ir gana gražiai skamba, bet specialiai tai nederino. Netyčia taip gavosi.

Man atrodo, kad tyčia derinti ir ieškoti prasmės tikrai nereikia. Visų vaikučių vardai turi būti mieli ir gražūs, bet nebūtinai suderinti.
Atsakyti
Gražu kai dera vardai, bet jei jie pvz.Ieva ir Adomas arba Kajus ir Gerda, tai man nekas. Šiaip tai aš galvoju geriau, kad vardas derėtų daugiau su pavarde, nes juos visur vartoji. Jei pavardė ilga tai vardas trumpas ir atvirkščiai, g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2007 01 02, 15:56)
o kuo jie čia dera? mastau.gif  blush2.gif 



visi tinka prie jų pavardės ax.gif (nenoriu pavardės rašyti viešai mirksiukas.gif )

Ir ne taip, kad vienas Mykolas, kitas- Džastinas, kaip kažkuri mama rašė blink.gif (ar panašus derinukas unsure.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gritte: 02 sausio 2007 - 23:10
schmoll.gif nederinau savo vaikams vardus, ax.gif mergaites vardas Stella , berniuko vardas Daniel ( Danielius ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2007 01 02, 23:10)
visi tinka prie jų pavardės  ax.gif (nenoriu pavardės rašyti viešai  mirksiukas.gif )

Ir ne taip, kad vienas Mykolas, kitas- Džastinas, kaip kažkuri mama rašė  blink.gif (ar panašus derinukas  unsure.gif )


dar ir taip būna? blink.gif košmaras doh.gif
Atsakyti
Man ir broliui dvyniui vardus išrinko prosenelis: Saulė ir Rytis (nes gimėm ryte, saulei tekant). Šiaip jis siūlė variantą Rytas, bet tėvai Rytį pasirinko. Taigi paderinti vardai, bet tas derinys nėra toks rėžiantis (kaip kažkas sakė - Šarūnas ir Šarūnė arba Adomas ir Ieva).
Beje, kažkaip netyčia išėjo, kad vyrą Saulių gavau biggrin.gif Irgi "deram".
Atsakyti
Girdejau viena mama sauke savo pametinukus - Justas ir Guste.
Nemazai man zinomu seimu dave vaikams vardus is tos pacios raides- Migle ir Martynas, Rokas ir Rusne, Aiste ir Adas, Gustas ir Goda...
Atsakyti
Nežinau, ar čia būtų super suderinta, bet pažįstu porą "variantų": Ugnius ir Miglė, Pijus ir Goda.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 01 03, 11:10)
dar ir taip būna?  blink.gif  košmaras  doh.gif


kažkada per radiją girdėjau panašų variantą. į kažkokią laidą paskambino žmogelis, vardu Natanielis. nu tai vedantieji ir užplepino -- kas čia dabar per vardas blink.gif klausė dar, o kaip broliai/sesės pavadinti? sakė, ai, paprastai -- Vytukas, Onytė. va jum ir derinys...

o šiaip man nepatinka kai duodami itin panašūs vardai, kur net pagal skambesį gali supainiot. pvz. Edgaras ir Edvardas (o jie dar gi dvyniai buvo).
Atsakyti
Pazistu dvynukes Jolita ir Jovita unsure.gif g.gif
O siaip tai mano giminej idomiai gavosi smile.gif Mano, mano sesers ir mano dvieju tetu vardai prasideda is tos pacios raides. O kadangi jos mano tevo seserys, tai ir pavardes tokios pacios (tiesa, tik viena teta ir mudvi su seseria su mergautinem pavardem), ir inicialai vienodi, ir darbiniai el.pastai beveik tokie pat, tik gerai, kad skirtingose vietose ir net skirtingose srityse dirbam biggrin.gif O is tiesu, tai niekas nederino, kad vardai is tos pat raides prasidetu. Net musu su seseria vardai nederinti ir is skirtingu operu. Mano ilgas ir retas, o sesers trumpas ir labai daznas. Bet jie abu turi savo istorijas. Nors ir atsitiktinai sutapo pirmosios raides biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytoj: 04 sausio 2007 - 00:21
QUOTE(saulala @ 2007 01 03, 12:30)
Man ir broliui dvyniui vardus išrinko prosenelis: Saulė ir Rytis (nes gimėm ryte, saulei tekant).


perskaiciau ir pagalvojau, kad labai grazus derinukas. na, prasmingas derinukas biggrin.gif
Atsakyti