Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

Esu pries koki pusmeti skaiciusi siame forume apie viena toki vedantyji, jo vardas Robertas Petrauskas is Vilniaus, tada juo labai susidomejau, bet iki vestuviu dar labai daug laiko buvo like tai ir nesusisiekiau su juo. O dabar kiek skaitineju niekas jo ir nebemini, nei geruoju, nei bloguoju, ar jis nera populiarus? O gal vis del to kasnors zinote ka nors apie ji??? Labai buciau dekinga uz atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 11 24, 16:17-->
QUOTE(Amber smile.gif @ 2007 11 24, 16:17)
Esu pries koki pusmeti skaiciusi siame forume apie viena toki vedantyji, jo  vardas Robertas Petrauskas is Vilniaus, tada juo labai susidomejau, bet iki vestuviu dar labai daug laiko buvo like tai ir nesusisiekiau su juo. O dabar kiek skaitineju niekas jo ir nebemini, nei geruoju, nei bloguoju, ar jis nera populiarus? O gal vis del to kasnors zinote ka nors apie ji??? Labai buciau dekinga uz atsiliepimus 4u.gif


Robertas Pertrauskas veda sporto zinias ir komentuoja ringtynes per TV3. Iskalba puiki, anksciau dirbo radio stoties vedanciuoju Klaipedoje. Nekomentuoja gal todel, kad tiesiog labai daznai negali imtis savaitgalinio darbo del savo profesijos specifikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Galiu rekomenduoti viena nuostabu vedeja Laimona Baneviciu is Kauno. Mano sveciai buvo suzaveti juo, jau nekalbu apie save ir savo vyra. Liuks vedejas thumbup.gif
jei kam reikes jo kontaktu, rasykit mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes as tai Silanska zadu imti vedeju? Gal ka apie ji zinot? biggrin.gif
Atsakyti
o as norejau pasiteirauti, gal kas zinote vedeja, kuris vestu lietuviu ir anglu kalbomis? g.gif man siaip reiketu Klaipedos apskrityje, nebent jis sutiktu vaziuoti is kito miesto ax.gif aciu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Pinkdevil,as pati organizuoju savo vestuves,taj kai skambinau uzsisakyti savo pirsli,jis klause ar reikes sneketi angliskai,taj gal jis ir sneka. jo vardas giedrius gustas,jis is klaipedos,daugelio renginiu klaipedoje vedejas ir organizatorius. jei sudominau parasyk i az,parasysiu numeriuka. tikrai uzsiemes zmogus,taj jei nori nedelsk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 11 24, 18:19)
Robertas Pertrauskas veda sporto zinias ir komentuoja ringtynes per TV3. Iskalba puiki, anksciau dirbo radio stoties vedanciuoju Klaipedoje. Nekomentuoja gal todel, kad tiesiog labai daznai negali imtis savaitgalinio darbo del savo profesijos specifikos  mirksiukas.gif

turbut taip ir yra smile.gif Isvis esu labai pasimetusi del vedejo, nezinau ar reikia man jo ar ne g.gif Siaip muzikantai zadejo pravesti, bet kazkaip tai neramu man del ju vedimo, girdejau nekokiu atsiliepimu, tad taip ir svarstau vis... 4u.gif
Atsakyti
mergičkos, kas gali parekomeduoti kokį gerą žmogelį, kuris ne tik vakarą pravestų bet ir visą dienelę su mumis prasitrankytų, kadangi nebus pas mus piršlių, o minią sukontroliuoti vis tiek reikia biggrin.gif veiksmas Klaipėdoje 4u.gif
Atsakyti
[quote=uItra,2007 11 24, 18:19]
Robertas Pertrauskas veda sporto zinias ir komentuoja ringtynes per TV3. Iskalba puiki, anksciau dirbo radio stoties vedanciuoju Klaipedoje. Nekomentuoja gal todel, kad tiesiog labai daznai negali imtis savaitgalinio darbo del savo profesijos specifikos mirksiukas.gif
[/quot



Papildyta:
QUOTE(miletuka @ 2007 11 25, 16:37)
Galiu rekomenduoti viena nuostabu vedeja Laimona Baneviciu is Kauno. Mano sveciai buvo suzaveti juo, jau nekalbu apie save ir savo vyra. Liuks vedejas  thumbup.gif
  jei kam reikes jo kontaktu, rasykit  mirksiukas.gif



o jis tik veda?muzikantu atskirai reikia?kaip jus daret?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armyteee: 03 gruodžio 2007 - 18:07
QUOTE(Natėja @ 2007 12 03, 18:26)
mergičkos, kas gali parekomeduoti kokį gerą žmogelį, kuris ne tik vakarą pravestų bet ir visą dienelę su mumis prasitrankytų, kadangi nebus pas mus piršlių, o minią sukontroliuoti vis tiek reikia  biggrin.gif  veiksmas Klaipėdoje  4u.gif


Vaidas, tel. 8685 60050, vaidas@abracadabra.lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(armyteee @ 2007 12 03, 20:08)
o jis tik veda?muzikantu atskirai reikia?kaip jus daret?



Laba,

Jis labai gerai mūsų vestuves vedė, su juo buvo ir muzikantai, jie dirba kaip komanda, bet gali ir atskirai. Muzikantai tai grupė "metronomas" taip pat iš kauno. Važinėja į bet kurį Lietuvos kampelį, kiek girdėjau net užsienyje yra lietuvių vestuvėse groję. Nesu garantuota, kad veda angliškai, bet manau, kad taip... labai profesionalūs. Bet čia tik mano nuomonė, kitems gali ir nepatikti, bet mes ir mūsų svečiai labai gyrė 4u.gif
Vedėjo Laimono Banevičiaus el.paštas (nes dėl tel.nr. neatsiklausiau ar galiu duoti:) kaustenis@gmail.com. Atraso labai greitai biggrin.gif
Sekmes smile.gif
Atsakyti
siulau paieskoti tikrai profesionalaus vedejo.nes kai kurie muzikantai sakosi,kad moka vesti (simpley ir kt) .dalis muzikantu groja puikiai ir super reperturara turi,bet vesti renginio nemoka.tad pagalvokit,ar savu prasyti ar samdytis,kad suvaldyti visa zmoniu mase smile.gif
Atsakyti