Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

QUOTE(luke @ 2008 02 21, 21:02)
Tai kad as jam skambinausi, tai sake, jei vestuves vasara, tai praso 2000lt uz vakara. doh.gif  Kaip penkiom valandom, man atrodo tai brangoka.

manau kad nera labai brangu
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2008 02 05, 19:41)
aha, linksmas ir brangus  lotuliukas.gif  ( 4000)

uItra, kur nurodei man R.Petrausko email - tai zinai kas man atrase?? robertas, kuris komentuoja krepsini  per Tv  blink.gif  lotuliukas.gif  pasirodo tai ne tas, kurio ieskau  doh.gif


O gal kuri turite Leo (Leonardas Pobedonosovas) kontaktus? ax.gif
Buciau dekinga, jei parasytumet i AZ.. 4u.gif
Ech, o ponia Inga is pajurio, kuri cia buvo labai isgirta, mano sventei deja jau uzimta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto rasa @ 2008 03 06, 17:52)
O gal kuri turite Leo (Leonardas Pobedonosovas) kontaktus? ax.gif
Buciau dekinga, jei parasytumet i AZ.. 4u.gif
Ech, o ponia Inga is pajurio, kuri cia buvo labai isgirta, mano sventei deja jau uzimta verysad.gif




kai suzinosi leo kaina,parasyk ir man butu idomu.O gal gali ingos kontaktus imest cia arba i az,kazkaip nesiseka man rast. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2008 03 06, 17:59)
kai suzinosi leo kaina,parasyk ir man butu idomu.O gal gali ingos kontaktus imest cia arba i az,kazkaip nesiseka man rast. blush2.gif


Leo kaina yra keletu zinuciu anksciau (mergina minejo 4000 lt). Tikslus jo vardas yra Leonardas Pobedonoscevas, jis Vilniaus mazojo teatro aktorius - gal tai palengvins paieska smile.gif

Inga - http://www.benvenuta.lt/

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 06 kovo 2008 - 17:08
Buciau labai dekinga jeigu kuri turite sio zmogelio kontaktus: Dmitrij Denisiuk
Atsakyti
QUOTE(liutuke_su_sypsena @ 2008 03 06, 16:59)
kai suzinosi leo kaina,parasyk ir man butu idomu.O gal gali ingos kontaktus imest cia arba i az,kazkaip nesiseka man rast. blush2.gif



Nu va, tai as dar laukiu nesulaukiu Leo kontaktu... ax.gif
Parasykit 4u.gif
O ponios Ingos jau web dave, tai tel. 370 673 30919. Gal Tavo datai laisva dar bus... Tikrai labai sauniai tel.pabendravom su ja smile.gif
Atsakyti
http://www.eb.lt/lt....2...p;DESC=&p=1

šiame puslapyje yra sąrašas galimų renginių vedėjų su kontaktais ir apytikslėmis kainomis. Gal kam pravers
Atsakyti
aciu mergaites uz pagalba wink.gif
Atsakyti
Sveikos, musu vestuves 2008-09-13, o as dar nieko neturiu sad.gif Noreciau vestuvem vedejo, bet kad butu daugiau - maziau siuolaikiskas, linksmas, bet ne brangininkas. Musu biudzetas gana ribotas unsure.gif

Geru atsiliepimu skaiciau apie:

Gintaras is Kauno - gal kas man jo kontaktus, o gal ir kaina apytikslia pasakytumet 4u.gif

Marijus Olekas - gal kas man jo kontaktus, o gal ir kaina apytikslia pasakytumet 4u.gif

Laimonas Banevicius - gal kas ka dar apie ji galetumet pasakyti?

Darius Cepulis - gal kas ka dar apie ji galetumet pasakyti, o gal ir kaina apytikslia zinot 4u.gif

Robertas Petrauskas - gal kas man jo kontaktus, o gal ir kaina apytikslia pasakytumet 4u.gif

Tai va sitie vedejai man paskaicius sita tema siame forume isimine smile.gif

Gal dar ka galite pasiulyti... Na tokio nebrangaus, bet siuolaikisko smile.gif Butu labai aciu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Marijaus Oleko kontaktus rasi www.lietuvis.lt...labai fainas vedejas,tik kainos nezinau 4u.gif
Atsakyti
o as rytoj su Eriku Kalpoku einu susitikti, gal ka ir susitarsim smile.gif be to gal kas turim Silansko nr? niekur nerandu sad.gif
Atsakyti
na v siandien nepavyko, perkelem pasimatyma i sestadieni rolleyes.gif
gal nauju atsiliepimu apie ji girdejot?
Atsakyti