Įkraunama...
Įkraunama...

Ar derinate vaiku vardus

Pažįstu dvi sesutes dvynukes Aušrinę ir Vakarę smile.gif... Dvi žvaigždės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2007 01 24, 21:42)
Pažįstu dvi sesutes dvynukes Aušrinę ir Vakarę smile.gif... Dvi žvaigždės smile.gif


tikrai dvi, ne ta pati? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 01 24, 21:46)
tikrai dvi, ne ta pati? mastau.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na taip, viena... tongue.gif
Atsakyti
Mes derinom. Nenorėjau, kad būtų kaip skirtingų operų arijos. schmoll.gif Derinom pagal skambesį: Marija ir Julija.
Atsakyti
man irgi patinka derantys tarpusavyje vardai. va jei butu mergyte, tai mes butume pavadine ja Nėja, bet kadangi bus ir antras berniukas, tai esam pasimetime. kad deretu prie Nojaus, galvojam apie Kajaus varda, o siaip dar sarase Tauro vardas, bet jis nedera. ka patartumet? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nojus @ 2007 01 25, 14:49)
man irgi patinka derantys tarpusavyje vardai. va jei butu mergyte, tai mes butume pavadine ja Nėja, bet kadangi  bus ir antras berniukas, tai esam pasimetime. kad deretu prie Nojaus, galvojam apie Kajaus varda, o siaip dar sarase Tauro vardas, bet jis nedera. ka patartumet? rolleyes.gif


na, Nojus prie Kajaus tinka pagal skambesį. dar tiktų ir koks kitas biblinis arba N raide prasidedantis g.gif
Atsakyti
Mudvi su sese esam Inga ir Agnė tai iš kitos pusės išeina Agni ir Ėnga, bet jie nederino taip netyčia išėjo ax.gif

Visai gražu kai derina smile.gif
Atsakyti
Na, ir as dabar galvoju ka daryti.. pirmas sunus Paulius.. man tas vardas nuo vaikystes buvo grazus, beje mano mylima prosenele buvo Paulina.. bet antram vaikui vardo neduosim Povilas juk.. man kazkaip siek tiek juokingai atrodo. Galvojam apie Vincenta arba Kaju.. mergaitei Upe ir visai nesiderintu prie Pauliaus. Bet kita vertus, vaikai juk skirtingos asmenybes, gal nereikia ju taip suvienodinti? Nezinau.. neapsisprendziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2007 01 25, 15:33)
Na, ir as dabar galvoju ka daryti.. pirmas sunus Paulius.. man tas vardas nuo vaikystes buvo grazus, beje mano mylima prosenele buvo Paulina.. bet antram vaikui vardo neduosim Povilas juk.. man kazkaip siek tiek juokingai atrodo. Galvojam apie Vincenta arba Kaju.. mergaitei Upe ir visai nesiderintu prie Pauliaus. Bet kita vertus, vaikai juk skirtingos asmenybes, gal nereikia ju taip suvienodinti? Nezinau.. neapsisprendziu smile.gif


man gražu, kai derinama sveikai, na, ne Linas ir Lina ar Paulius ir Povilas hihihi.gif
manau, prie Pauliaus gražiai dera Vilius.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 01 25, 12:40)
man gražu, kai derinama sveikai, na, ne Linas ir Lina ar Paulius ir Povilas hihihi.gif
manau, prie Pauliaus gražiai dera Vilius.



Vilius ir Liudas.. man nera blogesniu vardu uz juos, tikriausiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2007 01 25, 15:49)
Vilius ir Liudas.. man nera blogesniu vardu uz juos, tikriausiai  doh.gif



blink.gif o man Vilius kaip tik labai gražus vardas. na, Liudas kaip Liudas. man mintys apie Vasarį, ne bliūdą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 01 25, 12:52)
blink.gif o man Vilius kaip tik labai gražus vardas. na, Liudas kaip Liudas. man mintys apie Vasarį, ne bliūdą  schmoll.gif



tei va teip ir buna.. juk tai skonio reikalas.. tongue.gif O liudas tai man bliudas nuo vaikystes schmoll.gif
Atsakyti